0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Аксесуари(скляночки,затискувачі,аплікатори)

У цій категорії представлені професійно підібрані витратні матеріали для брів і вій, допоміжні засоби та предмети, необхідні лешмейкерам і бровістам при створенні яскравого образу з особливим акцентом на красі очей - їхній виразності і глибині погляду, підкресленій певною стилістикою брів.

Матеріали і аксесуари: якість і доступність

Ознайомившись з перевагами тих чи інших актуальних товарів, представлених відомими торговими марками, на сторінках каталогу в інтернет-магазині Naomi24, ви легко, не виходячи з салону або будинку, зможете купити аксесуари і витратні матеріали для брів і вій, ціна на які, до того ж, гранично толерантна до споживача. Якість і безпека основних препаратів, допоміжних компонентів, а також зручність аксесуарів, що відіграють визначальну роль в ефективному догляді і створенні бездоганної естетики, гарантовані надійними виробниками.

Ви легко, в один клік, можете купити в інтернет-магазині витратні матеріали для брів і вій і догляду за ними: клей, фарби, окислювачі, закріплювачі, гелі, ремувери, лосьйони, власне вії і багато іншого.

Також в асортименті представлені аксесуари для брів і вій:

Крім того, завжди знадобляться під рукою точилки для олівців, підставки-тримачі для пінцетів, наклейки для клею на нефритовий камінь для нарощування вій, захисна упаковка зі шпилькою для клею з голкою та інші компоненти, задіяні в роботі лешмейкера.

Аксесуари для побудови форми брів

Багато бровістів надають перевагу одноразовій лінійці з прозорої плівки з липкою основою при побудові правильної форми брів. У створенні бажаної симетрії і чітких ліній при корекції і фарбуванні також зручний металевий або пластмасовий штангенциркуль зі шкалою-розміткою. Ціна на аксесуари для брів і вій доступна, тому і економити не доведеться, якщо придбати витратні матеріали в інтернет-магазині Naomi.

Аплікатори для вій

Аплікатори незамінні при ламінуванні брів і біозавивці вій. Одна-дві хвилини для фіксації - і ідеальна викладка вій на силіконові бігуді готова. Результат перевершить очікування! Аплікатор для вій має дві робочі поверхні, що дозволяє якісно приклеювати вії по всій довжині, зручно наносити препарати з догляду та фіксації.

Візажисти використовують аплікатори для вій з метою захисту при нанесенні макіяжу з підсвічуванням, що дозволяє акуратно накласти туш, уникнувши найдрібніших недоліків. З цією ж метою застосовують і аплікатор для брів.
Для забезпечення якісного результату роботи, а також економії коштів при покупці, майстрам пропонуються професійні набори для догляду, нарощування, фарбування, ламінування з повним комплексом препаратів, що містять необхідні допоміжні витратні матеріали для брів і вій, укомплектовані зручними аксесуарами.

Лешмейкери і бровісти мають прекрасну можливість легко, швидко і з задоволенням купити аплікатори для брів і вій, витратні матеріали в інтернет-магазині в Києві, як і в будь-якому іншому куточку України, а також аксесуари для роботи, переглянувши розділ каталогу «Аксесуари та витратні матеріали для брів і нарощування вій» в Naomi24. Потім виконати кілька послідовних маніпуляцій на сайті і - товар уже в дорозі. Швидка доставка гарантована.

Аксесуари(скляночки,затискувачі,аплікатори)

Фильтр  

X

Ціна  12 - 649 грн.
Наявність
Виробник

Колір
Спеціальні пропозиції
Країна

Тип товару

Вид товару

Призначення

Об'єм
Форма
Розмір

Текстура
Кількість

Сортування:
Показати:

Часті питання про Аксесуари(скляночки,затискувачі,аплікатори)

❤ Які товари з категорії Аксесуари(скляночки,затискувачі,аплікатори) є в інтернет-магазині Naomi24

❤ Аксесуари(скляночки,затискувачі,аплікатори) - які товари є популярними та продаються?

❤ Як здійснюється доставка товарів із категорії Аксесуари(скляночки,затискувачі,аплікатори)?

Вся інформація про доставку представлена ​​на сторінці Оплата/Доставка.

❤ Які знижки для покупців у розділі Аксесуари(скляночки,затискувачі,аплікатори) пропонує Naomi24?

Вся актуальна інформація щодо дисконтної програми представлена ​​на сторінці Знижки.
Останні відгуки - Аксесуари(скляночки,затискувачі,аплікатори)

64

Статьи

  • 01 вересня 2022 12:08:10
  • 29 липня 2022 11:03:30
  • 17 грудня 2021 17:55:32
  • 30 березня 2018 23:31:00

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber