Педикюр в домашніх умовах: техніка, секрети
Надворі - літо, і на взуттєвій поличці стоять куплені з нагоди теплого сезону босоніжки, ваблячи яскравими кольорами і обіцянками зробити ніжки стрункими і витонченими. А ви, замість того щоб піддатися спокусі і швидше взути красиву і модну обновку, зітхнувши, проводите рукою по огрубілих п’ятах і ховаєте пальчики з коротко обрізаними безбарвними нігтиками в закриті балетки, знову обіцяючи собі обов’язково відвідати (на цей раз безумовно!) салон краси. Знайома картина? В подібній ситуації, напевно, хоч раз опинялася навіть найбільш уважна до власної зовнішності дівчина, а вже про обтяжених родинними турботами жінок і мови нема. Але вихід, як завжди, до смішного простий, адже щоб раз і назавжди вирішити проблему, потрібна лише дещиця - навчитися робити педикюр вдома.
Техніка його виконання не так вже й складна, а щоб п’ятки завжди були рожевими і гладенькими, а нігтики акуратними, досить присвятити догляду за ними всього годину-півтори раз на сім-десять днів. Власне процедура не вимагає особливої підготовки, хіба що тільки попереднього ретельного миття ніг і зняття старого лакового покриття. Щоб педикюр в домашніх умовах був безпечним, не варто нехтувати і ретельною дезінфекцією інструментів, навіть якщо використовуються вони завжди однією і тією ж людиною. Важливо пам’ятати про те, що краса і здоров’я, якщо йдеться про людський організм, не два різних поняття, а певний гармонійний симбіоз, тому піклуючись про одну його частину, не можна забувати про іншу.
Порядок виконання домашнього педикюру
Успіх будь-якої справи полягає в дотриманні правильного алгоритму дій. Щоб отримати гарний педикюр в домашніх умовах, також необхідно дотримуватися певної послідовності. В іншому випадку похвалитися гладенькими доглянутими ніжками навряд чи вдасться або ж для досягнення потрібного результату доведеться витратити чимало сил і часу. Хочете піти шляхом найменшого опору? Тоді зважайте на досвід професіоналів.
1. Розпарювання.
Щоб процедура пройшла абсолютно безболісно і не відняла багато часу, необхідно розпарити шкіру ступень і пальців. Для цього потрібно протягом десяти-п’ятнадцяти хвилин потримати ноги в теплій воді. Найпростіше скористатися спеціальною ванною для педикюру, а за її відсутності згодиться і будь-яка інша відповідна за розміром ємність. У воду можна додати гель і пінку, підійде і звичайний шампунь. По завершенні розпарювання ноги слід промокнути рушником.
2. Догляд за шкірою стоп.
Метою наступного етапу є видалення зі стоп затверділої шкіри. Для цього можна за звичкою скористатися пемзою і ретельно обробити нею всі проблемні ділянки. У салонах краси такий інструмент замінюють різними тертушками, для домашнього використання цілком підійде лазерна тертушка для педикюру Niegelon. Але сьогодні є простіший спосіб отримати гладкі п’ятки, в основі якого лежить застосування інноваційного засобу, так званого кислотного пілінгу Callus Remover Naomi.
Він дозволяє досить глибоко і якісно видалити будь-які огрубілості на шкірі стоп, істотно заощадивши час при роботі з тертушкою. Досить нанести цей препарат на підошовні ущільнення і подушечки пальців всього на дві-три хвилини і прибрати все зайве з допомогою тертушки або грубої пилки вдасться набагато швидше, ніж при звичайному довготривалому розпарюванні, часто неодноразовому. Однак перед використанням Callus Remover Naomi потрібно переконатися в тому, що шкіра на стопах не має пошкоджень, саден, порізів, висипань або інших проявів нездоров’я. Можна скористатися й іншими аналогічними препаратами лужного пілінгу, наприклад, Fruit Peeling Naomi, які мають той же ефект і дозволяють без зусиль виконати педикюр в домашніх умовах. Секрети і тонкощі застосування цих засобів майстрами розкриті давно, а тепер вони здатні принести користь і прихильникам самостійного догляду за ногами.
3. Усе зайве - геть!
Цей етап передбачає обробку нігтів і видалення кутикули. Найперше, потрібно за допомогою манікюрних ножиць або кусачок підкоригувати довжину нігтьової пластини, зрізавши по прямій лінії частину, яка виступає за край пальця. Оптимальним варіантом вважається квадратна форма нігтя, оскільки це дозволяє уникнути вростання його в шкіру. Щоб надати зрізу гладкості, потрібно обробити його пилкою у напрямку від нігтьового краю до центру.
Кутикули можна позбутися двома способами - обрізним і необрізним. Перший випадок передбачає застосування ножиць для кутикули, а другий -спеціального розм’якшуючого засобу і палички. Дуже часто дівчата і жінки, боячись поранитися, вдаються до необрізного способу, справедливо вважаючи його більш безпечним. Відповідаючи на питання про те, як правильно робити педикюр в домашніх умовах, майстри також радять людям без досвіду уникати використання ріжучих інструментів.
І ось, нарешті, кутикулу успішно видалено! Але перш ніж переходити до фарбування нігтів, відполіруйте їхню поверхню, скориставшись спеціальним бафом-полірувальником. Цей завершальний штрих дозволить лаковому покриттю триматися довше, а, отже, підвищить продуктивність виконаної роботи.