Витяжки
Будь-яка салонна б'юті-послуга, в першу чергу, має відбуватися в максимально комфортних для клієнта умовах. Безпека та чистота - головні аспекти, на яких завжди концентрується основна увага. Дуже важливо не нехтувати цими двома моментами, тим більше що зараз існує широкий асортимент усіляких девайсів, здатних значно спростити та полегшити завдання б'юті-професіоналів.
Витяжка для манікюру - незамінний інструмент для бездоганних нігтів
Майже кожен майстер манікюру дуже близько стикається з проблемою чистого повітря на робочому місці. Протягом дня він виконує велику кількість нейл-процесів, серед яких корекція нігтів, обпилювання гелю та акрилу, зняття гель-лакового покриття тощо, під час яких у повітря потрапляє велика кількість пилу. Її змушені вдихати і сам нейл-фахівець, і його клієнт, а також люди, які опинилися поряд. Пил осідає на шкірі, одязі, меблях. Не найприємніша ситуація. Але вона не є безвихідною і має просте професійне рішення - витяжка для манікюру. Це спеціальний електроприлад, функцією якого є ефективне пиловловлення.
Популярні бренди витяжок для манікюру, ціни від компанії Naomi24
Бренд | Ціна |
Bucos | від 825 грн |
Simei | від 675 грн |
ULKA | від 2880 грн |
Види манікюрних витяжок
На ринку сучасного електроустаткування для нейл-індустрії постійно з'являються новинки, і витяжки для манікюру - не виняток. Виробники намагаються вдосконалити навіть це просте обладнання, зробивши його зручним, доступним та суперфункціональним. Але якщо говорити загалом, то є два основні види:
- стаціонарна витяжка для нігтів;
- автономна витяжка.
Залежно від виробника та технічних характеристик витяжки відрізняються потужністю та рівнем шуму. Є моделі з одним або двома вентиляторами. Похила форма, якою характеризується практично будь-яка витяжка для нігтів, дозволяє майстру використовувати її як підставку для руки під час корекції нігтів та інших манікюрних процедур, при виконанні яких утворюється пил. Дуже зручно, якщо в корпусі приладу передбачено USB-порт, куди можна підключити будь-який додатковий девайс. Існують моделі 3 в 1: витяжка, лампа для освітлення та ручка-фрезер.
Що стосується матеріалів, з яких роблять сучасні витяжки, то тут два варіанти - пластик та метал. Прилади з металу надійніші, проте вони важчі та габаритні. Моделі з пластику легші, компактніші, але поступаються першими в міцності.
Як правильно підібрати манікюрну витяжку
Вибір оптимального електроприладу для уловлювання пилу залежить від багатьох факторів. Розміри приміщення, особливості організації робочого простору, потік клієнтів, функціонал, завдання (для домашньої чи салонної експлуатації) - все це має велике значення. Чому віддати перевагу - це вирішує майстер після ретельного вивчення модельного ряду, порівняння характеристик, дизайнерських рішень і так далі.
Стаціонарний пилосос для манікюру може підключатися до основної вентиляційної системи (якщо така можливість існує) або працює від електромережі. Багато моделей монтуються прямо в поверхню робочого столу майстра. Деякі витяжки подібного типу габаритні та не підійдуть через свої розміри для маленьких манікюрних кабінетів. Ну і звичайно, ціна на подібний апарат буде відповідною.
Манікюрна витяжка автономного типу просто встановлюється на столі. Такі електроприлади вирізняються компактними розмірами, тому їх можуть купити як невеликі салони, так і майстри, що працюють вдома. Оснащення включає багаторазовий пилозбірник у вигляді мішечка, куди збирається пил. Також існують сучасні моделі зі спеціальним HEPA-фільтром (мішок тут взагалі не потрібен), який уловлює та утримує пил. Завершивши роботу, необхідно лише ретельно витрусити фільтр та протерти його.
На що звернути увагу новачкові перед тим, як купити витяжку для манікюру? В першу чергу, важлива потужність, адже чим потужніший двигун, тим якісніше і швидше відбувається всмоктування пилу. Має значення кількість вентиляторів, рівень шуму під час роботи, наявність запобіжників, які не дозволять приладу перегрітися. Якщо модель, що сподобалася, пластикова, то варто уточнити, чи є цей пластик удароміцним. Наявність вбудованого акумулятора теж буде безперечним плюсом, тому що дозволить не переривати процедуру манікюру навіть у разі проблем з електропостачанням.
Сучасні виробники випускають досить широкий асортимент витяжок для нейл-майстрів. У нашому інтернет-магазині представлені різні моделі, від професійних до хоум-версії. Щоб купити оптимальний варіант, достатньо ознайомитись з описом та оформити замовлення.
Основні характеристики витяжок для манікюру
Характеристики | Дані |
Призначення | для маіикюру |
Вид | з одним двигуном, з двома двигунами, з мішком, з НЕРА-фільтром |
Додаткова комплектація | лампа, підлокітник, фільтр, мішок |
Тип живлення | від мережі, від акумулятора |
Потужність | від 40 Вт |
Колір | різний |
Часті питання про Витяжки
❤ Які товари з категорії Витяжки є в інтернет-магазині Naomi24
Лідером у цьому сегменті на сьогоднішній день є:
✓ Вытяжка для маникюра Nail Dust Collector DC858-4. 30х18х12.5см. цвет белый
✓ Витяжка для манікюру 858-4. 30х18х12.5см. колір білий
✓ Вытяжка для маникюра Nail Dust Collector 858-5. с тремя вентиляторами. цвет белый
✓ Витяжка для манікюру Nail Dust Collector 858-5. з трьома двигунами. колір білий
✓ Вытяжка для маникюра French F1 33х23х14 см. цвет белый
❤ Витяжки - які товари є популярними та продаються?
✓ Витяжка для манікюру French F1 33х23х14 см. колір білий
✓ Сменный мешок для вытяжки 32 x 23 см
✓ Змінний мішок для витяжки 32 x 23 см
✓ Витяжка для манікюру Simei BQ 858-8 з HEPA-фільтром. 24х23х8.5. колір рожевий
✓ Вытяжка для маникюра Simei BQ 858-8 с HEPA-фильтром. 24х23х8.5. цвет розовый