0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Мелатеві основи та змінні полотна

При виконанні манікюрно-педикюрних робіт існує ризик ушкодження цілісності шкірного покриву та інфікування. Безпека клієнта під час надання сервісу з використанням ріжучих інструментів – святий обов'язок майстра. Реальною можливістю його виконати до недавнього часу була якісна дезінфекція металевого інструментарію або робота з одноразовими інструментами.

Багаторазова металева пилка-основа

Але час не стоїть на місці, змушуючи вдосконалювати технології та інструменти. Результатом роботи інженерної думки стала поява на косметичному ринку пилок-полотен зі змінними абразивними файлами, які до того ж значно скорочують витрати на матеріали, так як в роботі з металевими основами використовуються змінні абразивні накладки на клейкій плівці. Дезінфекцію пилки-основи виконують за допомогою спеціальних засобів або шляхом стерилізації. Накладки після використання підлягають утилізації.

На що слід звертати увагу, вибираючи металеву основу для пилок

Перевагу слід надавати виробам з хірургічної сталі. Вибираючи основу, перш за все, зверніть увагу на:

Основа пилки може складатися з декількох робочих площин, що зручно при необхідності використання абразивних файлів з різною жорсткістю.

Переваги пилки зі змінними файлами

Пилки-основи працюють за таким самим принципом, як і класичні, що необхідно враховувати при виборі інструменту.
Тож пилка-основа стала практичним, зручним і просто незамінним ґаджетом при виконанні манікюру. Це must have нейл-майстра, що дозволяє працювати красиво і безпечно, підтримуючи високий рівень гігієни при виконанні процедур. У той же час багато хто надає перевагу пилці зі змінними файлами при догляді в домашніх умовах.

Інтернет-магазин Naomi24 пропонує в асортименті абразивні інструменти для манікюру і педикюру, що дозволяє купити металеві основи і змінні полотна, необхідні для безпечної і комфортної роботи, в Києві або будь-якому іншому місті України за допомогою онлайн-сервісу. Необхідно лише вибрати інструменти, що відповідають вашим потребам, у каталозі, оформити замовлення і – ви зробили вигідну інвестицію в ваш милий манікюрний бізнес! Користуйтеся із задоволенням і на благо!

Мелатеві основи та змінні полотна

Фильтр  

X

Ціна  7 - 390 грн.
Колір
Вид товару
Жорсткість
Абразивність
Колекція
Сортування:
Показати:
Останні відгуки - Мелатеві основи та змінні полотна