Каталог товарів

Меню

Обираємо пасту для шугарінга

Дата: 06.06.2018 Переглядів: 14612

Зміст

Типи паст і правила вибору

Все про пасти

Проблеми новачків

Часті питання

Шугарінг - хороша альтернатива депіляції воском і голінню. Ця процедура практично не має протипоказань і дозволена навіть при наявності варикозу. Головним матеріалом для виконання шугаринга є цукрова паста. Що це за матеріал? Які правила його вибору, щоб результат не розчарував?

Обираємо пасту для шугарінга - Фото 1

Типи паст і правила выбору

До складу переважної більшості цукрових паст входять лише вода, фруктоза і глюкоза. Іноді виробники додають ароматизатори. Існують чорні пасти з шунгитом - гірською породою, яка поліпшує зчеплення матеріалу з волосками і забезпечує бактерицидний ефект. Однак загальним для всіх паст є їх поділ за консистенцією:

  • Ультрам'яка
  • М'яка
  • Середня
  • Тверда

Існує також бандажна паста, яка наноситься за допомогою шпателя або ролика (якщо паста в картриджі) і віддаляється за допомогою смужок для депіляції.

Обираємо пасту для шугарінга: бандажна - Фото 2

Щоб обрати правильну по консистенції пасту, необхідно врахувати кілька параметрів:

  • Температуру тіта клієнта і рук майстра
  • Температурні умови приміщення
  • Жорсткість волосків
  • Техніку проведення шугарінгу

Всім цим нюансам навчають на спеціальних курсах і семінарах. Без хороших теоретичних знань і вивчення технік під керівництвом професіонала складно розраховувати, що все чудово вийде з першого разу. Новачки часто звинувачують в своїх помилках виробників паст або продавців, і марно. Можливо, рекомендації з даної статті допоможуть розібратися з тонкощами шугарінга і вибором оптимального матеріалу.

Правильна паста для шугарінга - це матеріал, який має пластичну і стабільну консистенцію, здатний не змінювати своїх якісних властивостей при обробці однієї зони тіла (фактор, який вказує на економічність) і характеризується хорошим захопленням і зчіпленням (фактор, що дозволяє успішно видаляти волоски будь-якої довжини і жорсткості) .

Як уже згадувалося, пасти розрізняються за своєю консистенцією. Це визначає методику виконання шугарінга - мануально або за допомогою смужок (бандажная техніка).

Наприклад, ультрам'яка паста, як і бандажная, використовується разом зі смужками: її наносять за допомогою шпателя, зверху щільно притискають смужкою і відривають. Пасти м'якого типу застосовуються мануально (ручна техніка) і рекомендовані для процедур в прохолодних приміщеннях, їх обирають фахівці, що мають холодні руки. Пасти середньої і твердої консистенції оптимальні для приміщень з температурою, що перевищує 25 градусів Цельсія, а також для майстрів з теплими руками. Це правильний вибір, щоб успішно виконувати мануальний шугарінг в жаркий сезон.

Слід також враховувати те, що температурні показники тіла клієнта можуть відрізнятися: шкірний покрив на руках і ногах зазвичай прохолодніший пахв і зони бікіні. Тому професіонали застосовують для шугарінга різні по щільності пасти.

Також практикується поєднання паст різної твердості для досягнення оптимальної консистенції робочого матеріалу. Так, наприклад, з'єднавши тверду пасту з м'якою, отримують матеріал середньої щільності.

Про кожну пасту докладніше

Ультрам'яка. Зручна тим, що не вимагає підігріву, адже вже при кімнатній температурі досягає потрібної для виконання шугарінга консистенції. За виглядом нагадує свіжий мед. Цей матеріал призначений для досвідчених майстрів з прохолодними руками і приміщень, в яких температура знаходиться в межах від 18 до 26 градусів Цельсія. Ультрам'яка паста оптимальна для видалення пушкового волосся. Оптимальна для світловолосих представниць прекрасної статі, що зазвичай мають ніжну шкіру. У таких дівчат волоски на тілі світліші і тонші, тому не потребують агресивного видалення. Пасту ультрам'якої консистенції наносять за допомогою шпателя, видаляють бандажними смужками або шпателем.

Обираємо пасту для шугарінга: ультрам'яка - Фото 3

М'яка. Перед роботою таку пасту нагрівають до 30-45 градусів Цельсія. Вона оптимальна для шугарінга ніг і зони бікіні. М'яка паста добре справляється з волосками помірно жорсткого типу. Наноситься або за допомогою шпателя, або у швидкій ручній техніці.

Середня. Необхідний розігрів (підійде мікрохвильова піч або воскоплав для банкових восків) до температури 40-55 градусів. Додатково цей матеріал розігрівають в руках, розминаючи. Середня паста призначена для жарких приміщень (з температурою 28-35 градусів Цельсія) і практично не має обмежень по зонам тіла, оскільки добре працює на жорстких і густих волосках. Її вважають найкращою для майстрів з теплими руками. Паста універсальна, дозволяє працювати в будь-який сезон.

Тверда або щільна. По виду можна порівняти з темної карамеллю. Вимагає попереднього розігрівання до 30-45 градусів Цельсія, щоб консистенція пом'якшала і стала придатною для роботи. Тверда паста добре усуває залипання, оптимальна для змішування з ультрам'якими і м'якими пастами. Це чудовий вибір для фахівців з гарячими руками, для процедур в жарких приміщеннях. Особливість - швидке застигання, тому правильно працювати з даною пастою вміють лише професіонали мануальної техніки.

Обираємо пасту для шугарінга: тверда - Фото 4

Часті проблеми у новачків

Проблема: паста добре зчіплюється з волосками, але не відривається.

Рішення: необхідно додати трохи твердої пасти.

Проблема: пасту важко наносити на шкіру.

Рішення: необхідно змінити консистенцію, додавши м'яку пасту.

Проблема: погано видаляються волоски, частина залишається на шкірі.

Рішення: таке буває при надто щільній пасті, тому в неї потрібно додати м'яку і отримати оптимальну консистенцію.

Проблема: паста тече.

Рішення: використовуйте м'яку пасту замість середньої.

Проблема: не вдається вивести оптимальну консистенцію пасти.

Рішення: змішайте тверду і м'яку пасти в пропорції «1:1».

Часті питання про шугарінг

Питання: чи взаємозамінні засоби перед шугарінгом і перед восковою депіляцією?

Відповідь: ні. Засоби перед шугарінгом призначені не тільки для знежирення шкірного покриву, але і для розкриття волосяних фолікулів, завдяки чому знижуються больові відчуття під час процедури.

Питання: чи можна користуватися дитячою присипкою замість тальку?

Відповідь: ні. Ці засоби розрізняються за формулою. Тальк не забиває фолікули, а має огортаючу дію, перешкоджаючи залипанню і полегшуючи процес видалення волосків.

Питання: як часто можна розігрівати пасту?

Відповідь: так часто, як це необхідно, обмежень немає.

Питання: чи допускається повторне нанесення пасти на одну і ту же ділянку шкіри?

Відповідь: допускається, кількість нанесень не регламентується. Віск же можна нанести всього двічі.

Питання: навіщо використовувати скраб перед шугарінгом?

Відповідь: скраб полегшує процедуру, він усуває відмерлий епітелій, піднімає волоски, значно знижує витрату пасти.

Питання: в чому причина зростання витрат пасти взимку?

Відповідь: причина в лущенні шкіри, яке в зимовий час відбувається більш інтенсивно, паста швидше забивається і вимагає заміни.

Питання: яка оптимальна довжина волосся для шугарінга?

Відповідь: в перший раз 3 мм, при регулярних процедурах від 1,5 мм.

Питання: для чого потрібно нагрівати пасту?

Відповідь: паста (м'яка, середня і щільна) завжди вимагає розігріву для легкого і безболісного нанесення, особливо це відчувається на довгих волосках.

Питання: яким має бути напрямок руху руки при видаленні цукрової пасти?

Відповідь: уздовж тіла, тобто, паралельно кожному покрову, не вгору.

Питання: паста якої щільності краще?

Відповідь: підбір індивідуальний, залежить від температурних умов в приміщенні, ступеня теплоти рук майстра і тіла клієнта ( «гарячі» ділянки вимагають більш щільної пасти і навпаки), жорсткості волосків.

Після депіляції і шугарінга багато дівчат стикаються з проблемою вростання волосків. Причина в тому, що волоски тонкі і не можуть пробитися крізь верхній епідермальний шар, залишаються під ним і ростуть як би всередину. Щоб їм допомогти, після процедури необхідно регулярно, кожні три-чотири дні скрабувати шкіру або користуватися препаратом проти вростання. Нехай ваша шкіра завжди буде красивою і гладенькою!