Каталог товарів

Меню

Що потрібно для манікюру гель-лаком?

Дата: 28.09.2018 Переглядів: 35973

Зміст

Гель-лаковий манікюр: з салонів в маси

Нейл-максимум для роботи вдома

Наносимо гель-лак і насолоджуємося!

Маникюр гель-лаком віднині не є прерогативою нігтьових студій та салонів краси. Цю, на перший погляд, складну процедуру можна освїти і успішно виконувати самостійно, що значно зекономить не тільки кошти, але головним чином - час. Необхідно придбати набір інструментів і, звичайно ж, досконало оволодіти технологією роботи з гелевими лаками. Оптимальним рішенням для початківців є придбання готового старт-набору, який легко вибрати в інтернет-магазині професійної інструменту для нігтьового сервісу. Тут же досвідчені менеджери дадуть відповідь на найпоширені питання: що потрібно для манікюру гель-лаком, які засоби підходять для домашнього нейл-дизайну, допоможуть скласти перелік необхідних для успішного старту матеріалів і препаратів, загалом, забезпечать повну консультаційну підтримку.

Фото 1 - Що потрібно для манікюру гель-лаком?

Нейл-максимум для роботи з гелевими лаками

Розглянемо, що потрібно для гель-лаку. Список витратних матеріалів та обладнання досить доволі місткий. Напевно, найбільш дорогою його складовою є спеціальна лампа (ультрафіолетова УФ, світлодіодна LED або гібридна, з двома типами лампочек). Вона необхідна для полімеризації гель-лаку, бази і топа. Сучасні лампи для домашнього використання дуже компактні, зручні та доступні за ціною. Далі слід мати набір пилочек і шліфувальний баф. За допомогою пилочек ви легко скоректуєте довжину нігтьових пластин і надасте їм бажаної форми, а бафом виконаєте обов'язкове матування поверхні ногтиків. Щоб ручки виглядали гарно та естетично, можна придбати засіб для розм'якшення та видалення кутикули (кутикул ремувер). Це прекрасна альтернатива обрізному манікюру. Для роботи з кутикулою та подальшого видалення гель-лаку пригодяться апельсинові палички (професіонали заміняють їх металевими пушерами). Обов'язковими позиціями списка також є:

  • Масло для кутикули. Пом'якшує шкіру, надає естетичного вигляду.

Фото 2 - Що потрібно для манікюру гель-лаком?

  • Серветки без ворсу або пафи. Ними зручно стирати залишкову липкість, яку утворює топ після полімеризації.
  • Дезінфікуючий засіб для обробки інструменту і нігтів. Такий препарат має антибактеріальний ефект і підвищує гігієнічність процедури.
  • Знежирювач для нігтьової пластини. Необхідний для повноцінного видалення з нігтиків природного жиру.
  • Дегідратор. Завдання дегідратуючого засобу полягає в тому, щоб прибрати вологу з нігтьових пластин, адже вона може стати причиною відшарувань. Без дегідратора ніяк не обійтися тим, чиї руки мають схильність до гіпергідрозу (синдром вологих долонь).
  • Праймер безкислотний. Він додатково готує нігтьову поверхню до взаємодії зі штучними покриттями.
  • Базове покриття для гель-лаку. Відповідає за міцність зчеплення з гелевим лаком.

Фото 3 - Що потрібно для манікюру гель-лаком?

  • Кольоровий гель-лак. Декоративний продукт, що забезпечує необхідний відтінок нігтикам.
  • Фінішне покриття для гель-лаку. Відповідає за стійкість манікюру, захищає від пошкоджень, тьмяності. Залежно від ефекту може надавати яскравого глянцю або приємнуої матової оксамитової текстури.
  • Засіб для зняття липкого шару. Це дуже важливий препарат, завдяки якому легко усувається залишкова дисперсія з топового покриття і забезпечується яскравий блиск.

Перелік інструментів і того, що потрібно для нанесення гель-лаків, може злегка змінюватися. Але кожен із зазначених продуктів відіграє свою роль і використовується в професійній техніці. Важливо підібрати основні засоби, особливо базу, гельові лаки та топ, так, щоб вони були ідеально сумісними одне з одним (оптимальне рішення - всі вони належать одній ТМ). Експеріментіровать, звичайно, можна, але в разі невдачі не варто звинувачувати виробників, а просто зробити відповідні висновки, знайти помилку і спробувати знову.

Чудове решение для новачків - все ті ж готові старт-набори для роботи з гель-лаками. Як правило, в них зібрано все необхідне та враховані моменти сумісності. А ще це хороша економія коштів и часу.

Приступаємо до декоративного манікюру

Але перш за все слід привести пальчики до ладу за допомогою манікюру гігієнічного (обрізного або необрізного європейського). На першій стадії слід ретельно видалити існуюче декоративне покриття, розм'якшити, обрізати або відсунути паличкою кутикулу, надати нігтикам бажаної форми. Зараз в тренді мигдалеподібні та гострі нігтьові пластини.

Фото 4 - Що потрібно для манікюру ель-лаком?

Після чого приступаємо до шліфування поверхні. Для цього беремо шліфувальний баф і акуратними рухами шліфуємо нігтики зверху. Але не перестарайтеся! Потрібно лише зробити глянцеву поверхню матовою, тобто виконати механічне знежирення. Далі нігті знежирюються і дегідратуються спеціальними препаратами. Підготовчий етап завершено. Алгоритм виконання основних етапів декоративного манікюру наступний:

  1. Наносимо базове покриття і сушимо його в лампі 1-2 хвилини. Саме цей етап є важливим, оскільки базове покриття забезпечує надійне зчеплення нігтя і гель-лаку.
  2. Приступаємо до нанесення кольорового покриття. Як правило, гелевий лак наноситься двома-трьома шарами (іноді потрібно і четвертий при невисокій пігментації), кожен шар просушується в лампі.
  3. Нанесення топа (фінішного покриття) є завершальним етапом. Шар топа наносять на всю поверхню, особливу увагу приділяють торцям нігтів.

В кінці процедури нігті протираються ватним диском, змоченим в рідині для видалення залишкової липкості.
На кутикулу наносять масло (загоювальне, поживне або антисептичне). На долоні масажними рухами наносять крем для рук. Манікюр гель-лаком готовий!