0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Інтернет-магазин косметики і товарів для манікюру

Останні відгуки

Рекомендовані товари

Про Naomi24 ...

Наш інтернет-магазин - це сучасний б'юті-ресурс з актуальним асортиментом товарів косметичної сфери. Ми успішно здійснюємо онлайн-продажі та активно розвиваємо мережу фірмових виставкових залів. У Naomi24 майстри б'юті-індустрії і не тільки можуть знайти і купити все для манікюру, стильного оформлення нігтів, їх нарощування і моделювання, lash-процедур, професійного догляду за тілом, волоссям ...

Ми любимо тих, хто вибрав нас! - саме ця фраза є головною ідеєю та філософією нашої компанії. Кожен аспект відносин між продавцем і покупцем базується на ній. І будь-який наш магазин чітко дотримується прийнятих правил.

Команда Naomi24 складається з молодих цілеспрямованих людей, які вміють мислити креативно і нестандартно. Ми - не просто черговий інтернет-магазин для манікюру, а амбіційний і дуже перспективний проект. Кожен співробітник чітко розуміє свою роль, відмінно виконує поставлені завдання, тому весь робочий механізм діє злагоджено і гармонійно. Висока кваліфікація менеджерів і продавців-консультантів, постійна робота в цьому напрямку - ще одна наша перевага. Ми мислимо позитивно, вміємо приймати нестандартні рішення, активно просуваємо персоналізований підхід у відносинах з покупцями. Завдяки всім цим аспектам Naomi24 успішно розвивається протягом багатьох років, а число постійних клієнтів в Україні зростає з кожним днем.

Naomi24: все для професійного манікюру і не тільки

Асортимент нашого інтернет-магазину включає в себе величезну кількість б'юті-засобів найрізноманітнішого призначення. Продукція світових брендів знаходиться поряд з товарами вітчизняних виробників. Цікаві косметичні та манікюрні новинки, мегапопулярні аксесуари для догляду за зовнішністю - Naomi24 стежить за трендами і постійно актуалізує асортимент.

У нас завжди представлені найбільш затребувані і модні гель-лаки, сучасні системи для нарощування нігтів на основі гелю, акрилу, акригелю, декоративні лаки, засоби для догляду за нігтями і їх захисту, готові стартові набори, що включають усе для нігтів, сучасні зразки електрообладнання. Для максимальної зручності покупців, яких цікавить все для манікюру, в Києві спеціально відкрито шість виставкових залів Naomi24.

Ми активно розвиваємо такі популярні напрямки, як нарощування, ламінування, біозавивка, ліфтинг вій, догляд за бровами і відновлювальна терапія волосся. Саме у нас можна придбати все необхідне для омолоджуючих процедур з парафіном, воскової депіляції, шугаринга. Еко-продукція і товари для здоров'я - ще один сегмент, який сьогодні викликає величезний купівельний інтерес. Вже зараз наш каталог має більше 15 тисяч позицій, і зупиняти ми не плануємо!

Naomi24 - це комфорт у всьому, високі стандарти роботи і щира любов до покупця! Надійний сервіс, який передбачає повний супровід замовлення, зручний спосіб оплати і доставки, максимальну допомогу і професійну консультацію по вибору товарів - наші покупці отримують все, що необхідно для найкращого б'юті-шопінгу!

Новини