Каталог товарів

Меню

Корекція нігтів полігелем

  • 01 липня 2022 19:17:12

Зміст

Полігель: корекція нігтів на високій швидкості

Підготовка до корекції

Корекція нігтів полігелем: основний алгоритм

Полігель, акрилатик, акрігель - все це продукти-аналоги, які з'явилися нещодавно. Вони стали логічним продовженням пошуку ідеального матеріалу для нейл-нарощування. Акрил та гель - системи, які дуже добре себе зарекомендували. Але технологам так хотілося створити щось нове, досконаліше.

Корекція нігтів полігелем - фото 1

За що люблять акрил? Він не розтікається і не тікає під час моделювання, слухняний та комфортний. Але сохне на повітрі, і майстрам-новачкам буває складно встигати, досвідчені ж нейл-фахівці, навпаки, хочуть працювати швидше, а не чекати. Гель на повітрі не твердне, але він тече і вимагає хорошої практики.

Нарощування, моделювання, ремонт нігтя - полігель став відповіддю на усі численні запити. Він пластичний і не розтікається, полімеризується лише в ультрафіолетовій лампі, не має різкого запаху та дозволяє працювати в індивідуальному темпі. Суцільні переваги! Тому популярність, визнання та затребуваність не змусили на себе чекати!

Корекція нігтів полігелем - фото 2

Полігель: корекція нігтів на високій швидкості

Корекція нарощених нігтів є обов'язковою для всіх любительок штучного манікюру. До цієї процедури вдаються з різною періодичністю, але не рідше одного разу на місяць. Комусь хочеться робити корекцію частіше, а хтось цілком може з'являтися у нейл-майстра раз на три-чотири тижні. Багато залежить від індивідуальних особливостей росту нігтів: якщо вони відростають повільно, то естетика манікюру зберігається довше, якщо швидко, то зовнішній вигляд потребує професійної участі та оновлення. Якщо нігті нарощені полігелем, то цей же матеріал використовується і при їх корекції. Іноді доводиться вдаватися до інших маніпуляцій. Наприклад, існує така послуга, як ремонт нігтя полігелем.

Корекція нігтів полігелем - фото 3

Підготовка до корекції

Підготовча процедура виконується досить швидко та просто. Отже, на першому етапі потрібно зняти гель-лак (якщо він є на нігтиках). Майстер вибирає насадку, оптимальний варіант - твердосплавна або керамічна конусної форми. Ніготь очищується від декоративного покриття з одного боку до іншого через центральну частину. Після цього очищується зона біля кутикули. Далі виконується гігієнічний манікюр: зачищається птеригій, відсувається кутикула. Тут найкраще підійде насадка тонка, подовжена типу «полум'я». Відросла частина нігтя обробляється пилкою (180 грит достатньо). Після завершення необхідно ретельно прибрати весь пил, нанести дегідрататор, а потім праймер або ультрабонд (залежить від особливостей нігтьової пластини). Все готово до корекції.

Корекція нігтів полігелем - фото 4

Корекція нігтів полігелем: основний алгоритм

Нічого складного чи трудомісткого робити не доведеться. Коштів, матеріалів та рідин мінімум. Синтетичний плаский пензлик та спеціальна рідина-конструктор - саме це потрібно на наступному етапі. А крім них терпіння та акуратність!

Корекція нігтів полігелем - фото 5

Корекція полігелем покроково:

  • • Кульку полігеля потрібно перенести на ніготь, ближче до самої лунки.
  • • Ледь змочивши ворс у рідині, приступити до оформлення та розрівнювання полігеля, роблячи м'які натискальні рухи. Відступ від кутикули стандартний - один міліметр.
  • • Як тільки відросла зона набуває бажаного вигляду (матеріал викладений рівно і тонко), настав час переходити до розтяжки і робити вирівнювання нігтів полігелем по всій довжині. При необхідності матеріал можна додавати. Пензлик потрібно час від часу змочувати рідиною.
  • • Після завершення корекції ніготь слід відправити на полімеризацію в лампу.

Корекція нігтів полігелем - фото 6

Важливий момент! Ряд виробників кажуть, що липкий шар у полігеля мінімальний. Але його все ж таки потрібно знімати після сушіння, інакше не вдасться виконати фінішне обпилювання. Полігель пилиться дуже легко, у цьому відношенні він бездоганний. Рука не втомлюється, пил не розлітається, часу минає мінімум. Пилочка 180 грит, а потім фінішне шліфування.

Корекцію нігтів полігелем завершено. Можна покрити топом або зробити манікюр гель-лаком. Міцно, естетично та практично!

 
Залишити відгук  ↓