0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
Шановні покупці! Незважаючи на проблеми зі світлом та нестабільною ситуацією в електромережах ми робимо все можливе і продовжуємо працювати навіть за відсутності електропостачання. Для уникнення випадкових непорозумінь радимо уточнювати графік роботи магазину по телефону перед візитом. Дякуємо за розуміння!
  Меню
0

Кошик порожній!

Набори для нарощування нігтів

Готовий набір для нарощування нігтів - це прекрасне рішення для тих, хто хоче освоїти техніку роботи з гелем і навчитися робити штучні нігтьові так майстерно, щоб їх складно було відрізнити від натуральних. Залежно від комплектації в ньому є все необхідне не тільки для новачка, але і для майстра з досвідом.

Переваги готових наборів для нарощування нігтів

Завдяки правильно підібраним і скомпонованим допоміжним засобам і матеріалів покупець отримує професійну добірку, включаючи також оптимальну за потужністю ультрафіолетову лампу, і може приступати до процесу нарощування нігтів. Купуючи готові комплекти, також не доведеться витрачати велику суму, щоб стати власницями якісної і необхідної продукції, оскільки в цьому випадку завжди передбачена знижка. Фактор економії часу також грає важливу роль.

Види наборів

У цій категорії представлені різні за наповненням набори. Новачкам прекрасно підійдуть варіанти з однофазними універсальними гелями і тіпсами, оскільки вони вважаються найпростішими і легкими і допомагають швидше зрозуміти всі тонкощі техніки. Ціни на набори для нарощування нігтів в Україні коливаються в залежності від комплектації бренду. Ми ведемо постійний моніторінг і намагаємося завжди виправдовувати очікування клієнтів, щоб вони отримували найкраще за прийнятні гроші. Головним елементом згаданих вище комплектів є спеціальний гель, який підходить для всіх трьох етапів (фаз) одночасно. Він виконує функцію

Даний гель має більш рідку в порівнянні з трифазним консистенцію, тому ідеальний, якщо виконується нарощування на тіпси. З таким набором для нарощування майстер-початківець зможе освоїти тонкощі процесу і отримати необхідний досвід.

Також в асортименті магазину є й інші варіанти наборів: за двофазною та професійною трифазню системами. Як правило, в цьому випадку відбувається повноцінне моделювання нігтьової пластини і замість тіпс використовуються форми. Працювати з ними трохи складніше, проте в результаті досвідченому фахівцю вдається отримати дуже акуратний і естетичний манікюр, який чудово виглядає і довгий час буде радувати свою власницю.

У професійному наборі для нарощування нігтів присутні три обов'язкові компоненти. Це гель базовий, будівельний і фінішний. Всі вони потрібні для створення міцного і ноского штучного манікюру. Нарощування на форми - метод, який використовується більшістю професійних майстрів, а нігті, виконані в такий спосіб, складно відрізнити від натуральних.

Характеристики наборів для нарощування нігтів

Характеристики Дані
Система нарощування 1-фазна, 2-фазна, 3-фазна
Рівень для новачків, універсальний, для профі
Комплектація базова, повна

Придбання правильних матеріалів стане першою сходинкою на шляху до освоєння техніки і досягнення прекрасних результатів. Ось чому так важливо мати в арсеналі по-справжньому якісні сучасні гелі та інші складові. Щоб купити набір для нарощування нігтів в Києві для створення ефектних штучних нігтиків, досить зайти у відповідний розділ нашого інтернет-каталогу та вибрати ваш варіант, який відповідає вашим вимогам.

Набори для нарощування нігтів

Сортування:
Показати:
У цій категорії немає товарів.