0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Ванночки

Виконання манікюру і педикюру неможливо уявити без використання цілого ряду допоміжних засобів, матеріалів та інструментів, серед яких обов'язково є і різноманітні ємності, які традиційно називають ванночками. Помістивши в такі ємності, наповнені відповідною рідиною, кисті чи ступні клієнта, майстер домагається розм'якшення шкіри і кутикули, що найсприятливішим чином позначається на подальших етапах проведення процедури.

Які бувають

Ванночки можуть мати різну форму та розміри, зазвичай виготовляються з екологічно безпечного пластику і відрізняються за ціною залежно від об'єму і призначення. Так, наприклад, дуже популярні невеликі ванночки для манікюру, оскільки вони:

Ванночки для манікюру можуть мати один або два відсіки. Останній варіант використовується для гарячого манікюру, при цьому в нижню ємність наливається вода з більш високими температурними показниками, ніж у верхню. Такий природний і комфортний підігрів допомагає протягом тривалого часу підтримувати потрібну для розм'якшення кутикули температуру.

Крім того, в нашому інтернет-магазині можна купити й інший різновид ванночки для гарячого манікюру - оснащену функцією електропідігріву води і термостатом для контролю температурного режиму.

Ванночка для педикюру відрізняється великими, в порівнянні з манікюрною, розмірами. Таке обладнання також представлено кількома різновидами - від найпростіших і недорогих моделей до варіантів зі складною конструкцією і широким спектром функціональних можливостей (спа-процедури, гідромасаж).

Ванночки

Фильтр  

X

Ціна  24 - 1400 грн.
Наявність
Виробник
Колір
Країна
Тип товару
Потужність
Сортування:
Показати:
Код: 2007757
Закінчується
989.00 грн.
Купити Купити в
один клік
Код: 122464
Закінчується
1400.00 грн.
Купити Купити в
один клік
Останні відгуки - Ванночки