0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Скраби та пілінги для обличчя

Сучасна косметична сфера рясніє розробками для догляду за обличчям. Крім зволожувально-поживних продуктів широко представлені в ній і засоби для очищення. Це пілінги і скраби, які схожі за методом догляду за шкірою, але все ж між ними є істотні відмінності.

Пілінг або скраб?

Пілінги призначені для омолодження, згладжування дрібних рубчиків, вирівнювання мікрорельєфу, освітлення, вони роблять колір шкіри більш рівномірним, усуваючи пігментацію. За консистенцією пілінги можуть бути різними: гелеобразними, рідкуватими, з вкрапленнями дрібних частинок. Вони забезпечують м'яке, делікатне очищення, без зайвої травматизації шкірного покриву. Хоча до складу багатьох таких засобів можуть входити активні фруктові кислоти, тому перед застосуванням рекомендується зробити алергопробу на внутрішній стороні передпліччя.

Консистенція скрабів густіша, адже вони виробляються на основі крему, з додаванням дещо крупніших абразивних часточок і тому характеризуються більшою силою дії. Добавки-абразиви бувають природного і синтетичного походження. Головне завдання скрабів - глибоке очищення. Вони дозволяють:

Як вибрати пілінг і скраб?

Перед тим, як купити пілінг або скраб, переконайтеся, що обраний препарат відповідає потребам вашого типу шкіри. Можна прочитати відгуки, що розміщуються під товарами, але повністю брати їх як орієнтир не варто, адже все дуже індивідуально. Перед застосуванням слід вивчити інструкцію і бути впевненими, що на епідермальному покриві немає запалень і ушкоджень. Під час виконання пілінг-процедур і скрабування необхідно уникати попадання засобів на ніжну, чутливу шкіру навколо очей, щоб уникнути почервоніння і набряклості. Користуватися очищувальними б'юті-засобами можна не частіше одного-двох разів на тиждень, наносячи після них поживні креми.

Скраби та пілінги для обличчя

Фильтр  

X

Ціна  14 - 690 грн.
Наявність
Виробник

Країна
Тип товару

Вид товару
Призначення

Тип шкіри

Об'єм

Кількість
Сортування:
Показати:

Часті питання про Скраби та пілінги для обличчя

❤ Які товари з категорії Скраби та пілінги для обличчя є в інтернет-магазині Naomi24

❤ Як здійснюється доставка товарів із категорії Скраби та пілінги для обличчя?

Вся інформація про доставку представлена ​​на сторінці Оплата/Доставка.

❤ Які знижки для покупців у розділі Скраби та пілінги для обличчя пропонує Naomi24?

Вся актуальна інформація щодо дисконтної програми представлена ​​на сторінці Знижки.
Останні відгуки - Скраби та пілінги для обличчя

64

Статьи

  • 01 вересня 2022 12:08:10
  • 29 липня 2022 11:03:30
  • 17 грудня 2021 17:55:32
  • 30 березня 2018 23:31:00

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber