0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Гель-лаки

Гель-лак - це найкраща відповідь світової нейл-індустрії на бажання багатьох представниць прекрасної статі мати привабливий стильний манікюр і не хвилюватися, що декоративне покриття втратить свою первісну красу.

На нашу думку, саме з легкої руки американських фахівців CND у манікюрному світі почалася ера гель-лаку. Бездоганні нігтики, що манять ідеальним глянцем, тепер реально змогли стати надбанням кожної представниці прекрасної статі. Незабаром багато косметичних брендів досить швидко запустили у виробництво власні лінійки, що містять стійку нейл-декоративку - гель-лаки - і кинулися на завоювання манікюрного Олімпу.

Фото 1 - Гель-лак CND Shellac

Переваги гель-лаків

Переваг перед традиційними лаками багато, і вони беззаперечні. Нам здається, що спробувавши манікюр з гель-лаком одного разу, більшість дівчат і жінок вже не можуть відмовити собі в цьому б'юті-задоволенні. Причин тому декілька.

Стійкість гель-лаків

Не важко здогадатися, що гель-лак, на відміну від недовговічного лаку, у складі формули містить гель, фактично будучи стійким гібридом гелю та лаку. Рідкий при нанесенні, він полімеризується в ультрафіолеті, набуваючи оптимальної твердості. Гелева компонента і є запорукою міцності та витривалості, що дозволяє насолоджуватися ідеальним манікюром протягом двох і більше тижнів.

Багата палітра відтінків

Колірне розмаїття - гель-лаки і тут здобувають нищівну перемогу. Море відтінків, які здатні задовольнити абсолютно будь-яку примху! Виробники не втомлюються випускати нові палітри - зимові, літньо-весняні, тематичні… Їхній фантазії немає меж. Крім того, як ми з'ясували, сучасні колекції рясніють різноманіттям ефектів і дизайнерськими знахідками, полонячи почуття модниць всілякими блискітками і шимерами, яскравістю слюди і мерехтінням поталі, конфетті, перламутром і багатьма іншими складовими, які пробуджують фантазію та викликають непереборне бажання купити гель-лак тут і зараз.

Простота та зручність нанесення

У техніці роботи з гель-лаками є нюанси. Але при цьому її успішно освоюють для домашніх нейл-процедур. Хоча, безперечно, професійний майстер працює просто віртуозно. Новачку до такого рівня потрібно багато практикуватися.

Гель-лакова система, якщо брати її класичний варіант, трифазна. Це передбачає поетапне використання бази, гель-лаку та топу. Краще обирати всі три продукти одного бренду, щоб унеможливити ризик несумісності.

Любителям нейл-дизайну слід знати, що гель-лак для нігтів не сохне на свіжому повітрі. Для його полімеризації необхідний потужний потік ультрафіолету з діапазоном 365+405 нм, який дозволяє отримати спеціальна сучасна UV LED-лампу. Тому, перш ніж купити гель-лак, потрібно мати і цей важливий девайс.

Основні переваги перед звичайними лаками

Найголовніша перевага - це стійкість до пошкоджень. Справді, гель-лак зберігає початкову естетику протягом двох-чотирьох тижнів. А ось звичайний лак може вже наступного дня почати сколюватися на кінчиках нігтів.

Ще одна перевага - за допомогою гель-лакового манікюру вдається вирівняти нігтьову поверхню та досягти неймовірної гладкості у поєднанні з ідеальними відблисками.

Жоден лак для нігтів не виглядає так, як його сучасний аналог на основі гелю. Глянцевий блиск просто заворожує! А ще це величезне поле для нейл-експериментів, ефектних дизайнів та композицій.

Вибір стійких нейл-покриттів відповідно до різних потреб та фінансових можливостей не станосить труднощів, тим більше що завдяки інтенсивній конкуренції на ринку сьогодні можна купити гель-лак недорого. Асортимент невпинно розширюється, з'являються нові й нові конкурентоспроможні продукти, що відповідають вимогам, які постійно змінюються.

Фото 2 - Гель-лак Couture Colour

Недоліки гель-лаків

Перш ніж ввести в пошуковий рядок запит «гель-лак купити Київ», багато хто задається питанням, а чи має він недоліки? Якщо правильно і професійно працювати з цим нейл-покриттям, їх немає. А ще багато залежить від того, що вважати недоліком. Як згадувалося вище:

Але чи є це недоліками? Ми вважаємо, що це всього лише нюанси, які дозволяють мати бездоганно стійкий та ефектний манікюр!

Якість продукції

Гель-лаки, які виробляються з дотриманням усіх норм та вимог, мають високу якість. Перед випуском у продаж вони проходять спеціальну апробацію. Багато брендів мають власні дослідні бази, де досвідчені технологи тестують нейл-продукти та дають свої висновки.

Безпечність гель-лаків для нігтів

Бренди, які цінують репутацію, виробляють гель-лаки виключно з висококласної сировини на сучасній технологічній базі. Саме тому їхня продукція безпечна для нігтів і не може завдати шкоди. Існують спеціальні формули 7-Free, 9-Free, які є важливим показником безпеки. Вони означають, що у складі нейл-продукту немає шкідливих здоров'ю добавок і компонентів, які найчастіше викликають алергію.

Гель-лак для нігтів вагітним - так чи ні? Ми проаналізували думки фахівців медичної сфери та дійшли висновку, що однозначної відповіді немає. Тому вирішувати лише вам. Проте прямих категоричних заборон немає. Важливо довіряти свої руки досвідченому майстру, який знає все про правила обробки інструментів, вміє з точки зору техніки правильно працювати з усіма засобами та забезпечить повну безпеку манікюру. Детальніше тут

Сертифікати якості

Безпечність гель-лаків підтверджується наявністю сертификату відповідності та гігієнічного висновку. У цих документах зазначається, що цей продукт справді виготовлений згідно з Технічними умовами та відповідає прийнятим у країні стандартам токсикологічної безпеки. Їх повинен мати кожен інтернт-магазин гель-лаків. Як правило, всі бренди намагаються отримати сертифікацію, щоб підтвердити можливість застосування їхньої продукції в б'юті-сфері. І це головний аргумент на користь того, що при виборі нейл-покриттів не варто нехтувати міркуваннями безпеки, купуючи товари без сертифікату якості, навіть якщо їхня ціна здається дуже привабливою. Пам'ятайте, що бажання купити гель-лак для нігтів дешево не повинно превалювати над здоровим глуздом. До речі, нейл-продукція, що представлена на нашому сайті, сертифікована!

Сертифікат якості на гель-лаки NUB, сторінка 1Сертифікат якості на гель-лаки NUB, сторінка 2Сертифікат якості на гель-лаки LUNAMoon, сторінка 1Сертифікат якості на гель-лаки LUNAMoon, сторінка 2

 

Сертифікат якості на гель-лаки Couture Colour, сторінка 1Сертифікат якості на гель-лаки Couture Colour, сторінка 2Сертифікат якості на гель-лаки CND, сторінка 1Сертифікат якості на гель-лаки CND, сторінка 2

Досвід використання

Оскільки гель-лаки для нігтів вже давно і успішно застосовуються у професійному манікюрі, то досвід їх використання мають більшість майстрів. І цей досвід, безумовно, успішний. Хоча часом трапляються і стримані відгуки. Як правило, нарікань не буває, якщо в роботі якісний гель-лак. Купити недорого такий нейл-продукт можливо, якщо підходити до вибору грамотно і не гнатися за найнижчою ціною, а замовити, звертаючи увагу на бренд.

Що потрібно для гель-лакового манікюру? Питання потребує докладної відповіді. Однозначно необхідні засоби для підготовки нігтьових пластин (знежирювач, дегідратор, ультрабонд), бафік, пилочка. Не обійтись без спеціальної ультрафіолетової лампи. База та топ для гель-лаку - невід'ємні засоби. Детальніше читайте у статті

Як зняти гелевий лак вдома? Ми з'ясували, що зняти гель-лакове покриття в домашніх умовах цілком можливо. Вам знадобиться рідина для зняття, фольга або прищіпки, ватні диски, пушер або апельсинові палички. А ще терпіння та розуміння процесу. Усі подробиці тут

Популярні бренди гель-лаків, ціни від компанії Naomi24

Бренд Ціна*
Adore від 127 грн
Boho Chic від 115 грн
CND Shellac від 173 грн
Couture Colour від 115 грн
Elise Braun від 108 грн
F.O.X від 60 грн
G.la color від 80 грн
GO від 65 грн
GO Active від 100 грн
Kodi Professional від 72 грн
Moon від 67 грн
Nails Molekula від 40 грн
Naomi від 55 грн
NUB від 149 грн
OXXI Professional від 87 грн
ReformA від 89 грн
Saga Professional від 99 грн
*Ціни, наведені у таблиці, є орієнтовними!

Популярність серед професіоналів у салонах краси

Покриття нігтів гель-лаком у поєднанні з гігієнічним манікюром/педикюром - топ-послуга салонів краси та нейл-барів. Її популярність обумовлена високим попитом клієнтів і величезною любов'ю майстрів. І не дарма. Гелеві лаки за час своєї тріумфальної ходи жіночими нігтиками тільки зміцнили позиції незмінного нейл-фаворита і успішно обійшли всіх нечисленних конкурентів. Гель-лак недорого? Немає проблем! Асортимент величезний, ціни дуже демократичні.

Популярність гель-лаків у домашніх умовах

Здавалося б, не найпростіший у технічному виконанні гель-лаковий манікюр досить швидко подолав уявні салонні бар'єри та увійшов до умов будинку. Побоювання нейл-дизайнерів-початківців щодо роботи з гель-лаками виявилися безпідставними, тим більше що провідні майстри доступно пояснюють і демонструють алгоритм роботи з цими засобами в інформативних відеороликах, якими рясніє інтернет. Всі вони ніби промовляють: «Гель-лак - купити легко, а освоїти просто!» А численні відгуки доводять, що гелеві лаки, придбані в Україні за гарною ціною та у перевіреному магазині - це абсолютний нейл-хіт.

Відгуки про гель-лаки - фото 1

Відгуки про гель-лаки - фото 2

Відгуки про гель-лаки - фото 3

Основні характеристики гель-лаків

Характеристики Дані
Колір широка відтінкова палітра
Щільність прозорий, напівпрозорий, щільний
Текстура емаль, з блискітками, з шимерами, неон, вітражний, з конфетті і т.ін.
Система нанесення трифазна, двофазная, однофазна
Формат упаковки флакон, баночка
Об'єм від 5 мл

Інструкція по застосуванню

Щоб забезпечити носибельність декоративного манікюру протягом двох-чотирьох тижнів, необхідно суворо дотримуватися техніки нанесення. Гель-лаки вимагають її неухильного виконання:

Усі фази нанесення гель-лакових компонентів (бази, кольору та топу) супроводжуються сушінням в УФ-лампі.

Фото 3 - Сушка гель-лака в LED-лампе

Важливо не нехтувати жодним із підготовчих етапів. Ретельне знежирення та видалення надлишків вологи дозволить досягти оптимальної адгезії.

Після завершення процесу створення гель-лакового манікюру рекомендується нанести на навколонігтьову шкіру краплю олії для кутикули і потім повторювати це регулярно. Такий догляд є оптимальним для збереження краси та естетики нігтиків.

Останні тенденції та новинки гель-лаків

Дизайн нігтів, колір манікюру не має статичності. Все залежить від модних трендів та напрямків. Тому багато брендів стали активно використовувати тему сезонності, випускаючи нові колекції гель-лаків спеціально напередодні весни (сезон весна-літо) та осені (осінь-зима), а також напередодні свят.

Як правило, великий вплив на розробку нових актуальних лінійок має експертна думка Інституту кольору Пантон. Саме ця організація називає модні відтінки наступного року, і виробники активно використовують це у роботі.

Крім класичних, так званих основних колекцій, нейл-бренди випускають цікаві лімітовані серії, наприклад, гель-лаки пастельних відтінків, неони, лінійки з ефектом світловідображення (абсолютний топ!) тощо.

Одним із головних трендів поточного року є випуск кольорових баз, які мають усі властивості гель-лаків, але відрізняються легшою текстурою.

Гель-лаки

Фильтр  

X

Ціна  15 - 1650 грн.
Наявність
Виробник

Колір
Країна

Спеціальні пропозиції

Тип товару

Вид товару

Призначення

Об'єм

Жорсткість
Абразивність
Плотність
Текстура

Колекція

Серія

Місто

Виберіть підкатегорію

Гель-лаки Adore Professional

Перейти в категорію
Подивитись все

Гель-лаки Boho Chic

Перейти в категорію
Гель-лак Boho Chic BC 079 червоний. 6 мл
115 грн.
Подивитись все

Гель-лаки Couture Colour

Перейти в категорію
База для гель-лаку Couture Colour Fiber Base FB 00 Clear. прозорий. 30 мл
415 грн.
Подивитись все

Гель-лаки Crooz

Перейти в категорію
Подивитись все

Гель-лаки DNKa

Перейти в категорію