0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Апаратний догляд  для обличчя та тіла

Традиційний догляд за шкірою за допомогою кремів і сироваток не дає бажаного результату? Хочете виглядати свіжо і молодо, але не готові до ін'єкційних антіейдж-процедур? Пластична хірургія здається вам занадто радикальним способом боротьби за молодість? Альтернатива є і це - апаратний догляд за обличчям і тілом! До недавнього часу його активно застосовували виключно в салонах краси та косметичних центрах. Однак б'юті-новації дозволили створити апарати і для домашніх процедур.

Апаратна косметологія

Головною перевагою цього виду б'юті-догляду є відсутність операційних втручань і травматизації шкірного покриву. В основі апаратної косметології лежить принцип фізіотерапевтичного лікування, заснований на ефективному впливі фізичних факторів за допомогою спеціальних приладів.

Апарати, які застосовуються в процедурах, відрізняються один від одного. Деякі з них мають портативні розміри і обмежений спектр дії. Як правило, саме такі моделі оптимальні для домашнього апаратного догляду. У салонах зазвичай використовуються серйозні мультифункціональні комплекси з великою кількістю опцій, режимів і можливостей.

Переваги апаратного догляду

Відсутність порушення цілісності шкірного покриву і атравматичність - далеко не всі фактори, які говорять на користь б'юті-процедур за допомогою апаратів. У числі інших важливих переваг фахівці називають:

Сучасні апарати дозволяють косметолога здійснювати індивідуальний підхід, враховуючи віковий фактор, особливості шкірного покриву, його стан та інші нюанси. Це дає можливість отримати максимальні результати.

Основні характеристики апаратів для догляду за обличчям та тілом

Характеристики Дані
Назва апарат, прилад, щітка, скрабер
Призначення для обличчя, для ліфтингу, для очищення шкіри
Колір різний
Тип портативний, вакуумний, ультразвуковий, мікротоки

Останнім часом на долю апаратної косметології випадає близько 40% процедур салонного догляду за обличчям. Це ж стосується і тіла - ручні техніки не витримують конкуренції, поступаючись місцем масажам за допомогою апаратів. Корекція вікових змін, моделювання тіла, терапія купероза, акне, випадіння волосся - всі ці завдання допомагає успішно вирішувати методика апаратних б'юті-процедур. Грамотне поєднання класичної техніки та інноваційних рішень, на думку більшості провідних косметологів, дає всі шанси для досягнення максимальних результатів в боротьбі за красу, естетику і молодість.

Апаратний догляд для обличчя та тіла

Фильтр  

X

Ціна  249 - 3600 грн.
Наявність
Виробник
Колір
Країна
Тип товару
Вид товару
Призначення
Сортування:
Показати:

Часті питання про Апаратний догляд для обличчя та тіла

❤ Як здійснюється доставка товарів із категорії Апаратний догляд для обличчя та тіла?

Вся інформація про доставку представлена ​​на сторінці Оплата/Доставка.

❤ Які знижки для покупців у розділі Апаратний догляд для обличчя та тіла пропонує Naomi24?

Вся актуальна інформація щодо дисконтної програми представлена ​​на сторінці Знижки.
Останні відгуки - Апаратний догляд для обличчя та тіла

66

Статьи

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber