0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
Шановні покупці! Незважаючи на проблеми зі світлом та нестабільною ситуацією в електромережах ми робимо все можливе і продовжуємо працювати навіть за відсутності електропостачання. Для уникнення випадкових непорозумінь радимо уточнювати графік роботи магазину по телефону перед візитом. Дякуємо за розуміння!
  Меню
0

Кошик порожній!

Вії для нарощування

Що може бути більш зворушливим і потаємнішим за променисто-оксамитовий, ледь грайливий жіночий погляд, чия загадковість прихована в густих і виразних віях. Щоб підсилити його чарівність, багато дівчат використовують рукотворну красу. Благо, технології ХХІ століття дозволяють майстрам beauty-індустрії дарувати жінкам досконалу зовнішність, в тому числі нарощуючи вії.

Нарощування вій відбувається додаванням штучних війок до натуральних, збільшуючи їхній обсяг, відтіняючи очі і увиразнюючи погляд.

Нарощування може бути:

Класичне нарощування виконують шляхом приєднання штучної вії до натуральної. Об'ємне відбувається приєднанням двох і більше вій до рідної. Наростити додатково можна до 10 війок («Голлівуд»). Нарощуючи вії вперше, краще звернутися до класики. Такий варіант виглядає натурально і звично. До переваг об'ємного нарощування відносяться акуратний вигляд і більш тривалий період носіння.

Щоб розібратися в класифікації, слід запам'ятати, що обсяг позначається цифрами 2D, 3D (кількість вій, що наклеюються на свою), а вигин - літерами С (С +); D (D +); L (L +); CC; M; B.

Для виготовлення штучних вій використовують переважно:

Майстри надають перевагу віям, виготовленим із PBT волокна, що відрізняється високою зносо- і формостійкістю, гнучкістю, інертністю до вологи і багатьох хімічних складів. Продукт гіпоалергенний, стійкий до вбирання запахів.

Вії з PBT можуть бути виконані в глянці, мати матовий або напівматовий вигляд:

Для напівматових вій із поліестеру (лавсану) властиво утримувати форму при нагріванні, гідрофобність. Колір однотонний по всій довжині; стійкі до різних деформуючих моментів, а крім того, не вигоряють під впливом сонячних променів. Гіпоалергенні. Вирізняються м'якістю і легкістю. Не підвладні погодним катаклізмам.

Натуральні вії для нарощування теж існують

Цей клас представлений віями з каучуку, природного матеріалу, який отримують із соку каучукового дерева. Вартість таких вій вища, ніж із РВТ волокна.

Деякі бренди пропонують дуже м'які вії з обробленого хутра тварин. Довжина, вигин і діаметр таких матеріалів неоднорідні. Природне хутро схильне до впливу різних природних факторів і фізичного впливу, таких як вигоряння на сонці, розкручування, деформація та ін., а також може викликати алергію.
Тож переваги РВТ вій переконливі. Крім того, вони набагато комфортніші у виконанні.

Продукція для лешмейкерів, представлена в інтернет-магазині Naomi24, оригінальна і сертифікована. З нами ви легко, із задоволенням зможете купити вії для нарощування в Києві, як втім і в будь-якому іншому куточку України, не виходячи з дому або офісу. Якість матеріалів для вій, ціна на які не змусить вас відчути жодного дискомфорту, відповідає заявленому виробником рівню, а отриманий результат приємно вражатиме протягом зазначеного терміну, за умови дотримання правил експлуатації.

Вії для нарощування

Фильтр  

X

Ціна  37 - 450 грн.
Наявність
Виробник

Колір
Спеціальні пропозиції
Країна
Тип товару
Вид товару
Призначення
Розмір

Вигин

Кількість
Сортування:
Показати:

Часті питання про Вії для нарощування

❤ Які товари з категорії Вії для нарощування є в інтернет-магазині Naomi24

Широкий асортимент товарів представлений у розділі Вії для нарощування.
Лідером у цьому сегменті на сьогоднішній день є:
Насадка для формування пучка Vivienne, 10 шт.
Вії Lash Secret L 0,1 (16 рядів: 9-13 мм), чорні
Вії Lash Secret D 0,07 (16 рядків: 9-13 мм), чорні
Вії Lash Secret L 0,07 (16 рядів: 6-13 мм), чорні
Вії Lash Secret L 0,07 (16 рядів: 9-13 мм), чорні

❤ Вії для нарощування - які товари є популярними та продаються?

❤ Як здійснюється доставка товарів із категорії Вії для нарощування?

Вся інформація про доставку представлена ​​на сторінці Оплата/Доставка.

❤ Які знижки для покупців у розділі Вії для нарощування пропонує Naomi24?

Вся актуальна інформація щодо дисконтної програми представлена ​​на сторінці Знижки.
Останні відгуки - Вії для нарощування