0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
Увага зміна графику роботи! Через ситуацію, що склалася в країні график роботи може змінюватись щоденно. Слідкуйте за актуальною інформацією на банері. Дякуємо за розуміння!
  Меню
0

Кошик порожній!

Полігелі, акрігелі

Говорячи про акрігель, полігель, акрил-гель, необхідно розуміти, що це один і той же товар. Багато нейл-фахівці схильні вважати його матеріалом, який відкриває нову еру в нігтьовому нарощуванні і моделюванні. Широкі можливості в поєднанні з унікальними властивостями, неймовірний комфорт в роботі - переваги говорять самі за себе і активно наштовхують на думку купити акрігель, щоб спробувати і зробити власні висновки.

Чарівний акрігель: нове слово в нейл-індустрії 

Що ж являє собою цей матеріал з кількома назвами? Розгадка лежить на поверхні - це акрил і гель, які "подружилися" і стали одним цілим. Так-так, таке стало можливим завдяки невтомній пошуку, експериментам та інноваціям. 

Властивості, які акрігель для нігтів "взяв" у акрила:

Властивості, які акрігель для нігтів "взяв" у геля:

Сучасні нейл-фахівці, які з радістю сприймають появу цікавих новинок для нарощування, по достоїнству оцінили полігель (polygel). У числі головних переваг вони називають економію часу, яку гарантує робота з цим матеріалом. Дійсно, слідуючи правильній техніці викладки, можна досить швидко сформувати штучні нігтики, не вдаючись до одного з найбільш трудомістких етапів - обпилювання. Тому саме акрігель для нарощування вибирають все частіше. Успішно використовується він і в ремонті, зміцненні, вирівнюванні.

Працювати з полігелем зручно не тільки досвідченим майстрам. Він абсолютно незамінний для новачків, які тільки починають освоювати манікюрне нарощування і моделювання. Дійсно, не потрібно поспішати і хвилюватися, що матеріал розтечеться (як гель) або застигне (як акрил). Ви спокійно удосконалюєте створювану форму, домагаєтеся ідеальних пропорцій і отримуєте ідеальний результат.

Ніяких втрат пластичності до моменту полімеризації в лампі!

Де купити полігель?

В Україні цей матеріал доступний до придбання в більшості професійних магазинів, де є все для нігтів. Купити полігель за чудовую цыною ціною, вибираючи продукцію серед кращих брендів, пропонує і Naomi24. У нас можна оформити замовлення онлайн і швидко отримати його в будь-якому місті країни або з кур'єром в Києві. Ми гарантуємо, що акрігель буде у вас найближчим часом, і ви зможете оцінити всі переваги цієї яскравої нейл-новинки.

Полігелі, акрігелі

Фильтр  

X

Ціна  50 - 850 грн.
Наявність
Виробник

Колір
Країна

Тип товару

Вид товару
Призначення

Об'єм

Плотність
Текстура
Колекція
Сортування:
Показати:

Часті питання про Полігелі, акрігелі

❤ Які товари з категорії Полігелі, акрігелі є в інтернет-магазині Naomi24

❤ Полігелі, акрігелі - які товари є популярними та продаються?

❤ Як здійснюється доставка товарів із категорії Полігелі, акрігелі?

Вся інформація про доставку представлена ​​на сторінці Оплата/Доставка.

❤ Які знижки для покупців у розділі Полігелі, акрігелі пропонує Naomi24?

Вся актуальна інформація щодо дисконтної програми представлена ​​на сторінці Знижки.
Останні відгуки - Полігелі, акрігелі