Манікюр з акриловою пудрою
Зміст
Акрилова пудра: яка і для чого
Акрилова пудра для дизайну нігтів - матеріал, відомий майстрам вже давно. І, що найдивовижніше, він досі актуальний, має величезну популярність і може по праву вважатися одним із класичних варіантів нейл-декору. З настанням осінньо-зимового сезону змінюються манікюрні тренди. Кольорова акрилова пудра розмітається вмить! І пояснення дуже просте: блиск глянцю асоціюється з холодом, а так хочеться затишного тепла. Саме час для «в'язаних» нігтиків, дизайнів, стилізованих під "светр", оксамитових текстур на нігтях.
Акрил: секрети актуальності
Чому матеріал, який з'явився досить давно, не виходить з професійного арсеналу і дуже популярний у аматорів? Манікюр з акриловою пудрою ідеально прикрашає будь-який образ, вишуканий святковий або стильний діловий. Тому, незважаючи на те, що в останні десятиліття з'явилися більш високотехнологічні матеріали, багато хто віддає перевагу перевіреній класиці.
Крім візуальної складової, акрилова пудра для манікюру зміцнює нігтьову пластину, зберігаючи довгі нігті без зламів. Нігтики стають більш пружними та сильними. Використання таких пудр економічно виправдане, і, що важливо, не перестає дивувати їхнє різноманіття. Практична сторона також має велике значення. Манікюр пудрою з акрилу може бути дуже ефектним, але при цьому зовсім нескладним у виконанні та недорогим. А носиться він близько трьох тижнів і навіть довше без корекції.
Як працює акрил на нігтях
Способи застосування залежать від техніки. Безбарвна та кольорова пудра для нігтів має дрібну порошкоподібну текстуру. Легко змішуючись з мономером, вона перетворюється на пластичний і підатливий робочий матеріал. Не входить у хімічний контакт із базовим покриттям. Твердне на відкритому повітрі, тому вимагає швидкої роботи. Якщо працювати пудрою без мономеру просто з метою дизайну, то поспіх не потрібний.
Ринок нейл-продуктів рясніє величезною кількістю різних за якістю та складом матеріалів. Кольорова акрилова пудра для нігтів представлена різноманітними текстурами, але саме прозора та камуфлююча використовуються в нігтьовому нарощуванні.
Універсальний нейл-порошок дозволяє змоделювати пластину бажаної довжини. Якщо порівнювати акрил та гель, слід віддати належне твердості акрилу. Акрилові нігті вирізняються особливою механічною міцністю, добре носяться, чудово виглядають. Єдина незручність - вимагають великих зусиль майстра при обпилюванні. Якщо вчасно та регулярно виконувати корекцію, манікюр акриловою пудрою можна носити довго та ні про що не хвилюватись.
Акрилова пудра: яка і для чого
Для нарощування, експрес-зміцнення та корекції форми необхідно обирати прозору та камуфлюючу пудри. Камуфлюючі пудрові порошки використовують і для корекції дефектів нігтьової пластини. Навіть найтонший шар покриття дозволяє впоратися із проблемою. Відтінок краще підбирати відповідно до натурального тону нігтьової пластини (переважно нюдовий з рожевим підтоном, тілесний тощо).
Кольорова акрилова пудра найчастіше використовується у різноманітних дизайнах типу:
• фігурок, квіткових бутонів, пелюсток тощо;
• об'ємних геометричних чи хаотичних візерунків;
• "в'язаних" композицій тощо.
Чудово виглядають пудрові малюнки поверх гленцевого гель-лакового покриття, створюючи текстурний контраст. Манікюр пудрою, що має колір, гарний сам по собі і не потребує додаткового декору у вигляді каменів, стразів, інших прикрас. Насичено-яскраві з непрозорою текстурою та неоновими відтінками види акрилового порошку ідеально підходять для клубних, подіумних, авторських нейл-дизайнів.
Чи можна працювати з акриловими текстурами в домашніх умовах? Якщо йдеться про прості нейл-композиції та зміцнення нігтів, то звичайно так. А ось ліпка та нарощування - техніки професійні. Тому вимагають спеціального навчання та досвіду. Потрібні знання продукту. Наприклад, пудра для манікюру з маркуванням high speed (висока швидкість) дозволяє заощаджувати час, але вона підходить лише тим, хто чудово опанував техніку.
Як зробити нігті міцнішими?
Жодних секретів! Алгоритм зміцнення нігтів за допомогою акрилової пудри складається з кількох простих кроків:
1. Знежирюємо нігтьову поверхню.
2. Наносимо праймер для посилення адгезії.
3. Наносимо базу для гель-лаку.
4. Наносимо акрилову пудру. Можна використовувати пензлик, лопатку або просто кілька разів занурити ніготь у флакон із пудрою.
5. Полімеризуємо в UV-лампі.
6. Після завершення щіточкою або жорстким пензлем прибираємо залишки матеріалу.
7. Виконуємо вирівнювання базою. Після отримання рівного відблиску полімеризуємо.
От і все! Акрил на нігтях уже є. Далі пора наносити гель-лак, а потім топ. За бажанням, можна залишити нігтики без кольорового покриття (тобто відразу використовувати топ поверх бази). Вийде ніжно та натурально.
Якщо нігті дуже тендітні і тонкі, то акрилову пудру наносять кількома шарами. Так досягається оптимальна міцність. Гелевий лак можна використовувати як після одного циклу обробки базою, пудрою та полімеризації, так і після повторного. Все за бажанням та наявністю вільного часу. Експерти стверджують, що гель-лак після зміцнення акрилом тримається набагато краще.
Якщо все виконати правильно, результат перевершить очікування: нігтики порадують не лише гарним зовнішнім виглядом, а й високою міцністю.
Знімати акрилові покриття слід за допомогою спеціального ремувера для акрилу або фрезером.