0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
Увага зміна графику роботи! Через ситуацію, що склалася в країні график роботи може змінюватись щоденно. Слідкуйте за актуальною інформацією на банері. Дякуємо за розуміння!
  Меню
0

Кошик порожній!

Бази

Модний дизайн вимагає використання не тільки якісних декоративних покриттів (лаки, гелі, гель-лаки і т. п.), але й допоміжних засобів, які сприятимуть більшій зносостійкості такого покриття. Так, наприклад, одним із важливих етапів при створенні стійкого манікюру є база для гель-лаку. Від її якості залежатиме, наскільки міцним вийде декоративний нейл-дизайн, чи довго він носитиметься, чи вдасться рівномірним шаром нанести гель-лак... Загалом, основа під лак або його гелевий аналог – найважливіший етап манікюру і вибирати її потрібно правильно.

Як вибрати якісну базу, щоб гель-лак або лак не сколювався?

Такий засіб спеціально розроблений для поліпшення та посилення всіх властивостей основного покриття, тому при покупці варто керуватися класичною схемою:

Багато виробників створюють товари так, щоб вони поєднувалися з іншими марками, проте перевірити сумісність можна лише в процесі роботи. Не кожна база для гель-лаку, судячи з відгуків, є універсальною, це потрібно враховувати. Звісно, ціна також є важливим фактором, тому щоб максимально отримати задоволення від покупки, слід обрати для себе спеціалізовану точку продажу професійних манікюрних засобів. Так, купити в Києві базу для гель-лаку чудової якості ви завжди зможете у нас, а для інших регіонів нашої країни ми готові забезпечити доставку за допомогою поштового оператора.

Бази

Фильтр  

X

Ціна  55 - 738 грн.
Наявність
Виробник

Колір
Країна

Тип товару

Вид товару

Призначення

Об'єм

Жорсткість
Абразивність
Плотність
Текстура

Колекція

Серія
Місто

Сортування:
Показати:

Часті питання про Бази

❤ Які товари з категорії Бази є в інтернет-магазині Naomi24

❤ Як здійснюється доставка товарів із категорії Бази?

Вся інформація про доставку представлена ​​на сторінці Оплата/Доставка.

❤ Які знижки для покупців у розділі Бази пропонує Naomi24?

Вся актуальна інформація щодо дисконтної програми представлена ​​на сторінці Знижки.
Останні відгуки - Бази