Каталог товарів

Меню

Нарощування нігтів полігелем

Дата: 22.09.2022 Переглядів: 19982

Зміст

Верхні форми для полігеля

Полігель: переваги беззаперечні

Нарощування полігелем покроково

Нарощування нігтів було і залишається затребуваною нейл-процедурою. Разом із гелем та акрилом у цій сфері сьогодні активно використовується полігель (акригель). З його появою процес моделювання значно спростився та прискорився. А все завдяки особливій консистенції матеріалу та більш досконалій техніці. Паперові форми й звичайні типси поступилися місцем новинці - верхнім формам. Ідея прижилася і знайшла величезну кількість шанувальниць. Нарощування нігтів полігелем помітно потіснило інші методи.

Нарощування нігтів полігелем - фото 1

Верхні форми для полігелю

Жодної тривалої підстановки, нервів через ненадійну клейову фіксацію (паперові заготовки здатні розклеїтися в найвідповідальніший момент і звести до нуля всі зусилля), тривалої підгонки і т.д. Все це у минулому! Нарощування нігтів на типси полігелем - взагалі нісенітниця, тому що досягти мінімальної товщини неможливо. Верхні форми стали відповіддю на численні запити і ось чому:

  • Вони являють собою досить гнучкі типси (набагато гнучкіші за звичайні), оснащені з боків спеціальними міні-виступами для зручного зняття.
  • Форми прозорі та мають спеціальну розмітку - це необхідна умова, щоб виконувати нарощування полігелем.
  • Вони повторюють природний вигин натуральної нігтьової пластини і підбираються відповідно до її розмірів.
  • Зводиться до мінімуму необхідність обпилювання, адже ніготь виходить практично ідеально гладеньким.

Виробники спеціально пропонують в одному наборі кілька розмірних варіантів, тому майстер легко знайде оптимальний для кожної клієнтки та кожноого нігтика. Крім того, верхні форми дозволяють моделювати різні види нігтів - квадрат, мигдаль, стилет, пайп і т.д. Ще одна перевага - ці вироби багаторазові та довгий час зберігають первинні властивості.

Поява верхніх форм зовсім не означає, що полігелем можна працювати тільки так і ніяк інакше. Майстри використовують його і в класичних техніках, а також для зміцнення та ремонту. Однак новий спосіб - нарощування полігелем на верхні форми - особливо популярний через простоту, швидкість та ідеальний результат.

Нарощування нігтів полігелем - фото 2

Полігель: переваги беззаперечні

Потрібно сказати, що полігель - сам по собі дуже зручний матеріал. Його консистенція нагадує пасту, ризик розтікань та затікань повністю відсутній. Шкіра не контактує з нейл-продуктом і немає ризику алергії. А значить, вища безпека.

Нарощування нігтів полігелем на верхні форми зручне ще й тим, що потрібно дуже мало допоміжних засобів та інструментів. Найчастіше досить конструюючої рідини і плоского пензля. Якщо нігті не проблемні, то можна обійтися без праймера, обмежившись тільки знежиренням.

Полігель полімеризується в уф-лампі. Він не висихає на повітрі. Звідси ще одна перевага - можна працювати без поспіху, коригуючи помилки та добиваючись ідеального манікюру. Новачки у захваті та швидко освоюють нарощування нігтів полігелем покроково навіть за відео-уроками! Професіоналам теж є чому порадіти, адже немає необхідності чекати, поки матеріал висохне на повітрі, як це відбувається з акриловим моделюванням.

Нарощування нігтів полігелем - фото 3

Нарощування полігелем покроково

Мова відразу піде про техніку, засновану на застосуванні верхніх форм, адже вона найбільш цікава і спеціально адаптована саме під полігель. Як уже згадувалося вище, матеріалів та засобів мінімум:

  • верхні форми;
  • полігель;
  • конструююча рідина;
  • праймер (на розсуд майства);
  • знежирювач;
  • база (необхідність її нанесення залежить від рекомендацій виробника полігелю);
  • топ;
  • пензель для полігелю з металевою лопаткою;
  • манікюрний набір з пилкою і бафом;
  • прищіпка для фиксації.

Почати потрібно з гігієнічного манікюру. Потім підбираються форми відповідно до особливостей і розмірів нігтьових пластин. Ідеального збігу не буде. Тому найголовніше, на чому слід зосередитися, то це на найкащому приляганні в зоні кутикули. При необхідності форму можна підпиляти, якщо вона велика. А маленьку - трохи нагріти, щоб вона стала більш підатливою та повністю закрила нігтик. Розклавши всі відібрані заготовки в порядку використання, нігті слід забафити, знежирити і покрити праймером, якщо він необхідний (це стосується і бази).

Наступний крок - перенести полігель на верхні форми. Невелику кульку з тюбика потрібно помістити у внутрішню частину заготовки та приступити до розподілу. Найтонший шар (до 1 мм) має бути ближче до кутикули, найтовстіший (не менше 2 мм) - у стресовій зоні та на вільному краї. Якщо моделюються довгі нігті, то товщину слід довести до 3 мм.

При розподілі полігеля по формі потрібно домагатися дуже плавних переходів, без обривів. Тоді менше часу знадобиться на фінішну корекцію пилкою. Важливо стежити, щоб пензлик був в міру вологим, але не мокрим. Полігель не повинен тягтись і прилипати до ворсу.

По завершенні форму необхідно зафіксувати на нігтьовій пластині, відступивши 1 мм від зони кутикули, і притиснути. Саме в області нігтьової лунки слід забезпечити максимально щільне прилягання заготовки з матеріалом. Полігель, що виступив, можна прибрати пензлем.

Якщо все вийшло, ніготь відправляється в уф-лампу на 10-15 секунд, щоб матеріал схопився. Потім обережно натиснувши на виступи форми, її потрібно зняти. Як правило, далі багато майстрів за класикою використовують металеву прищіпку, надягаючи її на ніготь перед виконанням фінальної полімеризації в лампі. Після завершення прищіпка знімається, а змодельований ніготь доводиться до досконалості пилкою. Можна переходити до наступного. А коли процедура створення штучних нігтиків буде закінчена, залишиться лише нанести гель-лак або одразу топ.

Нарощування нігтів полігелем - фото 4

Нарощування полігелем на форми (і верхні, і нижні) особливих складнощів чи секретів немає. Перший спосіб детально розібраний вище, а другий відомий давно і мало чим відрізняється від моделювання гелем або акрилом. А що відомо про нарощування без форм? Така техніка справді існує. Однак з її допомогою можна лише трохи подовжити вільний край, тобто отримати невелику довжину. Цей спосіб часто використовується під час роботи з проблемними нігтями. Полігель викладається безпосередньо на нігтьову поверхню і немов стягується до вільного краю. Одночасно відбувається зміцнення та добудовування кінчика. Матеріал повинен бути густим, інакше нічого не вийде. Нарощування полігелем без форм - трудомістка маніпуляція, що потребує майстерності. Працювати слід швидко, адже матеріал здатний опадати.

Нарощування нігтів полігелем - фото 5