Каталог товарів

Меню
Топ камуфлюючий для гель-лаку без липкого шару F.O.X Top Tonal 010 персиковий сорбет 7 мл

Топ камуфлюючий для гель-лаку без липкого шару F.O.X Top Tonal 010 персиковий сорбет 7 мл (5905358714201)

175 грн.
175 грн.

Задати питання про цей товар

Я хотів би не публікувати питання
Топ камуфлюючий для гель-лаку без липкого шару F.O.X Top Tonal 010 персиковий сорбет 7 мл

Топ камуфлюючий для гель-лаку без липкого шару F.O.X Top Tonal 010 персиковий сорбет 7 мл (5905358714201)

Бренд: F.O.X

Є в наявності
код: 90048371
  • 175 грн.

Інші варіанти: Топ камуфлюючий для гель-лаку без липкого шару F.O.X Top Tonal 010 персиковий сорбет 7 мл
Забрати сьогодні з магазину
  • Самовивіз з наших магазинів безкоштовно Забирайте замовлення самостійно з найближчого до вас магазину та у зручний час. Доставка замовленого товару до магазину мережі Naomi24 здійснюється безкоштовно
  • Доставка кур’єром на адресу безкоштовно від 2300 ₴ Швидка доставка кур’єром за вашою адресою день в день. Доступно для замовлень, оформлених до 10:00, крім суботи та неділі. Вартість послуги 120 грн. Для замовлень від 2300 грн – безкоштовно. Перед доставкою з Вами зв’яжеться кур’єр.
  • Самовивіз з відділення/поштомату "Нової Пошти" безкоштовно від 2300 ₴ Вартість доставки оплачує клієнт за тарифами "Нової Пошти". Для замовлень від 2300 грн – безкоштовно при оплаті замовлення банківським переказом (не діє при онлайн-оплаті LiqPay!). Термін доставки – 1-2 дні, залежно від регіону. Після відправки замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.
  • Доставка кур’єром Нової Пошти на адресу За тарифами перевізника Доступна опція адресної кур'єрської доставки "Нова Пошта". Оплата цієї послуги не залежить від суми замовлення. Оплачується клієнтом окремо на момент доставки за адресою відповідно до тарифів "Нова Пошта".
  • Міжнародна доставка За тарифами перевізника Вартість доставки оплачує клієнт за тарифами "Укрпошти".
  • Самовивіз з відділення "Rozetka" безкоштовно від 2300 ₴ Вартість доставки сплачується клієнтом за тарифами "Rozetka Delivery". Для замовлень від 2300 грн – безкоштовно при оплаті банківським переказом. Термін доставки – 3-7 днів залежно від регіону. Після відправки замовлення ви отримаєте SMS з номером експрес-накладної.

Приймаємо

Готівкою

Безготівковий розрахунок


Характеристики для Топ камуфлюючий для гель-лаку без липкого шару F.O.X Top Tonal 010 персиковий сорбет 7 мл

Виробник: F.O.X
Тип товару Топи (закріплювачі)
Текстура Емаль
Об'єм 7 мл
Колір Персиковий
Країна Україна
Колекція F.O.X Top Tonal

Опис для Топ камуфлюючий для гель-лаку без липкого шару F.O.X Top Tonal 010 персиковий сорбет 7 мл

Топ камуфлюючий для гель-лаку без липкого шару F.O.X Top Tonal 010 7 мл, колір - персиковий сорбет

F.O.X Tonal Top — це інноваційне фінішне покриття з камуфлюючим ефектом, що поєднує в собі функції кольорового гель-лаку та надійного закріплювача. Оновлена колекція стала ще різноманітнішою: до палітри додано нові насичені кольори та вишукані відтінки з шимером. Напівпрозорий пігмент дозволяє майстру повністю контролювати інтенсивність покриття, створюючи як легке тонування, так і більш щільний колір.

Завдяки еластичній текстурі топ запобігає появі тріщин та відшарувань, забезпечуючи міцний захист манікюру. Продукт ідеально підходить для фінішного перекриття будь-яких штучних матеріалів, виконання мінімального вирівнювання нігтьової пластини та створення м’яких переходів у техніці омбре. Вміст UV-фільтрів гарантує збереження первісного відтінку та стійкий дзеркальний блиск протягом усього часу носіння.

Основні переваги та характеристики:

  • Функціональність: працює одночасно як колір та фінішне покриття.

  • Ефект: камуфлювальні властивості з можливістю регулювання щільності.

  • Відсутність липкого шару: економить час майстра та забезпечує миттєвий результат.

  • Захист: висока міцність, стійкість до механічних пошкоджень та вигорання на сонці.

  • Текстура: самовирівнювальна консистенція для бездоганного бліку.

Інструкція із застосування:

  1. Нанесіть Tonal Top на полімеризований шар бази, гель-лаку або моделювального гелю (суцільним шаром або у техніці омбре).

  2. Полімеризуйте у лампі: UV 36 Вт — 2 хвилини, LED/UV 36/48 Вт — 60 секунд.

  3. Після полімеризації дайте покриттю охолонути протягом 30 секунд.

  4. Завершіть процедуру нанесенням олії для кутикули F.O.X Dry Cuticle Oil Oasis для зволоження навколонігтьової зони.

Топ камуфлюючий для гель-лаку без липкого шару F.O.X Top Tonal 010 персиковий сорбет 7 мл
Топ камуфлюючий для гель-лаку без липкого шару F.O.X Top Tonal 010 персиковий сорбет 7 мл
Відгуки про Топ камуфлюючий для гель-лаку без липкого шару F.O.X Top Tonal 010 персиковий сорбет 7 мл

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре