Каталог товарів

Меню

Вітражний манікюр: витвір мистецтва

Дата: 27.03.2017 Переглядів: 6996

Історія нейл-арту (не плутати з манікюром!) почалася не більше як двадцять років тому, але відтоді практично щороку з’являються все нові і нові техніки і стилі. Багато в чому стрімкий розвиток такого виду прикладного мистецтва завдячує сучасним розробкам у сфері косметології. Спочатку майстри манікюру використовували тільки різнокольорові лаки, але згодом можливості розширилися. Так, наприклад, появі вітражного розпису сприяв винахід лаків-тінто - покриттів з абсолютно дивовижною напівпрозорою текстурою.

При висиханні вони імітували кольорове скло, надаючи візерункам об’єму. За допомогою тінто створюються дивовижно красиві акварельні переходи і градуювання. Їхня напівпрозора текстура не обтяжує ніготь і чудово поєднується з технікою стемпінга.

Фантазуємо і втілюємо

Наступним проривом в нігтьовому дизайні стала поява вітражних гель-лаків. Такі покриття дозволяють досягти ефекту скляної супергладкості. Майстри нейл-арту із захопленням сприйняли новинку, заздалегідь оцінивши весь спектр можливостей, які вона відкриває для нігтьового дизайну: малюнок на нігті стає захований і захищений з усіх боків вітражем кришталевої.

Недаремно ці гель-лаки в колекціях різних брендів називаються ще «кришталевими» і «льодяниковими». Вони дозволяють створювати розкішні об’ємні композиції з ідеальною поверхнею і особливою глибиною. Завдяки своїй консистенції і фактурі вітражні гель-лаки успішно використовуються в поєднанні з різними матеріалами та покриттями:

  • З блискітками, глітером і лускою - найбільш популярний різновид манікюрного дизайну, який без зайвого клопоту вдається виконати навіть новачкам.
  • Дизайн з переводною фольгою - нігті виглядають дуже виразно, створюється ефект венеціанського скла з мерехтливими гранями, бурштину, морського дна. Добре поєднувати з підкладкою з кольорового гель-лаку, найкраще чорного.
  • Рідкі камені -поєднавши вітражний гель-лак з прозорим гелем, можна отримати склад, що ідеально тримає краплю, і створити красиву імітацію коштовних самоцвітів (рубіни, топази, смарагди та ін.).
  • Поєднання з гель-лаками, які самі по собі мають незвичайні властивості, -магнітними (серія «Котяче око»), з великим вмістом блискучих включень (серія «Діамант»)
  • Різні комбінації з іншими декоративними елементами - стразами, слюдою, мармуровою крихтою, золотими нитками, стрічкою-скотчем та ін.

Відмінні особливості

Вітражним гель-лаком можна покривати всю нігтьову пластину, проте виглядає це не достатньо ефектно. Проте якщо є бажання мати нігтики, що імітують скалки кольорового скла, то чому б не поекспериментувати? Тим більше, що в роботі ці покриття так само прості, як і традиційні гелеві лаки. А ось якщо хочеться досягти чогось цікавішого і оригінальнішого, краще використовувати так звану підкладку, тобто наносити вітражний шар на більш щільний, виконаний гель-лаком іншого кольору. Можна використовувати ніжно-рожеві або натурально бежеві відтінки, створюючи універсальний дизайн, вибирати яскраві і насичені для вечірнього образу, надавати перевагу чорному, якщо в планах отримати контрастну і незвичайну композицію.

Висока скульптурність вітражного покриття також дозволяє урізноманітнити французький манікюр химерними візерунками і прикрасами. Вільний край нігтя при цьому оформляється по-різному: класичний френч, міленіум, пайп, ейдж. Найбільш виразно дизайн із застосуванням вітражного гель-лаку виглядає на абсолютно прозорих штучних нарощених нігтях. Створюється відчуття крихкості, повітряної невагомості, глибини, що підкреслюється приголомшливим блиском і легким напівпрозорим відтінком. Особливо яскраво з «льодяниковим» покриттям виглядають довгі нігті форми стилет. У повсякденному житті такий манікюр абсолютно непрактичний, адже це цілком «подіумний» варіант.

Беззаперечна перевага вітражного гель-лаку - його самовирівнююча формула, що робить поверхню нігтьових пластин ідеально рівною і гладкою. Навіть найтонші і ламкі нігтики можна майстерно «замаскувати» і додатково зміцнити. Завдяки цій властивості, а також широкому вибору відтінків покриття з ефектом вітража знаходять застосування у переважної більшості сучасних фахівців нігтьової естетики. Ці покриття мають високу стійкість за рахунок наявності в формулі гелю, вони не мутніють і не тьмяніють. Їх часто вибирають для креативних манікюрних експериментів, майстерно поєднуючи з безліччю найрізноманітніших прикрас, щоб отримати в результаті не просто черговий дизайн, а втілити в життя яскраву, сміливу і нетривіальну ідею. Адже не даремно таємнича глибина старовинного вітражу і досі вабить, привертає, змушує розгадувати одвічну таємницю і невпинно шукати відповідь на питання про те, що таке краса...