0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Дзеркальна пудра для втирання

Ще рік тому для отримання металевого блиску на нігтях майстри використовували спеціальну техніку лиття або декоративні покриття з металевим ефектом. Перший спосіб був досить трудомістким і вимагав певної майстерності, а другий - значно простіший, але не завжди дозволяв отримати бажаний ефект. Тому всі були в очікуванні спрощеного і більш досконалого способу забезпечити нігтям схожість з полірованим металом або дзеркальною гладдю. І ось на зміну традиційним технікам прийшло унікальне ноу-хау у вигляді дзеркальної пудри, яка подарувала світові трохи магії.

Що собою представляє дзеркальна пудра і як з нею працювати?

Дзеркальна пудра для нігтів є особливим пігментом (порошок алюмінію) із збільшеною кількістю частинок, що відбивають світло. Її можна наносити на будь-яке покриття, тільки важливо стежити, щоб липкий шар, якщо він є, був знятий.  Дзеркальна пудра саме втирається в гель-лак, що виглядає вельми незвично і заворожуюче - можна сказати, що це четверта річ, на яку можна дивитися нескінченно!

Яскраво виражений дзеркальний блиск можна отримати на підкладках практично будь-якого кольору, правда, на темніших відтінках він буде більш помітним і активним, а на світлих - стриманим, делікатним і тому дуже універсальним. І новачок, і досвідчений профі може успішно використовувати, такий цікавий матеріал, як дзеркальна пудра для нігтів. Купити її можна як у класичному сріблястому і золотистому варіанті, так і в інших відтінках, адже декор вирізняється широкою палітрою кольорів, що дуже зручно для створення оригінальних візуальних ефектів. Для нанесення ви можете використовувати:

Не забуваємо прибирати липкий шар з покриття, якщо ви користуєтеся звичайним гель-лаком або іншим засобом з дисперсійним шаром. Після завершення втирання пудри дизайн рекомендується покривати шаром бази, а потім топом, щоб він добре і довго носився.

Яка вартість?

Складно відшукати більш доступний, зручний, простий в роботі і ефектний декоративний матеріал, аніж дзеркальний пил для нігтів. Ціна на такий засіб безпосередньо залежатиме від місця покупки. Зрозуміло, що Київ чи інше велике місто може запропонувати більший вибір спеціалізованих магазинів, а значить, і більшу варіацію цін. Найпростіше звернутися до послуг нашого інтернет-магазину, де набагато простіше вибрати необхідний товар і здійснювати покупку, не покидаючи стін свого будинку.

Дзеркальна пудра для втирання

Фильтр  

X

Ціна  25 - 275 грн.
Наявність
Виробник

Колір
Країна

Тип товару
Вид товару

Призначення
Об'єм

Сортування:
Показати:

Часті питання про Дзеркальна пудра для втирання

❤ Які товари з категорії Дзеркальна пудра для втирання є в інтернет-магазині Naomi24

Широкий асортимент товарів представлений у розділі Дзеркальна пудра для втирання.
Лідером у цьому сегменті на сьогоднішній день є:
Дзеркальне втирання Solid Two Color Magic Mirror Powder 02 двоколірне, 0,2 г
Дзеркальне втирання Solid Turquoise 06, 0,2 г
Дзеркальне втирання Solid Turquoise 05, 0,2 г
Дзеркальне втирання Born Pretty 01 в олівці, 0,5 г
Дзеркальне втирання Born Pretty 02 в олівці, 0,5 г

❤ Дзеркальна пудра для втирання - які товари є популярними та продаються?

❤ Як здійснюється доставка товарів із категорії Дзеркальна пудра для втирання?

Вся інформація про доставку представлена ​​на сторінці Оплата/Доставка.

❤ Які знижки для покупців у розділі Дзеркальна пудра для втирання пропонує Naomi24?

Вся актуальна інформація щодо дисконтної програми представлена ​​на сторінці Знижки.
Останні відгуки - Дзеркальна пудра для втирання