0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
Увага! Зміна графіку роботи! Через ситуацію, що склалася в країні, графік роботи може змінюватись щоденно. Слідкуйте за актуальною інформацією на банері. Дякуємо за розуміння!
  Меню
0

Кошик порожній!

Каталог товарів Latus

Показати:
Сортування:
Фильтр  

X

Ціна  37 - 227 грн.
Наявність
Країна
Тип товару
Об'єм
Рідина для очищення і дезінфекції алмазних інструментів Diasol, 125 мл
Рідина для очищення і дезінфекції алмазних інструментів Diasol - засіб, за допомогою якого можна заб..
Код: 90016299
У наявності
37.00 грн.
Рідина для очищення та дезинфекції алмазних инструментів Diasol, 1000  мл Рідина для очищення та дезинфекції алмазних инструментів Diasol, 1000  мл
Рідина для очищення і дезінфекції алмазних інструментів Diasol - засіб, за допомогою якого можна заб..
Код: 90024073
У наявності
227.00 грн.

Харківська компанія Латус, починаючи з 2003 року, виробляє товари медичного призначення, що стало можливим з появою інноваційних розробок, здійснених ученими в умовах лабораторії Стома-технології, заснованої у 1987 році. Завод Латус (Latus) на базі власних виробничих потужностей, на якісному сучасному обладнанні особистого проектування, а також європейських виробників, використовуючи потенціал наукової лабораторії, створив величезний асортимент продуктів для застосування в галузі стоматології, вступивши в конкурентну боротьбу з відомими виробниками, працюючи на сировині і з допоміжними товарами від найкращих постачальників зі Сполучених Штатів, Німеччини, Франції, деяких азіатських країн і ін.
Підприємство випускає профілактичні засоби, зуботехнічні матеріали, технічні дезодоруючі засоби, прокладкові матеріали, товари для дезінфекції та дезодорації, миючі засоби з ефектом, що дезодорує, антисептики і багато іншого.
Для контролю якості застосовується система ISO 13485:2005 для товарів медичного призначення. При цьому виробник продовжує розширювати номенклатуру продукції, постійно підвищуючи якість товарів, а також удосконалюючи упаковку.