0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Пензлі для ліплення

Виконання акрилового і будь-якого іншого об’ємного дизайну із застосуванням сучасних гелів-пластилайнів вимагає наявності у майстра необхідного інструментарію. І далеко не завжди його покупка вимагає великих фінансових витрат. Оптимальне рішення – силіконові пензлі для нігтів. 

Ліпимо... пензлем

Вироби, виконані із силікону, є найпопулярнішими і мають позитивні оцінки та відгуки як від професіоналів, так і від любителів моделювання. Вони бувають різного розміру, робоча частина відрізняється конфігурацією (скошена, овальна, лопатка, загострена і т. д.). Великі моделі з прямою і овальною робочою зоною застосовуються також для нанесення пудри для втирання. Загалом, якщо ви належите до любителів ефектних нейл-композицій, тоді у вашому арсеналі обов’язково знайдуть застосування силіконові пензлі для моделювання. Купити їх за допомогою нашого сайту швидко і легко зможе будь-хто.

Переваги використання професійних пензлів для ліплення із силікону:

У Києві побачити цю та іншу продукцію можна в наших виставкових залах (точках самовивозу). А якщо ви перебуваєте в іншому місті України, то ознайомитися з асортиментом, в якому представлені силіконові пензлі для моделювання різних видів, дозволить інтернет-каталог нашого сайту. Доставка буде швидкою і максимально зручною, незалежно від того, в яку точку міста або країни потрібно відправити замовлення.

Пензлі для ліплення

Фильтр  

X

Ціна  99 - 125 грн.
Виробник
Колір
Тип товару
Вид товару
Призначення
Кількість
Сортування:
Показати:
Код: 106002
Закінчився
120.00 грн.
Код: 106006
Закінчився
120.00 грн.
Код: 106017
Закінчився
120.00 грн.