Каталог товарів

Меню

Знижки

НАКОПИЧУВАЛЬНА СИСТЕМА ЗНИЖОК - ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН НІГТЬОВОЇ КОСМЕТИКИ NAOMI

Ми вдячні, що Ви обрали наш інтернет-магазин. Купити гель-лак для нігтів в Україні - не проблема, але з нашою допомогою процес придбання стане ще простішим і дуже приємним.

У нас діє накопичувальна система знижок!

Щоб отримати знижку, Вам необхідно зареєструватися на нашому сайті і почати робити покупки через сайт. Коли сума покупок сягне 5000 грн (8000 і 10000 грн відповідно), Вам автоматично буде нарахована знижка. Для своєчасного і правильного нарахування знижки рекомендуємо використовувати один е-mail та один і той самий контактний номер телефону (про зміну контактного номера телефону необхідно обов'язково повідомити менеджера). У разі відсутності знижки повідомте про це менеджеру. Адміністратор сайту розгляне Вашу заявку з урахуванням всіх Ваших замовлень.

Сума замовлень Знижка
від 5000 грн 5%
від 8000 грн 8%
від 10000 грн 10%

Для майстрів нігтьового сервісу та б'юті-сфери

Постійний дисконт -10% на весь асортимент. Обов'язковою умовою для отримання постійного дисконту майстра є наявність диплома або сертифіката про проходження базового курсу.

Важливо! Індивідуальний дисконт та дисконт майстра не поширюються на гель-лаки, бази та топи бренду CND, фрезер Saeshin Strong-210/105L, сухожари Мікростоп.

Важливо! З 21.02.2024 року дія індивідуального дисконту знову поширюється на продукцію бренду ZOLA!

Інтернет-магазин залишає за собою право змінювати умови програм лояльності та співпраці.