0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Гелі для дизайну, павутинка

Гелі для дизайну - це сучасні матеріали, які використовуються при моделюванні штучних нігтів, при створенні гель-лакового манікюру і не тільки. Вони виконують декоративну функцію і дозволяють створювати маленькі нейл-шедеври. Ціна на якісний гель для дизайну нігтів залежить не тільки від виробника, вони також відрізняються своїми ефектами і можливостями.

Декоративні гелі та їх види

Існує три етапи моделювання штучних нігтів по трифазній системі, і для кожного з них потрібно застосовувати відповідний гелевий матеріал. Гель для дизайну нігтів не є заміною жодному з них. Він не призначений і для нарощування за однофазною системі. Цей продукт розроблений для прикраси, декорування, яскравого креативного оформлення. Залежно від ефектів можна виділити:

Існує також кольоровий гель. Дизайн з ним дуже популярний у професіоналів, на подіумних показах, конкурсах. Ще один зручний у використанні матеріал - 3D і 4D-гелі. З їх допомогою можна створювати об'ємні елементи, не обмежуючи свою фантазію тільки двомірним дизайном. За консистенцією вони дуже щільні, бувають різних кольорів і, на відміну від акрилу, не обмежені часом ліплення, адже застигають тільки під впливом ультрафіолетових променів в спеціальних лампах, що дозволяє не поспішаючи змоделювати потрібний дизайн.

Гель Павутинка або спайдер-гель

Про цей вид декоративних нейл-матеріалів слід сказати окремо. По-перше, тому що використовувати його в манікюрному дизайні досить просто. Вам не потрібно бути художником, володіти особливими техніками або умінням. Тонкий пензлик - це єдиний необхідний інструмент, який потрібен, щоб використовувати спайдер-гель (гель-павутинку) для створення гарних композицій. Ним можна малювати геометричні візерунки, хаотичні малюнки, а трохи потренувавшись, навіть ефектну павутинку. В'язка консистенція і можливість витягатися в найтонші лінії-нитки - ось якими властивостями володіє гель-павутинка. Купити його для роботи в техніці нейл-дизайнів може як професіонал, так і новачок. Вже зараз він доступний в Києві і Україні. Залежно від виробника ціна на спайдер-гель коливається, проте залишається доступною.

У нашому інтернет-магазині можна легко підібрати необхідні гелі. Вони представлені різними виробниками, але мають однаково високу якість і прекрасно підходять для того, щоб майстер успішно втілював в життя всі свої творчі ідеї.

Гелі для дизайну, павутинка

Фильтр  

X

Ціна  60 - 390 грн.
Наявність
Виробник

Колір
Країна

Спеціальні пропозиції
Тип товару

Вид товару

Призначення

Об'єм

Плотність
Текстура

Колекція

Серія
Сортування:
Показати:

Часті питання про Гелі для дизайну, павутинка

❤ Як здійснюється доставка товарів із категорії Гелі для дизайну, павутинка?

Вся інформація про доставку представлена ​​на сторінці Оплата/Доставка.

❤ Які знижки для покупців у розділі Гелі для дизайну, павутинка пропонує Naomi24?

Вся актуальна інформація щодо дисконтної програми представлена ​​на сторінці Знижки.
Останні відгуки - Гелі для дизайну, павутинка

59

Статьи

  • 12 серпня 2022 17:59:36
  • 19 листопада 2021 18:05:26
  • 11 листопада 2021 11:51:11
  • 04 листопада 2021 21:54:33
  • 28 грудня 2016 13:40:22
  • 01 серпня 2016 13:40:13

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber