0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Наклейки для боді-арту

Надзвичайно популярні серед людей різного віку тату-наклейки з успіхом імітують традиційне перманентне татуювання. Маючи реалістичний вигляд, вони яскраво та ефектно виглядають на шкірі, прості у застосуванні. Крім того, такі прикраси по праву вважаються модним трендом, особливо із настанням теплих літніх днів, часу відкритого одягу і засмаглої шкіри.

Простий боді-арт з наклейками

Ніщо не може так ефектно і швидко додати оригінальності сучасному міському образу, як наклейки. Тату з використанням наклейок виглядає натурально, при цьому вони цілком безпечні для шкіри і здоров'я в загалом. Щодо терміну носіння, то тимчасові перевідні тату можуть залишатися на шкірі протягом тижня. Безумовно, для цього потрібно створити умови, а саме:

Переносять наклейки на тіло дуже просто. Зазвичай, тут задіяний принцип перебивних картинок, коли із зображення знімається захисна плівка, потім його лицьова поверхня притискається до тіла, а зі зворотного боку змочується водою. В результаті малюнок відбивається там, де потрібно,  і мало чим відрізняється від перманентного тату. Видаляти наклейки-татуювання так само просто, як і наносити. Для цього найкраще скористатися косметичною олією.

Величезний вибір малюнків, простота нанесення, цілковита безпека, швидке зняття - ті переваги, які свідчать на користь тимчасових тату. Наклейки на тіло, купити які вже можна і в Україні за допомогою нашого інтернет-магазину, допоможуть вам завжди бути в тренді і виглядати яскраво та модно!

Наклейки для боді-арту

Фильтр  

X

Ціна  26 - 50 грн.
Виробник
Колір
Країна
Тип товару
Призначення
Вид малюнка
Сортування:
Показати:
Код: 90010657
Закінчується
40.00 грн.
Купити Купити в
один клік
Останні відгуки - Наклейки для боді-арту