0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Щітки-смітки

Щоразу, сідаючи в перукарське крісло, ми очікуємо на диво. І не просто очікуємо – ми впевнені в тому, що воно відбудеться. А чарівник-майстер уже готовий створити його. В його умілих руках – гребінець, ножиці і, неодмінно, м’яка чарівлива щіточка – швидше за все, аналог чарівної палички.

Щітка-смітка: просто, але важливо

Про її функціональні якості, зручність та естетичність постійно дбають виробники сучасного інструментарію та аксесуарів косметологічної індустрії. Щітка- смтіка для волосся необхідний аксесуар в арсеналі кожного перукаря. Використовуючи цей простий допоміжний інструмент, справжній профі вправними рухами рук перетворює стрижку на мелодію прекрасної флейти, раз у раз акуратно змахуючи зі шкіри клієнта залишки волосся і позбавляючи тим самим неприємних відчуттів. Виготовляються чистильниці з м’якого і щільного штучного ворсу, прості і зручні в експлуатації. Відвідувачі нашого інтернет-магазину в своїх відгуках відзначили якість і зручність пропонованих нами щіток-чистильниць.

Де купити щітку-смітку для волосся за приємною ціною в Києві?

Звісно ж, у нас. На сайті Naomi24 ви знайдете необхідні вам щітки-смітки від відомих торгових марок. Вам залишається вибрати модель, а ми потурбуємося про те, щоб товар був доставлений вчасно у визначене вами місце в Києві або будь-якій інший точці України.

Щітки-смітки

Фильтр  

X

Ціна  45 - 149 грн.
Колір
Країна
Тип товару
Призначення
Сортування:
Показати: