0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Захистнi окуляри та маски

Опинившись у кріслі косметичного салону в передчутті таємничого перевтілення, ми малюємо собі прекрасну картинку жаданого результату. І відганяємо геть думки про будь-яку небезпеку... Але уважний профі неухильно виконує правило номер один для майстрів індустрії краси. І це - безпека. Як у лікарів - не нашкодь. І не тільки клієнтові, але й собі. А створення краси, як відомо, супроводжується:

Тому в роботі слід передбачити все до найдрібніших деталей, і для цього, перш за все, використовуються засоби індивідуального захисту - ЗІЗ - для майстрів салону краси.

Захист для майстра манікюру - маски, окуляри, захисні екрани, респіратори, рукавички, одноразові халати, фартухи і нарукавники, а також засоби дезінфекції дозволяють убезпечити його від найбільш шкідливого аспекту - органічного пилу. Захисні маски захищають від таких наслідків пилового впливу як свербіж, алергічні реакції, подразнення слизової, зараження вірусами тощо, попереджаючи виникнення професійних хвороб (у т. ч. захворювання легенів).

Для виконання салонних процедур використовують три види масок:

Що надійніше: екран чи захисні окуляри

Щоб убезпечити орган зору, використовують захисні окуляри або екран, які оберігають від механічних травм та запалення рогівки під постійним впливом продуктів хімії.

Функції і переваги захисних окулярів:

Більш довговічні і дорогі захисні окуляри виготовляють із міцного загартованого скла.

Захисні екрани і окуляри відрізняються як стосовно виконуваних функцій, так і за ціною. Екран переважно використовують при утворенні значної кількості відходів від обпилювання. Окулярами користуються у щоденній роботі, надійно захищаючи область довкола очей.

Засоби індивідуального захисту косметолога також складаються із наборів масок, окулярів, рукавичок, костюмів, фартухів, закритого взуття, перешкоджаючи потраплянню крапель можливо інфікованої крові або слини на шкірний покрив. Досвідчені майстри рекомендують жінкам-косметологам для уникнення дискомфорту під час роботи мінімізувати нанесення макіяжу на обличчя, не забуваючи використовувати захисні засоби для косметолога.

Та ще один важливий момент. Одноразові рукавички! Для салонного майстра - це друга шкіра, must have, який є бар'єром при контакті з хімічними і органічними забруднювачами, захищаючи від можливих дерматологічних захворювань.

Інтернет-магазин Naomi24 допоможе підібрати і купити засоби індивідуального захисту для майстрів салону краси, що працюють у Києві або в будь-якому іншому куточку України, гарантуючи їхню високу якість, безпеку і довговічність.

Захистнi окуляри та маски

Фильтр  

X

Ціна  8 - 690 грн.
Наявність
Виробник

Колір
Спеціальні пропозиції

Країна
Тип товару

Призначення

Кількість

Сортування:
Показати:

Часті питання про Захистнi окуляри та маски

❤ Як здійснюється доставка товарів із категорії Захистнi окуляри та маски?

Вся інформація про доставку представлена ​​на сторінці Оплата/Доставка.

❤ Які знижки для покупців у розділі Захистнi окуляри та маски пропонує Naomi24?

Вся актуальна інформація щодо дисконтної програми представлена ​​на сторінці Знижки.
Останні відгуки - Захистнi окуляри та маски

59

Статьи

  • 12 серпня 2022 17:59:36
  • 19 листопада 2021 18:05:26
  • 11 листопада 2021 11:51:11
  • 04 листопада 2021 21:54:33
  • 28 грудня 2016 13:40:22
  • 01 серпня 2016 13:40:13

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber