0
0
  Меню
0

Кошик порожній!

Останні відгуки

Рекомендовані товари

ПРО НАС…

Naomi24 - це саме те місце, в якому панує краса! Тут кожна дівчина знайде для себе товари сучасної б'юті-індустрії, які нададуть її зовнішності ще більшої досконалості і неймовірної краси. Манікюр, педикюр і макіяж, все для догляду за шкірою рук, обличчя та тіла, різноманітні засоби для волосся і безліч іншої косметичної продукції чекають на своїх покупців в інтернет-магазині та виставкових залах компанії.
Головне кредо Naomi24 - «Ми любимо тих, хто обрав нас!». І це не просто слова, а правило, відображене в кожному аспекті відносин між продавцем і покупцем, починаючи від моменту оформлення замовлення і до його доставки. В компанії працюють молоді цілеспрямовані люди, які чітко розуміють своє завдання, креативно мислять і наділені великим творчим та організаторським потенціалом; всі наші менеджери і продавці-консультанти мають високу кваліфікацію. Позитивний настрій, індивідуальний підхід і нестандартні рішення дозволяють Naomi24 ось уже декілька років поспіль активно розвиватися і постійно розширювати коло постійних і вдячних покупців.

Naomi24: все для манікюру і не тільки

В асортименті інтернет-магазину гармонійно поєднуються визнані б'юті-засоби уславлених світових брендів та ефективні розробки, які надійшли на ринок від вітчизняних виробників. Він щоразу поповнюється новинками і товарами, що стали хітами у представниць прекрасної статі різних країн.
Якщо сфера ваших інтересів - манікюр, педикюр і догляд за нігтиками, тоді саме у нас ви знайдете найновіші актуальні колекції стійких гель-лаків, гелеві та акрилові системи, модні лакові покриття, море препаратів для відновлення і захисту, а також все необхідне електрообладнання. Парафінотерапія, депіляція воском і шугаринг, мікроблейдинг, нарощування вій, все для волосся та безліч інших речей, представлених б'юті-індустрією, які цікавлять будь-яку дівчину, охоплена нашою увагою і представлена найсучаснішими зразками продукції. В каталозі вже зараз понад 15 тисяч товарних позицій, і ми не збираємося зупинятися!
Звернувшись до нас, кожен покупець може розраховувати на зручний спосіб доставки та взаєморозрахунків, індивідуальний підхід і всебічну допомогу при виборі товарів та оформленні замовлення. Ми працюємо з любов'ю і справді шануємо свою репутацію!