0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Дезодоруючі засоби

Свіжий і приємний аромат - невід'ємна частина будь-якого жіночого і чоловічого образу. Але яким би вдалим не був парфум, головне, щоб його запах не змішувався з потом. А що робити людям, які страждають від підвищеного потовиділення? Як бути в спеку? Чи є спосіб зберегти свіжість протягом дня? Звичайно ж, є. І це - дезодоруючі засоби для тіла. Сьогодні вони випускаються у величезній кількості, важливо лише підібрати той варіант, який відповідає потребам вашого організму.

Антиперспіранти або антитранспіранти?

Обидва ці поняття, по суті, відносяться до одного і того ж виду дезодоруючих засобів. Антиперспірант дослівно перекладається як проти поту, а антитранспіранти - проти випаровування. Ось що важливо розуміти:

Але думати, що вони повністю перешкоджають роботі потових залоз, не варто. Пот все одно утворюється, проте не виділяється на поверхню шкіри. Немає вологи - немає і бактерій, відповідно, немає причин для появи запаху.

Думки медиків з приводу безпеки таких засобів неоднозначні, оскільки доказів відвертої шкоди не отримано, але виявлено, що при тривалому застосуванні антиперспірантів функція потовиділення значно пригнічується. Існує ймовірність набряків, алергії. Тому користуватися настільки активними препаратами слід з обережністю, пам'ятаючи, що вони - зовсім не постійна і основна панацея від неприємних запахів. Ці засоби в першу чергу показані тим, хто страждає від гіпергідрозу і не отримує бажаного ефекту від звичайних дезодорантів. Застосовувати їх потрібно правильно, чітко дотримуючись рекомендації виробника і не збільшуючи частоту.

Дезодоранти: боротьба з бактеріями і маскування запаху

Традиційні дезодоранти сегмента «мас-маркет» - препарати іншої дії. Їх завданням є маскування неприємного запаху в поєднанні з антибактеріальним ефектом (який нижче, ніж у антиперспірантів). Також ці засоби часто містять в складі речовини, які активно вбирають піт: крохмаль, цинк.

Перевага дезодорантів в тому, що вони мають високу ступінь безпеки. Не так давно у продажу з'явилися препарати для боротьби з неприємним запахом у вигляді кремів. До їх складу входять екологічно чисті інгредієнти, які ... вживаються в їжу і мають потужний антибактеріальний ефект. Вони не перешкоджають процесу природного потовиділення, але активно знищують бактерії. Відсутність росту бактеріальної флори гарантує і відсутність запаху поту. Як результат, ви відчуваєте себе комфортно, не хвилюєтеся про вологі пахви і при цьому не шкодите здоров'ю.

Дезодоруючі засоби відносяться до косметичних препаратів по догляду за тілом, однаково необхідних і чоловікам, і жінкам.

Дезодоруючі засоби

Фильтр  

X

Ціна  45 - 195 грн.
Наявність
Виробник
Країна
Тип товару
Призначення

Об'єм
Сортування:
Показати:

Часті питання про Дезодоруючі засоби

❤ Які товари з категорії Дезодоруючі засоби є в інтернет-магазині Naomi24

❤ Дезодоруючі засоби - які товари є популярними та продаються?

❤ Як здійснюється доставка товарів із категорії Дезодоруючі засоби?

Вся інформація про доставку представлена ​​на сторінці Оплата/Доставка.

❤ Які знижки для покупців у розділі Дезодоруючі засоби пропонує Naomi24?

Вся актуальна інформація щодо дисконтної програми представлена ​​на сторінці Знижки.
Останні відгуки - Дезодоруючі засоби

64

Статьи

  • 01 вересня 2022 12:08:10
  • 29 липня 2022 11:03:30
  • 17 грудня 2021 17:55:32
  • 30 березня 2018 23:31:00

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber