Каталог товарів

Меню

Види типс та форм для манікюру: форми, вигини, матеріали та особливості

Зміст

Що таке типси для манікюру?

  • Які бувають типси для манікюру?
  • Форми, розміри, кольори, вигин типс для манікюру
  • Типси для зразків

Що таке форми для манікюру?

  • Верхні та нижні форми для манікюру
  • Матеріал виготовлення форм
  • Види, розміри та конфігурації верхніх форм
  • Особливості та переваги верхніх форм для нарощування нігтів

Висновки

Процес створення штучних нігтів - це не тільки естетика, а й технологія, що передбачає наявність безлічі професійних інструментів і матеріалів. Серед них важливе місце займають форми та типси для манікюру. Ці елементи використовуються для нейл-моделювання, нарощування та створення ідеальної архітектури нігтьової пластини.

Між формами і типсами існують важливі відмінності. Крім того, існують різні види і самих форм. На перший погляд, все це здається складним, але насправді потрібно лише розкласти наявну інформацію «по поличках», і тоді вибір необхідних для нейл-нарощування допоміжних засобів стане простим і зрозумілим. Пропонуємо зробити це разом з нами!

Що таке типси для манікюру?

Види типс та форм для манікюру: форми, вигини, матеріали та особливості - фото 1

Типси - це спеціальні заготовки, що імітують вигляд натурального нігтя. Вони приклеюються до поверхні натуральної нігтьової пластини і є основою для подальшого моделювання. Типси значно спрощують процес нарощування та підходять як для новачків, так і для досвідчених майстрів.

Донедавна матеріалом для їхнього виготовлення служив пластик, але зараз виробники пропонують також типси для нігтів зі спеціального гелю. Вони більш тонкі, але не поступаються пластиковим аналогам у міцності, гнучкіші та зручніші.

Які бувають типси для манікюру?

Існує кілька основних видів типс, що відрізняються за формою та призначенням:

  • Класичні (природні). Вони повторюють форму натурального нігтя, використовуються для повсякденного манікюру.
  • Френч-типси. Вони випускаються із вже оформленим краєм для французького манікюру.

Види типс та форм для манікюру: форми, вигини, матеріали та особливості - фото 2

Форми, розміри, кольори, вигин типсів для манікюру

Типси також можуть мати різну форму вільного краю:

  • овальні;
  • квадратні (класичний, закруглений);
  • мигдальні (звичайний та гострий мигдаль);
  • стилет;
  • балерина;
  • пайп і таке інше.

Різні форми типсів забезпечують можливість швидкого моделювання, дозволяючи відразу ж отримувати бажаний вид вільного краю без трудомісткого обпилювання. Зручно, легко та максимально комфортно!

Що стосується кольору, то найпопулярнішими і найпоширенішими є прозорі види типс, хоча іноді зустрічаються і білі. Також вони можуть бути матовими та глянцевими. Виробники пропонують і різну довжину, випускаючи середні та екстрадовгі типси.

Типси класифікуються і за варіантом вигину:

  • c-curve (виражений арочний);
  • натуральний;
  • мінімальний.

Майстер підбирає потрібний варіант, виходячи з особливостей нігтьової пластини клієнта та його побажань.

Види типс та форм для манікюру: форми, вигини, матеріали та особливості - фото 3

Типси поставляються в наборах, як правило, з 10-12 розмірів (від 0 до 11), що дозволяє підібрати оптимальний варіант під будь-яку ширину нігтьової пластини.

Сучасні типси виробляють із міцного, але гнучкого пластику - найчастіше ABS-пластика. Цей матеріал безпечний для здоров'я, добре взаємодіє з різними покриттями, а також легко обпилюється і не тріскається при моделюванні. Також є типси з гелю. Вони тонші, гнучкі і найкраще створюють ілюзію натуральних нігтів.

Типси для зразків

Важливо! Потрібно знати, що крім типсів для нейл-нарощування існують так звані типси для зразків. Вони використовуються виключно для відображення палітри гель-лаків, гелів, фарб тощо, тобто для демонстрації того, що пропонує нейл-бренд. Такі типси необхідні в магазинах та салонах, оскільки дають можливість покупцям та клієнтам оцінити та вибрати кольори, відтінки, дизайн.

Що таке форми для манікюру?

Форми - це шаблони, які використовуються для нарощування штучного нігтя за допомогою гелю, полігеля або акрилу та видаляються після затвердіння матеріалу. На відміну від типс, форми дозволяють створити більш міцну та індивідуально вивірену архітектуру нігтя.

Види типс та форм для манікюру: форми, вигини, матеріали та особливості - фото 4

Види типс та форм для манікюру: форми, вигини, матеріали та особливості - фото 5

Верхні та нижні форми для манікюру

Залежно від особливостей роботи форми поділяються на два основні типи:

  • нижні форми (одноразові) - розміщуються під натуральним нігтем, матеріал наноситься зверху;
  • верхні форми (багаторазові) - матеріал закладається всередину форми, а потім сама форма прикладається до поверхні нігтя.

Види типс та форм для манікюру: форми, вигини, матеріали та особливості - фото 6

Види типс та форм для манікюру: форми, вигини, матеріали та особливості - фото 7

Матеріал виготовлення форм

Нижні форми найчастіше є паперовими з клейовим шаром, рідше - з м'якого пластику або фольговані. Як правило, одноразові. Мають розмітку для зручної роботи. Особливою популярністю користуються універсальні форми, оскільки за їх допомогою можна моделювати овальні, квадратні, мигдальні та інші штучні нігті.

Верхні форми виготовляються із прозорого та гнучкого пластику, що дозволяє легко стежити за викладкою матеріалу та коригувати архітектуру. Вони також оснащені розміткою для моделювання нігтів однієї довжини та спеціальними «вусиками» з боків для зручного зняття.

Види, розміри та конфігурації верхніх форм

Верхні форми дозволяють створювати нігті з різним видом вільного краю: квадрат, мигдаль, овал, балерина і таке інше. Як правило, вони йдуть у наборах з розмірами від 0 до 11 і підбираються під ширину нігтя, а при необхідності можуть підганятися за допомогою пилки. Дуже популярні форми з вже заданою архітектурою апексу та арки, глибокою виїмкою під кутикулу, з маркуванням довжини та напрямком для точної викладки матеріалу.

Види типс та форм для манікюру: форми, вигини, матеріали та особливості - фото 8

Особливості та переваги верхніх форм для нарощування нігтів

  • Простота використання: особливо актуально для новачків.
  • Економія часу: матеріал викладається одразу у формі.
  • Мінімальне доопрацювання пилкою: результат відразу близький до ідеалу.
  • Гігієнічність: багаторазові та легко дезінфікуються.
  • Підтримка потрібної товщини: дозволяє уникнути зайвого навантаження на натуральний ніготь.

Висновки

Типси та форми - це два принципово різних, але рівноцінних методи моделювання нігтів. Типси підійдуть тим, хто цінує швидкість і простоту, тоді як форми дозволяють досягти індивідуальної архітектури та максимальної природності. Верхні форми - відмінний компроміс між швидкістю та якістю, особливо у поєднанні з сучасними матеріалами, такими як полігель. Вибір залежить від конкретного завдання, професійного рівня та вподобань майстра, але одне зрозуміло - жоден сучасний манікюрний арсенал не обходиться без цих ключових допоміжних елементів.

Пов'язані статті