0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Чохли та валізи для інструментів

В умовах сучасних реалій кожен майстер б'юті-індустрії повинен бути готовий до виїзду до клієнта додому, що вимагає наявності під рукою повноцінного набору інструментів і витратних матеріалів. У цьому випадку завдання транспортування інструментарію успішно вирішують практичні і зручні для перевезення ємності, такі як кейс, сумка, валіза для манікюрних інструментів, а також різноманітні чохли і сумочки.

Чохли для манікюрних інструментів та їхні особливості

Чохол для зберігання манікюрних інструментів виконує завдання упорядкування численного інструментарію майстра. Інструменти в такому чохлі надійно закріплені за допомогою спеціальних кріплень. Крім того, і профі, і новачків підкуповують естетичність, зручність і приємний дизайн аксесуару. Зазвичай, численні бренди роблять акцент на кількох його варіантах. Чохли для нейл-інструментів можуть бути виконані у вигляді:

Складно переоцінити значення чохлів для манікюрних інструментів, так як вони вберігають від затуплення робочу поверхню інструментів, а також слугують захистом від потрапляння бактеріальних мікроорганізмів.

Таємниці, що зберігає валіза

Валіза для інструментів манікюру дозволяє майстрові не обмежувати себе, збираючи інструменти в дорогу. Універсальний, практичний, зручний, обладнаний надійним каркасом, завдяки містким відділенням, він дозволяє зібрати все необхідне для якісного обслуговування клієнта на виїзді.
Вибираючи валізу для манікюрного приладдя, обов'язково поцікавтеся її:

Валізи і кейси для майстрів мають висувне дно. Існують моделі з розсувними нішевими системами з декількома рівнями і спеціально обладнаними під інструменти/флакончики/баночки відділеннями, що дуже зручно для роботи. Надійність каркасу і кріплень забезпечить захист найдорожчого електрообладнання і важкого інструментарію за будь-яких погодних умов і способів транспортування.

Зручний і вишуканий чохол для манікюрних інструментів купити в Україні можна в будь-який зручний час, заглянувши на сучасний сайт інтернет-магазину Naomi24. Тут же майстрам нігтьового сервісу трапиться підходяща валіза для інструментів манікюру, ціна на яку стане приємною складовою покупки.

Чохли та валізи для інструментів

Фильтр  

X

Ціна  75 - 1665 грн.
Наявність
Виробник

Колір
Країна
Тип товару

Призначення
Серія
Сортування:
Показати:

Часті питання про Чохли та валізи для інструментів

❤ Які товари з категорії Чохли та валізи для інструментів є в інтернет-магазині Naomi24

❤ Як здійснюється доставка товарів із категорії Чохли та валізи для інструментів?

Вся інформація про доставку представлена ​​на сторінці Оплата/Доставка.

❤ Які знижки для покупців у розділі Чохли та валізи для інструментів пропонує Naomi24?

Вся актуальна інформація щодо дисконтної програми представлена ​​на сторінці Знижки.
Останні відгуки - Чохли та валізи для інструментів

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber