0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Закріплювач для вій

Ефект при нарощуванні вій настольно чудовий, що хочеться зберегти його янайдовше. Для цієї мети є спеціальні засоби, які активно використовуються lash-мейкерами. Крім стандартного набору, що складається з підготовлюючих препаратів і матеріалів, існують і додаткові, без яких результат процедури не будемо ідеальним.

Закріплюємо вії 

Закріплювач для нарощених вій необхідний для збільшення часу їх носіння, адже він підвищує захист клею від зовнішнього впливу (впливу вологи, пилу і так далі). Такий препарат рекомендований і для вій натуральних, оскільки живить їх корисними мікроелементами, вітамінізує, значно покращує зовнішній вигляд і робить погляд виразнішим. Перед тим як купити закріплювач для вій, варто розібратися, які варіанти пропонують виробники і для чого вони призначені.

Закріплюючі препарати бувають декількох видів:

У нашому інтернет-магазині можна підібрати найоптимальніший закріплювач для вій, ціна і якість якого приємно здивують. Продукція професійного рівня, призначена для салонних процедур і домашнього догляду, гарантує бездоганний вигляд будь-яких війок!

Посилити клей - зберегти час!

Підсилювач клею для вій застосовують в разі, коли швидкість роботи майстра перевищує швидкість висихання клею. Він прискорює полімеризацію, збільшує час носіння нарощених вій і робить процедуру більш комфортною. Справа в тому, що під час застигання клейового засобу в ньому відбуваються хімічні реакції, внаслідок яких виділяються речовини, що провокують випаровування вологи зі шкіри і слизової оболонки ока. Підсилювач клею допомагає значно скоротити час застигання та практично звести до мінімуму негативний вплив клею. Основною речовиною в складі підсилювача буває гексан - насичений вуглеводень. Довший період носіння нарощених вій обумовлений тим, що за умови максимально швидкої полімеризації вони не встигають зклеюватись між собою, змінювати напрямок, відшаровуватися. Завдяки зазначеним допоміжним засобам процедура нарощування проходить швидше, а результат зберігається ідеальним до наступної корекції.

Щоб купити закріплювач для вій і підсилювач клею, досить відвідати наш сайт і ознайомитися з описами продукції у відповідному розділі онлайн-каталогу. Ціни, асортимент і бренди знаходяться в оптимальному балансі для найкращого вибору і найлегших покупок. Здійснюємо доставку по Києву і Україні.

Закріплювач для вій

Фильтр  

X

Ціна  73 - 310 грн.
Виробник
Колір
Країна
Тип товару
Призначення
Об'єм
Сортування:
Показати:
Код: 4237791
Закінчується
310.00 грн.
Купити Купити в
один клік
Останні відгуки - Закріплювач для вій