0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
Шановні покупці! Незважаючи на проблеми зі світлом та нестабільною ситуацією в електромережах ми робимо все можливе і продовжуємо працювати навіть за відсутності електропостачання. Для уникнення випадкових непорозумінь радимо уточнювати графік роботи магазину по телефону перед візитом. Дякуємо за розуміння!
  Меню
0

Кошик порожній!

Ванночки

Виконання манікюру і педикюру неможливо уявити без використання цілого ряду допоміжних засобів, матеріалів та інструментів, серед яких обов'язково є і різноманітні ємності, які традиційно називають ванночками. Помістивши в такі ємності, наповнені відповідною рідиною, кисті чи ступні клієнта, майстер домагається розм'якшення шкіри і кутикули, що найсприятливішим чином позначається на подальших етапах проведення процедури.

Які бувають

Ванночки можуть мати різну форму та розміри, зазвичай виготовляються з екологічно безпечного пластику і відрізняються за ціною залежно від об'єму і призначення. Так, наприклад, дуже популярні невеликі ванночки для манікюру, оскільки вони:

Ванночки для манікюру можуть мати один або два відсіки. Останній варіант використовується для гарячого манікюру, при цьому в нижню ємність наливається вода з більш високими температурними показниками, ніж у верхню. Такий природний і комфортний підігрів допомагає протягом тривалого часу підтримувати потрібну для розм'якшення кутикули температуру.

Крім того, в нашому інтернет-магазині можна купити й інший різновид ванночки для гарячого манікюру - оснащену функцією електропідігріву води і термостатом для контролю температурного режиму.

Ванночка для педикюру відрізняється великими, в порівнянні з манікюрною, розмірами. Таке обладнання також представлено кількома різновидами - від найпростіших і недорогих моделей до варіантів зі складною конструкцією і широким спектром функціональних можливостей (спа-процедури, гідромасаж).

Ванночки

Сортування:
Показати:
У цій категорії немає товарів.

66

Статьи