Корекція нігтів полігелем
Зміст
Полігель: корекція нігтів на високій швидкості
Корекція нігтів полігелем: основний алгоритм
Полігель, акрилатик, акрігель - все це продукти-аналоги, які з'явилися нещодавно. Вони стали логічним продовженням пошуку ідеального матеріалу для нейл-нарощування. Акрил та гель - системи, які дуже добре себе зарекомендували. Але технологам так хотілося створити щось нове, досконаліше.
За що люблять акрил? Він не розтікається і не тікає під час моделювання, слухняний та комфортний. Але сохне на повітрі, і майстрам-новачкам буває складно встигати, досвідчені ж нейл-фахівці, навпаки, хочуть працювати швидше, а не чекати. Гель на повітрі не твердне, але він тече і вимагає хорошої практики.
Нарощування, моделювання, ремонт нігтя - полігель став відповіддю на усі численні запити. Він пластичний і не розтікається, полімеризується лише в ультрафіолетовій лампі, не має різкого запаху та дозволяє працювати в індивідуальному темпі. Суцільні переваги! Тому популярність, визнання та затребуваність не змусили на себе чекати!
Полігель: корекція нігтів на високій швидкості
Корекція нарощених нігтів є обов'язковою для всіх любительок штучного манікюру. До цієї процедури вдаються з різною періодичністю, але не рідше одного разу на місяць. Комусь хочеться робити корекцію частіше, а хтось цілком може з'являтися у нейл-майстра раз на три-чотири тижні. Багато залежить від індивідуальних особливостей росту нігтів: якщо вони відростають повільно, то естетика манікюру зберігається довше, якщо швидко, то зовнішній вигляд потребує професійної участі та оновлення. Якщо нігті нарощені полігелем, то цей же матеріал використовується і при їх корекції. Іноді доводиться вдаватися до інших маніпуляцій. Наприклад, існує така послуга, як ремонт нігтя полігелем.
Підготовка до корекції
Підготовча процедура виконується досить швидко та просто. Отже, на першому етапі потрібно зняти гель-лак (якщо він є на нігтиках). Майстер вибирає насадку, оптимальний варіант - твердосплавна або керамічна конусної форми. Ніготь очищується від декоративного покриття з одного боку до іншого через центральну частину. Після цього очищується зона біля кутикули. Далі виконується гігієнічний манікюр: зачищається птеригій, відсувається кутикула. Тут найкраще підійде насадка тонка, подовжена типу «полум'я». Відросла частина нігтя обробляється пилкою (180 грит достатньо). Після завершення необхідно ретельно прибрати весь пил, нанести дегідрататор, а потім праймер або ультрабонд (залежить від особливостей нігтьової пластини). Все готово до корекції.
Корекція нігтів полігелем: основний алгоритм
Нічого складного чи трудомісткого робити не доведеться. Коштів, матеріалів та рідин мінімум. Синтетичний плаский пензлик та спеціальна рідина-конструктор - саме це потрібно на наступному етапі. А крім них терпіння та акуратність!
Корекція полігелем покроково:
- • Кульку полігеля потрібно перенести на ніготь, ближче до самої лунки.
- • Ледь змочивши ворс у рідині, приступити до оформлення та розрівнювання полігеля, роблячи м'які натискальні рухи. Відступ від кутикули стандартний - один міліметр.
- • Як тільки відросла зона набуває бажаного вигляду (матеріал викладений рівно і тонко), настав час переходити до розтяжки і робити вирівнювання нігтів полігелем по всій довжині. При необхідності матеріал можна додавати. Пензлик потрібно час від часу змочувати рідиною.
- • Після завершення корекції ніготь слід відправити на полімеризацію в лампу.
Важливий момент! Ряд виробників кажуть, що липкий шар у полігеля мінімальний. Але його все ж таки потрібно знімати після сушіння, інакше не вдасться виконати фінішне обпилювання. Полігель пилиться дуже легко, у цьому відношенні він бездоганний. Рука не втомлюється, пил не розлітається, часу минає мінімум. Пилочка 180 грит, а потім фінішне шліфування.
Корекцію нігтів полігелем завершено. Можна покрити топом або зробити манікюр гель-лаком. Міцно, естетично та практично!