0
0
0 800 50 21 24 
Call-центр с 8:00 до 21:00
 Мої налаштування
  Меню
0

Кошик порожній!

Пігменти для мікроблейдінга

Очі – блакитні і карі, веселі і сумні, і лукаві – це світло душі... Хіба є щось таке, що може посилити і підкреслити красу очей? Звісно ж, то брови. Вони, як рамка, рамочка, над очима. Буває чітка пряма, навіть сувора, або ж ідеально округла, або ж пустотлива – будиночком. Це залежить від природної форми брови, побажань власниці, фантазії і професіоналізму майстра. І на допомогу тут приходить техніка мікроблейдінгу. У порівнянні з татуажем техніка мікроблейдінгу досить молода, але вже встигла здобути довіру прекрасної половини людства. Процедура проходить практично безболісно завдяки апарату, на якому виконується; результат виходить блискучим – промальована кожна волосинка. Своєю назвою маніпуляція зобов’язана ручці з тоненьким лезом на кінці, за допомогою якої майстер проводить мікроблейдінг. Гарантія для блейдінгу в носінні – два роки без потреби в особливому догляді. Процедура не залишає шрамів.

Пігменти для мікроблейдінгу

Пігмент для мікроблейдінгу – стійкий барвник нового покоління на неорганічній основі, який не викликає алергічних реакцій, розроблений виробником для мануальної техніки мікропігментування і пропонований інтернет магазином Naomi24, отримав позитивні і вдячні відгуки покупців, які використовують подібну косметологічну техніку. Завдяки наявності декількох кольорів у колекції можна легко підібрати потрібний відтінок, який буде найкращим чином поєднуватися з волоссям та шкірою.

Де купити пігменти для мікроблейдінгу?

Купити пігменти для мікроблейдінгу ви зможете без відривання від вирішення поточних справ, заглянувши на сторінки інтернет-сайту Naomi24. Ми завжди готові реалізувати вашу мрію, організувавши правильну і швидку доставку потрібного вам продукту у вказане місце в Києві або в будь-якій точці України.

Пігменти для мікроблейдінга

Фильтр  

X

Виробник
Колір
Країна
Тип товару
Призначення
Об'єм
Сортування:
Показати:
Код: 90010494
Закінчився
279.00 грн.
Код: 90010499
Закінчився
279.00 грн.
Код: 90010495
Закінчився
279.00 грн.
Код: 90010497
Закінчився
279.00 грн.