Макіяж для тих, хто носить окуляри
Зміст
Макіяж і лінзи: пряма залежність
Правила грамотного макіяжу під окуляри
Окуляри - не просто корисна необхідність, а й стильний аксесуар, який є частиною жіночого ділового образу. Іноді їх носять навіть ті, хто не має проблем із зором, з метою надати вигляду серйозності, респектабельності. Але щоб цей прийом спрацював, потрібно правильно обіграти очки, підібравши оптимальну оправу і мейкап.
Форма для формы
Не буває універсальних окулярів та оправ, які йдуть абсолютно всім. Кожне обличчя індивідуальне. Але все ж таки є певні принципи, що діють при виборі оптимальної оправи.
- • Власницям обличчя овальної форми можна експериментувати, адже їм личить практично будь-який варіант.
- • Квадратне обличчя можна гармонізувати круглими окулярами, окулярами-краплями.
- • Вузька оправа точно не підійде дівчатам із широким обличчям.
Загалом, обирати потрібно не стільки те, що подобається, скільки те, що підходить і виглядає гармонійно. На першому плані і правильний макіяж під окуляри. Адже саме косметика здатна творити справжні б'юті-чудеса!
Макіяж і лінзи: пряма залежність
Залежно від того, яку проблему покликані коригувати окуляри, слід вибирати і макіяж.
Дівчата з короткозорістю носять лінзи «мінус», які візуально роблять очі під окулярами меншими. Значить, головне завдання, яке вирішує макіяж очей під окуляри, - надання виразності та нівелювання зменшення. Як цього досягти? Наприклад, за рахунок підводки. Але при цьому не варто промальовувати її, з'єднуючи верхню і нижню лінії, не слід обводити око, починаючи з самого куточка. А ось розтушовка просто необхідна. І не забудьте про туш, фарбуйте вії густо і ретельно, підкручуючи і візуально «розкриваючи очі».
Лінзи при далекозорості «плюсові». Це означає, що навіть крихітну ваду вони перетворюють на глобальну проблему. Тому важливий етап - якісне тонування шкіри. Підводка не заборонена, проте якщо руки тремтять, а лінії не виходять акуратними та чіткими, то ризикувати не варто. Скажіть «ні» світлим тіням та тіням з ефектом перламутру. Фарбувати вії потрібно акуратно і без фанатизму.
Макіяж для тих, хто носить окуляри не через проблеми із зором, а як стильний аксесуар, можна не обмежувати зазначеними вище правилами. Тут визначальним моментом буде не тип лінз, а сам дизайн окулярів та їхня оправа.
Правила грамотного макіяжу під окуляри
З чого починаються очі? Звичайно, з брів. Їх колір впливатиме на колір оправи. Темні брови? Тоді варто взяти оправу, відтінок якої буде на пару тонів світлішим. Окуляри з яскравою оправою - прерогатива власниць невиразних брів.
Не менш важливо і те, як окуляри сидять. Вони не можуть бути високо над бровами або, навпаки, низько. Оптимальний варіант - оправа трохи прикриває область бровних дуг або знаходиться не більше ніж на 2 мм нижче.
Тональна основа повинна бути стійкою, щоб при знятті окулярів не залишалося слідів. Важливо пам'ятати, що скло окулярів здатне зробити більш помітними будь-які недоліки шкіри в області повік. Тому не можна нехтувати коректором від темних кіл, консилером. Вдало замаскувавши вади у вигляді дрібних зморшок та нерівності тону, можна додати собі впевненості. Але головне не переборщити, щоб під склом не було видно коригувального засобу.
Щодо туші, то тут немає якихось спеціальних обмежень. Можна користуватися будь-якою, що подобається. Як рекомендація: краще віддати перевагу водостійкій, адже вона не залишає слідів. Це ж стосується і підводки. І знову пам'ятаємо про ефект лінзи (будь-яка дрібниця стає помітною). Тому стрілки промальовуються з максимальною точністю, а вії додатково розчісуються, щоб виключити грудочки туші.
А ось тіні має сенс підбирати так, щоб вони не конфліктували із відтінком оправи.
- • Наприклад, світла металева оправа добре поєднується з холодними кольорами: бузковим, димчасто-рожевим, блакитним, сірим..
- • Для золотистої оправи підійдуть тіні коричневого, пісочного, бежевого тонів.
- • Класична чорна оправа диктує правило мінімалізму в макіяжі очей (не перестарайтеся з тінями, краще промалювати стрілки), зате губи можна зробити яскравим акцентом на обличчі.
Кольорові оправи - це модно! Не варто їх боятися.
А що ж помада? Без неї нікуди! Але знову ж таки діє правило оптимальних поєднань:
- • окуляри у темно-зеленій оправі - помада малинового кольору;
- • червона оправа активна сама по собі, тому відтінок губ має бути максимально нейтральним;
- • для двоколірної оправи помаду слід підбирати, виходячи з кольору, який є другорядним.
Важлива і товщина. Для важкої масивної оправи оптимально підібрати нейтральний блиск та пастельні тони помади. Тонка оправа чудово поєднується із губами яскравих кольорів.
Макіяж і окуляри - чим більше гармонії у поєднанні, тим досконаліший сам образ. Думки стилістів щодо того, що вважати гармонійним, до речі, не завжди збігаються. Дотримуватися занадто строгих поєднань кольорів вже не модно. Експерименти часто бувають вдалішими від класичних рішень. Яскравий приклад тому синя оправа та ультрафіолетова помада. Неординарно та дуже ефектно! Окуляри в прозорій оправі та губи червоно-горобинового кольору - не менш цікаве рішення для літніх образів. Загалом, правила правилами, а креатив і сміливість ніхто не скасовував!