0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Лаки для нігтів Go active

Лаки для нігтів Go Active Nail in Color - декоративні покриття з високим ступенем безпеки. Дана лінійка перевершує найсміливіші очікування! Вона досконала у всьому: барвиста, актуальна палітра, чудові візуальні ефекти, комфортна консистенція, відмінна щільність... Виробник використав одну з найбільш передових формул - 10-free. Це справжня нейл-революція!

Go Active Nail in Color: лак для нігтів, який ламає стереотипи

Go Active Nail in Color - не просто лінійка лаків. В першу чергу, це повноцінна система декоративних покриттів, яка складається з бази, кольору і топа-закріплювача. Саме такий підхід виробника говорить про високий професіоналізм і чітке розуміння того, на що очікує дівчина від декоративного покриття в домашніх умовах.

Однорідна консистенція і оптимальна насиченість пігментом для лаків важлива так само, як і для гель-лаків. Якщо купити лак для нігтів Go Active Nail in Color, то цей момент точно не викличе нарікань. Він лягає дуже рівномірно, легко і красиво. Колірна щільність досягається відразу, без безлічі шарів і витрат часу.

База і топ - важливі компоненти практично будь-який нейл-системи. Go Active Nail in Color - яскравий приклад того, як виглядає єдиний декоративний нейл-комплекс:

Тому Go Active Nail in Color - система, яка по-справжньому працює! За інформацією виробника, якщо дотримуватися основних правил роботи з даними лаками, то носити їх на нігтиках можна до 10 днів. А це немало!

Крім практичною боку лакам Go Active Nail in Color (Го Ектив Нейл ін Колор) притаманна дуже важлива властивість - вони не просто наділяють нігті кольором, але й ефективно піклуються про їх стан. До складу формули входять два компоненти - гексаналь і біокераміка. Завдяки цим речовинам нігтьові пластини додатково зміцнюються, а їх стан і зовнішній вигляд значно поліпшуються.

Go Active Nail in Color - більше ніж просто лак для нігтів! Переконатися в цьому дуже легко, адже вся суперлінійка вже на нашому сайті. Поспішайте купити в Києві і з доставкою по Україні! Ціна дуже доступна, а якість на висоті!

Лаки для нігтів Go active

Фильтр  

X

Ціна  50 - 60 грн.
Виробник
Колір
Країна
Об'єм
Колекція
Сортування:
Показати:
Останні відгуки - Лаки для нігтів Go active