0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Вода парфумована та аромадифузори

«Парфуми - це невидимий, але незабутній, неперевершений модний аксесуар. Він оповіщає про появу жінки і продовжує нагадувати про неї, коли вона пішла...», - так казала про аромати незабутня
Коко Шанель.

Парфумована вода стала щедрим подарунком, піднесеним людству молодим французьким хіміком Герленом на початку XIX ст. І зовсім не дивує, що цей винахід родом із Парижу, як і багато інших легендарних зразків косметичної продукції. В наші дні купити парфумерну воду дуже легко, але так було не завжди.

Парфуми: ексклюзивний паризький шик

Бажання надати шкірі і одягові приємного аромату виникло дуже давно. У хід йшли всілякі хитрощі: квіткові бутоньєрки, підшиті до білизни ткані мішечки з травами і сухими фруктами... Але справжня парфумерна вода, багатокомпонентна і стійка, була створена набагато пізніше. Базою для неї послужили вода дистильована, спирт та ефірні олії, добуті із квітів.
Духи месьє Герлена користувалися величезною популярністю в знатних домах Європи, адже коштували так дорого, що простим людям були зовсім не по кишені. Пізніше нащадки вченого зуміли успішно виділити в аромакомпозиції три нотки:

Це дозволило зробити духи більш складними, тонкими і вишуканими. Але купити парфумовану воду як і раніше могли лише дуже заможні люди, адже головний її компонент - натуральні ефірні олії - коштували дуже дорого.

Парфумерна революція: аромати - в маси!

Початок століття двадцятого ознаменувалося найважливішою для парфумерної галузі подією - відкриттям синтетичних ароматизаторів. З цього часу б'юті-індустрія отримала можливість значно здешевити процес створення косметики, використовуючи дешеві синтетичні аналоги замість дорогих ефірних олій. Доступнішою стала і парфумована вода. Купити її нарешті могли і люди середнього достатку. Завдяки активності б'юті-брендів швидко налагоджується промисловий випуск найрізноманітніших духів:

Пропорції жорстко регламентовані: спирт - 75%, аромадобавки - від 11 до 20%, що дозволяє домогтися відмінної стійкості (до 5 годин!).

Ось так, завдяки старанням одного підприємливого парижанина сьогодні купити парфумовану воду в Україні, як і в будь-якій країні, може практично кожна людина. Виробники і модні будинки не втомлюються створювати все нові оригінальні аромати, намагаючись завоювати жіночі та чоловічі серця. На полицях багатьох торгових точок нашої країни міцно облаштувалася як нішева, так і більш демократична парфумована вода. Київ з його столичним розмахом здатний задовольнити практично будь-який попит на якісні парфуми.

Вода парфумована - невід'ємна частина образу, саме про неї справедливо сказав колись знаменитий кутюр'є Ів Сен Лоран: «Навіть найвишуканіше вбрання потребує хоча б в крапельки духів. Лише вони зроблять його завершеним і досконалим, а вам додадуть шарму і чарівності». І це справді так! Тому не потрібно прагнути купити парфумовану воду недорого або, навпаки, віддавати за мініатюрний флакончик половину місячного заробітку. Важливо знайти «свій» аромат, який стане особистим автографом стилю і образу. Це однаково актуально і для жінок, і для чоловіків.

Вода парфумована та аромадифузори

Фильтр  

X

Ціна  450 - 675 грн.
Наявність
Виробник
Країна
Тип товару
Призначення
Об'єм
Сортування:
Показати:

Часті питання про Вода парфумована та аромадифузори

❤ Які товари з категорії Вода парфумована та аромадифузори є в інтернет-магазині Naomi24

❤ Як здійснюється доставка товарів із категорії Вода парфумована та аромадифузори?

Вся інформація про доставку представлена ​​на сторінці Оплата/Доставка.

❤ Які знижки для покупців у розділі Вода парфумована та аромадифузори пропонує Naomi24?

Вся актуальна інформація щодо дисконтної програми представлена ​​на сторінці Знижки.
Останні відгуки - Вода парфумована та аромадифузори

64

Статьи

  • 01 вересня 2022 12:08:10
  • 29 липня 2022 11:03:30
  • 17 грудня 2021 17:55:32
  • 30 березня 2018 23:31:00

Задавайте вопросы в Instagram Задавайте вопросы в Telegram Задавайте вопросы в Viber