Каталог товарів

Меню

Як користуватись фрезером для манікюру?

  • 11 листопада 2022 10:52:12

Зміст

Фрезер: види та призначення

Які насадки потрібні?

Як правильно користуватись фрезером і для чого він потрібен?

Фрезер для манікюру - спеціальний апарат, який з самого спочатку був створений для прискорення, полегшення та спрощення гігієнічного догляду за нігтями і шкірою. Професійні майстри давно практикують апаратний догляд і у манікюрі, і у педикюрі. З деякого часу ця салонна техніка все активніше застосовується і вдома. Щоб знати, як користуватися фрезером для манікюру, звичайно ж, краще за все пройти спеціальне навчання. 

Як користуватись фрезером для манікюру? - фото 1

Фрезер: види і призначення 

Стандартний фрезер складається з блоку та ручки. Залежно від моделі до комплекту може входити педаль, яка дозволяє вмикати швидкість ногою. Ручка має отвір для фіксації насадок (фрез). Це зручно, адже майстер під час роботи використовує кілька насадок, то ж добре, коли їх не потрібно шукати. На блоці розташовуються всі основні елементи керування:

  • роз'єми для підключення до електромережі та під'єднання педалі;
  • кнопка увімкнення/вимкнення;
  • регулятор швидкості;
  • перемикачі напряму обертання насадки.

Як користуватись фрезером для манікюру? - фото 2

Сучасні моделі оснащені дисплеєм, який дозволяє відстежувати набір та кількість обертів за хвилину.

Існують варіанти без блоку - просто фрезер-ручка для манікюру. Як користуватись таким девайсом? Тільки вдома, оскільки він не призначений для професійної експлуатації.

Як користуватись фрезером для манікюру? - фото 3

Як вибрати ідеальний фрезер?

Апарати для манікюру та педикюру - чи є між ними принципова відмінність? Головна характеристика, на яку потрібно звертати увагу, щоб знати, де і як користуватись фрезером для нігтів, - це потужність. Професіонали нігтьового сервісу купують моделі потужністю від 65 Вт та вище. Вони є універсальними і підходять для роботи на потоці як з руками, так і з ногами. Коштують такі апарати недешево, зате й служать довго. Дуже добре зарекомендували себе моделі південнокорейських брендів. Досвідчений майстер завжди обирає перевірений та надійний фрезер для манікюру. Як користуватися дешевим апаратом на потоці та на скільки його вистачить – заощадити та перевірити можна. Але чи потрібні такі експерименти? 

Як користуватись фрезером для манікюру? - фото 4

Бюджетні машинки для манікюру потужністю від 20 Вт найчастіше випускаються китайськими виробниками саме для домашнього застосування, і повноцінний педикюр з їх допомогою робити не вийде, хіба що якісь його дрібні етапи. Можуть виникнути складності й зі зняттям декоративних покриттів, матеріалів. Тому що потужніший фрезер, то краще.

Які насадки потрібні?

Як користуватись фрезером для манікюру? - фото 5

І професіонал, і новачок точно не зможе обійтися без спеціальних інструментів - фрез. Як користуватися насадками для фрезера та якими вони бувають? Зазвичай при покупці апарата в комплекті є мінімальний набір, якого вистачить для домашнього використання. Як правило, в нього входять недорогі алмазні фрези та ковпачок-наждак для обробки шкіри. Проте майстер професійного рівня точно не обійдеться цим мінімумом. Насадкм для фрезера слід підбирати індивідуально. Вони бувають:

  • алмазними (мають металеву основу та абразив, отриманий із штучної алмазної крихти);
  • твердосплавними (виготовлені з міцного металевого сплаву медичного типу та оснащені спеціальною насічкою);
  • керамічними (зроблені з жароміцної кераміки, не нагріваються при контакті з нігтями, тривалий час не втрачають гостроти, проте досить тендітні і можуть розбиватися при падінні);
  • абразивні ковпачки (нагадують наждачний папір і є одноразовими);
    силіконові, фетрові та навіть пластикові насадки.

Припустимо, у майстра-початківця вже є машинка для манікюру. Як користуватися насадками та яким з них надати перевагу? При виборі необхідно орієнтуватися на цілу низку факторів, і головним з них є завдання, яке потрібно вирішити за допомогою фрези. Наприклад:

  • Алмазні насадки відмінно працюють зі шкірою навколо нігтя та кутикулою. Їх також часто використовують для ослаблених нігтьових пластин, що потребують особливого делікатного підходу.
  • Твердосплавні фрези також застосовують для апаратного догляду за шкірою, але вони непогано справляються й зі зняттям покриттів, видаленням гелю, акрилу.
  • Керамічні насадки з'явилися набагато пізніше за перші два види, але швидко стали популярними завдяки універсальності. Вони підходять і для нігтів (твердих натуральних і нарощених), і для роботи зі шкірним покривом (огрубілостями, мозолями тощо), і для зняття декоративних покриттів.
  • Одноразові ковпачки призначені для шкіри.
  • Силіконові фрези виконують роль полірувальників.

Металеві, твердосплавні та керамічні фрези мають різний тип жорсткості. На неї вказує колір смуги: жовтий означає найдрібніший абразив або насічку, червоний - дрібний, синій - середній, зелений та чорний - грубий та дуже грубий відповідно.

Щодо форм насадок, то їх теж кілька. Конус, циліндр, куля - найбільш поширені та універсальні.

Як правильно користуватись фрезером і для чого він потрібен?

Спочатку необхідно визначитися, які саме процеси входять у поняття «апаратний догляд». Насамперед, це гігієнічна обробка шкіри та кутикули, видалення мозолів, натоптишів та огрубілостей у педикюрі. Далі йде робота безпосередньо з нігтьовими пластинами: корекція довжини і форми. І ще один процес - зняття декоративних покриттів та матеріалів.

Як користуватись фрезером для манікюру? - фото 6

Усі ці дії підпорядковуються правилам. Про те, як потрібно експлуатувати електроприлад з позиції техніки безпеки, розповість інструкція. А ось тому, як користуватися фрезером для манікюру в домашніх умовах та правильно робити потрібні маніпуляції, навчають на курсах. Але основний алгоритм можна освоїти самостійно.

Перше правило полягає в тому, щоб зайняти зручне положення. Перед тим як працювати фрезером для нігтів, майстру дуже важливо забезпечити власний комфорт. Ручка фрезера досить важка, кисть швидко втомлюється. Тому упор робочої руки має припадати на тверду поверхню (стіл). Звісно, ​​якісь маніпуляції можна виконувати і у провисі, але основні - ні.

Щоб уникнути дискомфорту у клієнта і не перестаратися, краще дотримуватись правил трьох секунд. Тобто обробка одного місця повинна займати 3 секунди і не більше. Щоб не травмувати шкіру, не пропиляти нігтьову пластину, працювати потрібно плавно, не давити, без різких рухів, не смикати. 

Контроль сили натискання - третє правило. Якщо обробка якоїсь зони раптом потребує великих зусиль, варто звернути увагу на насадку. Вона могла забитися чи не відповідає поставленому завданню.

При контакті фрези зі шкірою та нігтем відбувається тертя і виділяється тепло. З цим пов'язане відчуття печіння. Важливо вчасно зменшувати та збільшувати швидкість обертання, щоб не було опіку.

Черговість застосування фрез при обробці шкіри - теж важливе правило. Грубий абразив використовується відразу і поступово змінюється на все дрібніший аж до шліфувальника-полірувальника.

Як користуватись фрезером для манікюру? - фото 7

І найголовніше - гігієна та безпека. Перед тим, як працювати фрезером для манікюру з новим клієнтом, необхідно заздалегідь подбати про знезараження насадок. Фрези, призначені для багаторазового застосування, обов'язково підлягають дезінфекції та стерилізації після завершення кожного обслуговування. Повторне використання одноразових насадок не допускається.

 
Залишити відгук  ↓
 
 
 
Модули для Opencart