0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Натуральні тверді парфуми

Любителі вишуканих ароматів хоча б раз стикалися з поняттям "тверді духи". Володіючи дуже компактними розмірами, вони упаковані в мініатюрні контейнери, які займають мінімум місця навіть у найменшій сумочці, їх можна брати в подорожі і просто носити з собою в повсякденному житті. Цей винахід є чудовою альтернативою звичайним рідким ароматам, особливо з точки зору практичності.

Тверді духи: акцент на натуральність

Твердий парфум характеризується ще однією важливою перевагою: у його склад входять натуральні компоненти, в основі яких віск, масла природного походження, вітаміни, що сприяють зволоженню шкіри і зведенню до мінімуму можливості алергічних реакцій.

Інші очевидні плюси:

В Україні, як і в усьому світі, з деякого часу тверді духи купити не складно, але вибір не такий великий, адже обсяги виробництва складають дуже маленький відсоток від усього ринку парфумерної продукції. Гідним представником даного сегмента є грузинський бренд ENJOY&JOY, що випускає аналоги відомих парфумерних брендів в твердому варіанті, вдало поєднуючи оригінальний аромат з натуральними компонентами.

Купити твердий парфум в Києві і інших містах можна в магазинах парфумерії та на сайтах косметичної та парфумерної продукції. Спробувавши твердий парфум одного разу, ви назавжди полюбите його за унікальні властивості, чудові аромати, зручність і практичність.

Натуральні тверді парфуми

Фильтр  

X

Виробник
Країна
Тип товару
Призначення
Об'єм
Сортування:
Показати:
Код: 90022452
Закінчився
85.00 грн.
Сообщить о наличии
Код: 90022451
Закінчився
85.00 грн.
Сообщить о наличии
Код: 90022457
Закінчився
85.00 грн.
Сообщить о наличии
Останні відгуки - Натуральні тверді парфуми