0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Vasu Healthcare

Лідируюча аювердична компанія Індії в області краси та охорони здоров'я Vasu Healthcare виробляє фітофармпрепарати, безрецептурні ліки, засоби особистої гігієни, трав'яні добавки і займається маркетингом з 1980 року. Продукція ТМ ВАСУ - потужної, професійно керованої компанії, яка перебуває в руках однієї сім'ї, з розвиненою аналітичною та науково-дослідницькою інфраструктурою, що  займається розробкою рецептур – представлена на внутрішньому ринку Індії і ще в 41-й країні світу. Vasu випускає весь спектр вузькоспеціалізованих товарів в таких нішевих сегментах, як урологія, ортопедія, педіатрія, гінекологія, косметологія. Vasu Healthcare є лідером з продажів аювердичних препаратів, олій і трав з переважним виробництвом унікальних засобів від випадіння волосся та таких, що сприяють посиленню їхнього росту.
Багато хто знайомий з безцінною олією VASU (Kumkumadi tailam), виготовленою на основі шафрану - найдорожчих у світі прянощів, які активно використовуються для виробництва аювердичних продуктів, що забезпечують живлення, очищення і відновлення захисних функцій шкіри.
Користуються популярністю аювердичні фарби для волосся, фарбування якими дає неперевершений результат разом  із комплексним доглядом, що поєднує всілякі цілющі рослинні компоненти та ефірні олії.
Усі продукти VASU перевірені та безпечні. Високотехнологічні виробничі потужності в Макарпурі та Манджусарі випускають екологічно чисту продукцію, відповідно до нормативів, зокрема GMP&HACCP, ISO 9001.