0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Гель-паста F.O.X.

Американський бренд F.O.X. є одним із новаторів в нейл-індустрії. Кожна його розробка, щойно вийшовши на ринок, привертає до себе увагу і одразу ж отримує високі оцінки фахівців у всьому світі. А судячи із захоплених відгуків покупців, пересічний споживач солідарний в цьому питанні з професіоналами.

Переваги використання гель-пасти F.O.X.

  1. Такий матеріал може використовуватися для створення об’ємних елементів на нігтях. Це стало можливим завдяки ущільненій текстурі. В результаті гель-паста Фокс добре тримає краплю і не розтікається, дозволяючи майстру без зайвого поспіху працювати над вдосконаленням кожного фрагмента майбутньої композиції.
  2. Кожна гель-паста F.O.X. підкорює насиченістю і глибиною відтінку завдяки високій концентрації кольорового пігменту. Тому створений з її допомогою елемент не втратить первісного відтінку ні за яких «побутових» обставин (миття посуду без рукавичок, наприклад).
  3. Багата палітра. Це дуже важливо для професійного використання, адже ніколи наперед не знаєш, яким саме буде бажання клієнта і якому кольору він надасть перевагу.
  4. Наявність основних відтінків істотно полегшує завдання, тому що дозволяє запропонувати оптимальне рішення практично завжди.

Шукаєте якісні гель-пасти?

F.O.X. ретельно тестує свою продукцію і гарантує, що вона не призведе до розчарування. Американський бренд відомий у колі професіоналів нейл-дизайну і заслуговує на найкращі відгуки. Купити гель-пасту F.O.X. за вигідною ціною в Києві і в Україні пропонує і Naomi24. Вибирайте кольори і вдалих вам експериментів!

Гель-паста F.O.X.

Фильтр  

X

Виробник
Колір
Країна
Тип товару
Вид товару
Об'єм
Плотність
Текстура
Сортування:
Показати:
Код: 4574407
Закінчився
85.00 грн.
Код: 4574408
Закінчився
85.00 грн.