0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Еко косметика

Екокосметика - це косметичні продукти на натуральній, органічній основі. У їх складі немає синтетичних добавок і будь-яких інших шкідливих для здоров'я компонентів. Іншими словами, мінімум 95% всіх інгредієнтів абсолютно натуральні, як правило, рослинного і природного походження. Під контролем виробника кожен елемент, не тільки сировина, але й сам формат упаковки. Тільки таким чином можна випустити продукт, який буде відповідати суворим екостандартам.

Поняття «еко»: не все так просто

Важливим є ще один момент. Умови росту сировини (адже в екокосметиці превалюють саме рослинні компоненти) теж повинні відповідати ряду критеріїв. Екологічно чиста зона, дика природа, спеціальні плантації - ось звідки беруться рослини, які згодом стають джерелами цінних екстрактів та витяжок. Ніяких хімікатів, стимуляторів росту, генних модифікацій! Інакше це вже не екоформат. Також неприпустимим є використання інгредієнтів, отримання яких пов'язане з насильством над тваринами. Екокосмеика, до речі, на тваринах навіть не тестується.

Чого немає і не може бути в екологічно чистому б'юті-продукті:

Тобто, перед покупкою екокосметики слід уважно вивчити склад і переконатися, що в ньому не ззначені парафін, парабени, мінеральні масла, силікони, а також продукти нафтопереробки.

Альтернатива синтетичним добавкам

Екокосметіка має терміни придатності, протягом якого вона не повинна псуватися. Як же це досягається, якщо будь-яка синтетика під забороною? Виробники навчилися підбирати заміну шкідливим штучним добавкам. Наприклад, рослинні сапоніни (мильне дерево, мильнянка, юккі, молочний білок, соя, хітозан, червоні водорості і т.д.) чудово замінюють стабілізатори та емульгатори. Замість консервантів і синтетичних антиоксидантів в косметику додають вітамін Е, вітамін С, натуральні ефірні олії.

А як же бути без компонентів з вираженою зволожуючою дією, таких собі мінеральних масел, парафіну, вазеліну? Їх функцію успішно реалізують рослинні олії з ліпідами, рослинні полісахариди, білки, молочна кислота, сечовина, амінокислоти. Силікони, як правило, добре замінюється натуральними олійками (з горіха, какао, ши, авокадо, оливи, персика і т.д.), рослинними воском, олійками виноградної кісточки, зародків пшениці.

Екологічність також передбачає використання пакувальних матеріалів, які не завдають шкоди навколишньому середовищу, тобто підлягають повторній переробці або розкладаються протягом короткого періоду, стаючи добривом.

У нашому інтернет-магазині представлені гідні зразки екокосметики. Купити ці б'юті-продукти з доставкою по Києву та Україні можна прямо зараз, адже сайт завжди доступний. Вибирайте і оцінюйте самі!

Еко косметика

Фильтр  

X

Ціна  36 - 213 грн.
Наявність
Виробник
Спеціальні пропозиції
Країна
Тип товару

Призначення

Об'єм

Сортування:
Показати:

Часті питання про Еко косметика

❤ Як здійснюється доставка товарів із категорії Еко косметика?

Вся інформація про доставку представлена ​​на сторінці Оплата/Доставка.

❤ Які знижки для покупців у розділі Еко косметика пропонує Naomi24?

Вся актуальна інформація щодо дисконтної програми представлена ​​на сторінці Знижки.
Останні відгуки - Еко косметика

64

Статьи

  • 01 вересня 2022 12:08:10
  • 29 липня 2022 11:03:30
  • 17 грудня 2021 17:55:32
  • 30 березня 2018 23:31:00

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber