0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Тіпси для нарощування нігтів

Найпоширенішим способом нарощування нігтів вважається той, в якому використовуються тіпси, призначені для коригування бажаної довжини і форми нігтів. Вони виготовлені з міцного пластмасового матеріалу і, зазвичай, діляться на три відтінкові групи: матові, білі та прозорі. Використовуючи тіпси, легко створити потрібну довжину манікюру і його форму без зайвих зусиль. Нігті-тіпси після нарощування виглядають дуже ефектно. Завдяки тому, що вони рівні і мають однакову форму, манікюр набуває особливої естетичності і краси.

Якісні тіпси для нарощування нігтів, головним завданням яких є досягнення максимально можливої подібності з природним манікюром, відрізняються ідеальним ступенем еластичності. Якщо ж вони мають невластиву твердість, це призводить до крихкості і недовговічності отриманого результату. Крім іншого, такі елементи обтяжують натуральні нігті, що найбільш несприятливим чином позначається згодом на стані їхнього здоров’я. Велике значення має і безпека для людини будь-яких використовуваних штучних пристосувань, включаючи тіпси. Матеріал, з якого вони виготовляються, повинен виключати будь-яку хімічну реакцію з речовинами, що неминуче виділяються на шкірі або натуральних нігтях.

Саме тому перш ніж купити тіпси для нарощування нігтів, необхідно звертати увагу не стільки на ціну, скільки на їхні якісні характеристики. Завжди легше отримати ідеальний нарощений манікюр, якщо тіпси, з якими доведеться працювати, легко піддаються запилюванню і добре фіксуються на нігтьовій пластині. Звичайно ж, не варто розуміти всі рекомендації буквально і, визначаючись з цією важливою складовою штучного манікюру, надавати перевагу тільки найдорожчій продукції. Сучасна косметика в сфері нігтьового сервісу на сьогоднішній день пропонує різні тіпси для нарощування нігтів, ціна яких, найчастіше, знаходиться в прийнятному для споживачів діапазоні.

Тіпси для нарощування нігтів

Фильтр  

X

Ціна  14 - 690 грн.
Наявність
Виробник

Колір
Країна

Тип товару

Вид товару
Призначення

Об'єм

Серія
Кількість

Сортування:
Показати:

Часті питання про Тіпси для нарощування нігтів

❤ Як здійснюється доставка товарів із категорії Тіпси для нарощування нігтів?

Вся інформація про доставку представлена ​​на сторінці Оплата/Доставка.

❤ Які знижки для покупців у розділі Тіпси для нарощування нігтів пропонує Naomi24?

Вся актуальна інформація щодо дисконтної програми представлена ​​на сторінці Знижки.
Останні відгуки - Тіпси для нарощування нігтів

59

Статьи

  • 12 серпня 2022 17:59:36
  • 19 листопада 2021 18:05:26
  • 11 листопада 2021 11:51:11
  • 04 листопада 2021 21:54:33
  • 28 грудня 2016 13:40:22
  • 01 серпня 2016 13:40:13

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber