Який гель-лак купити?
Гель-лак для натуральних нігтів - це модне стійке і дуже популярне сьогодні декоративне покриття, яке дозволяє носити манікюр без необхідності його поновлення протягом двох і більше тижнів і весь цей час надійно захищає нігтьові пластини від механічних пошкоджень. До недавнього часу цей вид продукції успішно використовувався лише майстрами нігтьового сервісу в салонах краси.
Однак зараз все більше дівчат і жінок успішно освоюють тонкощі нанесення цих універсальних, практичних і дуже красивих декоративних засобів, щоб виконувати покриття нігтів гель-лаком самостійно в домашніх умовах. Насправді, особливих складнощів в техніці роботи з ними немає, тому флакончики з гелевими лаками поступово з’являються в індивідуальному косметичному арсеналі багатьох сучасних модниць. І цілком закономірно, що питання про те, яким саме засобам надати перевагу, звучить все частіше і набуває все більшої актуальності.
Як полегшити муки вибору
Якщо до певного часу асортимент не вирізнявся широким різноманіттям, то зараз на косметичному ринку є величезна кількість стійких покриттів для нігтів, в яких поєднуються кращі якості традиційних лаків і стійкість гелів. То якому ж продукту надати перевагу і який гель-лак купити? Заплатити за перевірений бренд або заощадити і придбати продукт з менш відомою назвою? Насправді, не можна стверджувати, що тільки гель-лаки з високою вартістю, виготовлені відомими компаніями, мають право опинитися на дамському туалетному столику. Але це зовсім не означає, що в гонитві за економією можна купувати будь-якій дешевий аналог. Критерії вибору все ж є.
1. Упаковка
Гель-лаки відрізняються чутливістю до ультрафіолету і чудово сохнуть у спеціальних ультрафіолетових лампах. А ось якщо зберігати такий засіб на підвіконні або поруч з іншим джерелом УФ-променів, то його консистенція зміниться. Лак загусне. Саме тому, вирішуючи питання, який з гель-лаків вибрати, слід звертати особливу увагу на формат упаковки. Виробники, що піклуються про якість і стійкість продуктів для манікюру, розливають їх у флакони з темного скла, яке надійно захищає від прямих сонячних променів, хоча і не є страховкою від неприємних змін густоти при неправильному зберіганні.
2. Назва та інші написи
Обов’язково звертайте увагу на те, як саме називається гель-лак. Якщо назва фірми-виробника та інші написи містять помилки, погано читаються і виглядають вицвілими або напівстертими, такий продукт краще не купувати. Також не варто купувати і підробки під відомі бренди. В цьому випадку краще зробити вибір на користь маловідомого виробника, ніж отримати фейк, за виготовлення, формулу і склад якого взагалі ніхто не відповідає.
Не зайвим буде звернути увагу на наявність на флаконі наклейки з описом техніки нанесення і складу, перекладеним зрозумілою мовою. Дообов’язкової інформації належить також дата виробництва, термін придатності, об’єм, докладні відомості про компанію-виробника. Пам’ятайте про те, що нігті, покриті гель-лаком, повинні не тільки бути красивими, але ще й залишатися здоровими. А це можливо тільки при використанні якісних декоративних засобів.
Загальний зовнішній вигляд і таке інше
При виборі обов’язково придивіться, чи немає на пляшечці з гель-лаком патьоків, чи добре загвинчена кришка. Якщо є можливість відкрити флакон, обов’язково цим скористайтеся і роздивіться пензлик: скуйовджений, з рваними краями і ворсинками, що стирчать врізнобіч, він повинен не просто насторожити, але й змусити відмовитися від такого інструменту. Якщо купуєте товар в інтернет-магазині, не полінуйтеся ознайомитися з відгуками про нього тих, хто вже мав досвід використання. Безумовно, не можна приймати на віру всі думки, однак якщо в більшості своїй вони позитивні, то це є ще одним плюсом на користь покупки і гарантією того, що зовнішній вигляд обраного покриття на натуральних нігтях вас не розчарує.
Що стосується консистенції, то в зв’язку з наявністю на ринку величезного асортименту гель-лаків, серед яких є не тільки емалеві, але й так звані «магнітні», з шимерами, глітером, блискітками та іншими доповненнями, то вона може бути різною, і якесь загальне правило вивести неможливо. Однак якщо ви купуєте традиційний емалевий гелевий лак, то не зайвим буде переконатися в тому, що в ньому немає сторонніх домішок або грудочок.
Заслуговують на увагу ті виробники, які крім власне флакончиків з декоративним гелевим покриттям випускають і обов’язкові допоміжні засоби - праймер, базу, топ-фініш, знежирювач, рідину для зняття липкого шару. Адже класична техніка нанесення, при якій можна отримати ідеальний за зовнішнім виглядом і властивостями манікюр, передбачає використання продуктів одного виробника. І хоча вдалих експериментів, коли майстри комбінують засоби різних брендів, безліч, але й випадки несумісності, особливо у новачків, бувають досить часто.