Секрет ідеальних брів або як побудувати форму брів
Зміст
Форма брів: які бувають і яку обрати
Як зробити ідеальну форму брів
Як правильно зробити форму брів в домашніх умовах
Очі, брови, вії - ці деталі дуже важливі для гармонії та краси обличчя. І всі вони «працюють» у комплексі. І брови, і вії надають очам виразності, гармонізують риси, створюють правильні пропорції. Тому приділяти увагу потрібно кожному елементу, кожній складовій. Особливо якщо йдеться про брови.
Як зробити форму брів гарно
Краса - поняття надто суб'єктивне. Адже однакових облич у природі не існує. Винятком можуть бути лише близнюки, та й у цьому разі можливі нюанси. Форма брів, яка ідеально пасує одній дівчині, не може бути настільки ж вдалою для іншої. Все залежить від особливостей обличчя, його овалу та природних рис.
Мода на брови змінювалася дуже часто: тонкі й здивовано вигнуті, густі та рівні, розльотисті, схожі на крила ластівки... Усього не перерахувати. А які тенденції сучасного модного макіяжу? І як правильно зробити форму брів, що ідеально впишеться у нью-тренд, підкреслить красу очей і загальну гармонію жіночого обличчя? Розберемося у цих питаннях докладніше.
Форма брів: які бувають і яку обрати
Питання досить складне. Тому фахівці придумали певну класифікацію:
- Пряма - брови ростуть рівно, як під лінійку, і лише кінчики трохи вигнуті. Така форма робить обличчя більш зосередженим, а образ - серйозним, стриманим та суворим
- Вигнута - брови нагадують крила ластівки та мають плавний злам. Така форма завжди привертає увагу, надає обличчю витонченості, легкості і вишуканості.
- Брівки будиночком - форма з вираженим зламом. Фахівці вважають її виграшною, такою, що дозволяє трохи подовжити, врівноважити округле повне обличчя.
- Дугоподібна - брови з плавним природним вигином по всій довжині, без різкого залому або кінчика, що злітає до скронь.
Не всі форми можна розділити за вказаними вище типами. Існують змішані варіанти. Однак навіть брови, яким бракує досконалості, можна відкоригувати із застосуванням різних технік. Наприклад, дуже густі та широкі легко прорідити пінцетом. Але не поспішайте! Адже сьогодні ідеальна форма брів - це не тонка ниточка! Навпаки, на піку моди природна густота, виразність та об’єм! Розглянемо у деталях питання, яким переймаються багато дівчат та жінок, як зробити правильну форму брів з урахуванням типу обличчя.
Володарки чарівного, по-дитячому милого округлого обличчя намагаються видовжити його, зробити більш «худим», чіткіше промалювати вилиці. У цьому випадку добре гармоніюватимуть брови з витонченим зламом і ледь загостреним кінчиком.
Обличчя овальної форми потребує максимально прямої бровної нитки, у деяких випадках її ледь заокруглюють. Експерти не радять залишати крилаті злами, щоб не надавати образу зайвої суворості. Крім того, будь-які вигини сприяють додатковому подовженню овалу.
Як зробити форму брів ідеальною володаркам квадратного обличчя? Для них основним завданням при виконанні макіяжу є її пом'якшення. Тож бровні дуги мають бути округлі, м'якої форми, досить широкі, візуально нівелюючи щелепи. Гострі форми і тонкі брови-ниточки у цьому разі є абсолютним табу.
Видовжене обличчя прямокутної форми також врівноважують м'які округлі брови середньої ширини без різких кутів та загострень. А візуально «розширити» його дозволять трохи подовжені до скронь кінчики.
Як зробити гарну форму брів, якщо обличчя серденьком чи трикутником? Такий тип потребує пом'якшення верхньої частини. Брови не мають бути прямі. Більш гармонійним варіантом стане дугоподібна форма або із трохи піднятим кінчиком, що допоможе прибрати враження сумного образу.
Основним завданням брів для обличчя ромбічної форми є облагородження овалу м'якими згинами, нівелювання виражених кутів. Бажано уникати різких заломів та чітко промальованої прямої лінії. Перевагу краще надати арочній формі з геометричністю у верхній точці.
Як зробити ідеальну форму брів
Розмітка - наше все! Промальовування без попередньої розмітки - це явна відсутність симетрії, а отже, і гарного результату. Щоб зробити форму брів правильно, необхідно:
- Приклавши косметичний олівець (або візуально), провести пряму лінію від ніздрі (крила носа) до бровної дуги через куточок ока та позначити точку, від якої брова повинна починатися.
- Наступна лінія прокладається візуально від крила носа через зіницю та позначається олівцем або тінями на бровній дузі; вважається найвищою точкою; так фіксується злам брови;
- Закінчення брови позначаємо за допомогою лінії, проведеної від краю носа через зовнішній куточок ока.
Тепер з'єднуємо всі три точки та отримуємо основу для оформлення натуральної форми бровної дуги. За необхідності зайве вищипуємо пінцетом. Далі щіточкою розчісуємо брови вгору та заповнюємо простір між волосками тінями або олівцем. Після цього ще раз акуратно розчісуємо брови щіточкою, розтушовуючи тон, і фіксуємо гелем. Під оформлену брову можна нанести світлий хайлайтер або олівець.
Якщо ж ви наважилися на кардинальну корекцію форми і замислюєтеся над тим, до прикладу, як зробити прямі брови, експерти радять спочатку зробити «примірку», щоб переконатися у правильності рішення. Для цього на розмітку нанести тональний крем, промалювати бажану форму та розтушувати її кольором. Це допоможе уникнути помилок, формуючи образ. Значно спрощують завдання готові трафарети: доклали, обвели, розтушували і одразу видно, пасує форма чи потрібно вибирати далі.
Сьогодні мода диктує рівномірну товщину до середини брови, що звужується у вершині зламу. Щоб досягти симетрії, краще працювати з обома бровами одночасно. Волосся видаляють переважно під бровою, уникаючи верхньої корекції.
Як правильно зробити форму брів в домашніх умовах
Популярність професійних brow-процедур зростає. Однак і домашні експерименти із зовнішністю ніхто не скасовував. Тим більше, що в інтернеті можна легко знайти навчальні ролики на тему «Як зробити форму брів вдома покроково». Але насамперед слід визначитися з технікою корекції.
1. Класика жанру - вищипування пінцетом
Якщо брови густі та пишні від природи, створення красивої форми не буде обтяжливим і не триватиме багато часу. Виконавши розмітку брови вищеописаним способом, підкоригувавши пінцетом, розчесавши і уклавши гелем, легко досягти необхідного результату.
Застереження: вищипувати зайве слід акуратно і дбайливо, щоб не ушкодити, тому що зламані волоски мають властивість вростати. Процедура досить болісна для чутливої шкіри.
Неприємні відчуття можна знизити, якщо при вищипуванні трохи підтягнути шкіру вгору, накласти теплий компрес або, навпаки, кубик льоду. Крім того, є спеціальні креми з ефектом анестезії.
2. Корейська епіляція ниткою - тридінг-техніка
Для виконання процедури використовуються бавовняні нитки, тальк і ватні диски. Кінчики бавовняної нитки довжиною 20-30 см зв’язують вузликом. Шкіру обробляють тальком для кращого зчеплення. У нитяне кільце поміщають по 2 або 3 пальці обох рук (великий - вказівний - середній; як зручно) і перекручують нитки вісімкою кілька разів (п'ять-шість) в одному напрямку; при цьому місце скручування має властивість рухатися завдяки поперемінному руху пальців.
По центру нитки утворюються два рухомих трикутники з вершиною в місці скручування. Небажані волоски поміщають в один із них, після чого пальцями проти росту волосся виконується різкий рух, імітуючи зістригання. Так відбувається щадна епіляція, яка не ушкоджує шкіри.
Застереження: якщо водночас захопити кількох волосків, з'являються больові відчуття, а невміле поводження з ниткою може ушкодити волоски, що вкрай небажано.
3. Ваксація - видалення волосків воском
Як виконати корекцію брів у цій техніці? На шкіру в зоні епіляції наносять розігрітий (не гарячий!) віск, зверху накладають смужку, після чого різким рухом її відривають проти росту волосся. Корекцію у такий спосіб проводять приблизно раз на місяць-півтора.
Застереження: порушення правил виконання воскової корекції може закінчитися появою пухирів, опіків, подразненням шкіри. Тому виконувати процедуру слід акуратно та обережно.
Тонкі світлі брови потребують корекції кольором. Це може бути фарба, олівець або перманентний татуаж.
Першу архітектуру брів експерти все ж таки радять створювати в салоні, де професійний бровист підбере красиву форму, відтінок бровної нитки і виконає правильну корекцію. Самостійно освоїти всі тонкощі сучасних процесів навряд чи вдасться. Тому для охочих пропонуються спеціальні навчальні курси, де викладають практикуючі фахівці та справжні гуру. Вони навчать не лише тому, як робити розмітку брів, підбирати форму, виконувати корекцію, а й розкриють багато інших корисних секретів.