Педикюр з гель-лаком
Зміст
Гель-лак на ногах: на смак та колір
Що потрібно для педикюру гель-лаком
Гель-лакове покриття: переваги та нюанси
Особливості виконання гель-лакового педикюру
Регулярного догляду потребують не тільки руки, а й ноги. Шкіра стоп піддається повсякденним навантаженням, пальці зазнають тиску взуття, через що можуть деформувати нігтьові пластини… І лише регулярні педикюрні процедури допоможуть зберегти естетичність та красу. А з винаходом шелаку, а потім і гель-лаку нігті на ногах можуть виглядати так само ефектно, як і на руках. Це особливо актуально з настанням літа - пори босоніжок, стильних сандалів та мінімалістичних шльопанців.
Гель-лак на ногах: на смак та колір
Як відомо, гель-лакове покриття вирізняється високою стійкістю, не вигоряє, не потребує корекції до двох-трьох тижнів. Зручний варіант не лише для рук, а й для ніг. За бажання педикюр гель-лаком може сяяти розкішним глянцем, привертати погляди вишуканою велюровою матовістю або ефектно поєднувати обидва варіанти. Яскравий чи ніжний, з декором і без, градієнт та монохром, з гліттером, слюдою, шимером - зовнішній вигляд залежить від смаків, стилістики образу, модних трендів.
А ось стійкості та безпеки неможливо досягти без застосування якісних засобів та матеріалів, а також без дотримання всіх етапів процедури. Професіоналізм майстра - ще одна обов'язкова умова, що дозволяє виконати естетичний педикюр з гель-лаком. Хоч би яким був сам нейл-продукт, його потрібно вміти правильно використовувати.
Що потрібно для педикюру гель-лаком
Назва | Ціна |
Кусачки для шкіри та інші інструменти | від 395 грн |
Терка для стоп | від 55 грн |
Пилки, баф | від 16 грн |
Ремувер для кутикули | від 90 грн |
Подготовлювач нігтя | від 123 грн |
Ультрабонд | від 60 грн |
База для гель-лаку | від 80 грн |
Гель-лак | від 65 грн |
Топ для гель-лаку | від 66 грн |
Нині величезною популярністю користується апаратний педикюр. Майстер працює фрезером, підбираючи необхідні насадки для шкіри та нігтів. Це дуже зручно, технічно та швидко. Ідеально для салону, однак у домашніх умовах новачкові складно освоїти такий педикюр. Гель-лак також можна знімати фрезером, але тут потрібно повчитися.
Гель-лакове покриття: переваги та нюанси
Стійкий декоративний педикюр (шелак чи гель-лак - значення не має) носиться два-три тижні. Це його головна перевага. Тому сам дизайн слід підбирати, виходячи з міркувань актуальності, універсальності, адаптивності до різних образів та обставин. Френч-дизайн, світлі відтінки, нюд, класичні варіантии - те, що добре поєднуватиметься з будь-яким одягом і стилем. Але не варто зациклюватися лише на універсальності. Особливо якщо йдеться про педикюр для літа, перед поїздкою на відпочинок. Яскраві кольори, глітер, світловідбиваючі текстури - ці та багато інших сміливих акцентів здатні зробити педикюр гель-лаком оригінальною деталлю образу, а не просто обов'язковим елементом.
А тепер від естетики до практичного боку питання. Чому одні дівчата носять покриття гель-лаком на ногах три тижні і більше, а інші змушені коригувати його вже через півтора-два? Часто цей момент залежить від індивідуальних особливостей організму: у когось нігтьові пластини ростуть повільно, а у когось швидко. У другому випадку, щоб продовжити термін носіння покриття, можна піти на невелику хитрість і вибрати гель-лак натурального відтінку, що нагадує природний тон нігтьової пластини. При відростанні нігтя перехід не сильно впадатиме в очі і естетичність збережеться ще на кілька днів. Якщо ж терміни корекції викликані тим, що гель-лак відшарувався або сколовся, то мова може йти про похибки при нанесенні, наприклад:
- не профарбовані торці нігтів;
- погана підготовка нігтьової поверхні;
- несумісність покриттів;
- проблеми з полімеризацією і т.д.
Особливості виконання гель-лакового педикюру
Перед нанесенням кольорового покриття обов'язковим етапом є процедура гігієни. Раніше вона проводилася з зануренням стоп у ванну з теплою водою, далі слідував тривалий процес обробки шкіри за допомогою терок. Зараз майстри віддають перевагу апаратному способу. У разі сильних огрубілостей використовуються спеціальні пілінги на основі кислот та лугів.
Що стосується кутикули, то її потрібно добре пом'якшити. Це робиться за допомогою ремуверу. Після нього птеригій легко видаляється, а кутикулу можна підняти та акуратно зрізати манікюрними ножицями. Багато майстрів і тут використовують фрезер у поєднанні з кількома насадками. Далі настає етап оформлення нігтьових пластин, а саме корекція довжини та надання потрібної форми.
Підготовка поверхні нігтів при педикюрі гель-лаком стандартна і не відрізняється від тієї, що використовується у манікюрі. При нанесенні бази та топу не потрібно забувати про торці. Таке ж правило діє, коли наноситься гель-лак. Педикюр не терпить недбалості. Шари покриттів повинні бути тонкими, краще виконати два, ніж один, але дуже щільний. Чим тонший шар, тим повноцінніша його полімеризація.
Ось, мабуть, і все, що потрібно знати про якісний, безпечний, стійкий і гарний педикюр гель-лаком. Він давно посів місце лідера нарівні з манікюром і довів свою практичність. Естетика та краса важлива не тільки для рук. У відкритому або закритому взутті - ніжки повинні бути однаково бездоганними, і досягти цього допомагає професійний гігієнічний педикюр. Покриття гель-лаком - сучасне доповнення до нього та можливість забезпечити нігтям максимально привабливий вигляд.