Як зробити матовий гель-лак на нігтях
Зміст
Матовий манікюр - ефектно і стильно!
Способи отримання матових нігтиків гель-лаком.
Як зробити матовим лак?
Глянцевий манікюр дуже довго утримував «пальму першості», будучи істинним законодавцем моди. Яскраві, ефектно блискучі, немов цукерки-льодяники, нігті подобалися переважній більшості сучасних жінок різного віку і професій. Їх гордо демонстрували матусі малюків, ледь встигаючи підхоплювати непосидючих чад в кінці гірки. Статусні бізнес-леді перебирали глянцевими нігтиками серйозні документи, крадькома милуючись стильним манікюром. Саме цей гель-лак обирали вічно юні студентки ... Загалом, глянець панував неподільно і навіть якось непристойно довго. Але все коли-небудь закінчується, і на зміну яскравості, епатажу і блиску прийшов елегантний матовий манікюр. Прийшов непомітно, неспішно, як і личить справжньому втіленню класики, вишуканості та елегантності. Разом з ним повернулася мода на пастельні і нюдові відтінки, оксамитові текстури, натуральність, ніжність, романтизм ... І виникло питання - як зробити гель-лак матовим?
Ви вже надихнулися новими трендами і готові відкривати для себе всю чарівність справжньої класики? Хочете скоріше надати рукам вишуканості і аристократизму? Тоді скористайтеся декількома корисними порадами, і, можливо, вам вдасться дізнатися дещо нове і цікаве. Отже, ось вони - найпопулярніші способи того, як зробити матовий гель-лак на нігтиках.
Спосіб №1: простіше нікуди
Без сумніву, найбільш кмітливі читачки вже встигли здогадатися, про що піде мова. Звичайно ж, що може бути простіше, ніж отримати матовий манікюр за допомогою гель-лаків, що створюють саме такий ефект? Не можна сказати, що таких покриттів багато, але вони є і користуються попитом. І це найпростіший спосіб зробити нігтики матовими. Але зовсім не обов'язково слідувати класичним тенденціям (погодьтеся, не всім же за смаком лаконічна гладкість). Матові нігтики можуть мати абсолютно різну текстуру, наприклад, оксамитову, пісочну, створювати ефект відсутності манікюру і так далі. Всього цього дозволяє досягти використання самих різних декоративних матеріалів - оксамитового піску, акрилових пудр і т.д. Їх досить нанести поверх топа, нігті набудуть цікавої фактури, і питання про те, як зробити матовий манікюр гель-лаком, буде успішно вирішене.
Не менш популярним напрямком сучасного нейл-арту є поєднання глянцю і матовості. Таким способом можна виконувати різні варіації на тему французького манікюру, експериментувати зі стемпінгом, наносити візерунки пензлем на лаконічний і стриманий основний тон. При цьому особливо незвично виглядає монохромний дизайн, коли гель-лак відрізняється лише за текстурою (мат і глянець), а колір його залишається незмінним. Ефектно виглядає глянцево-матовий дизайн в чорному, червоному, фіолетовому, смарагдовому, темно-синьому кольорі. Ці відтінки передають всю красу текстур, підкреслюють їх відмінності і гармонійним чином з'єднують, надаючи манікюру оригінальність і справжню розкіш.
Спосіб №2: матуємо ... глянець
«Як же бути ?!» - розгублено вигукують власниці цілої колекції флаконів з глянцевими гель-лаками. Не поспішайте розлучатися з улюбленими відтінками і ви, шановні цінительки по-справжньому довговічного і міцного манікюру. Сучасні нейл-бренди знають, як зробити гель-лак матовим в домашніх умовах! Допоможе в цьому спеціальний топ. Алгоритм його застосування виглядає так: наноситься матуючий фінішний засіб після полімеризації останнього шару гелевого лаку, потім сушиться в ультрафіолетовій лампі дві хвилини (або тридцять секунд в LED-апараті). Після видалення залишкової липкості чудовий матовий нейл-дизайн, стійкий, вишукано-елегантний і мега-модний готовий.
Так-так, сучасна індустрія краси раз у раз радує представниць прекрасної статі цікавими і незвичайними новинками. Не так давно з полиць зміталися засоби, за допомогою яких нігті набували глянцевого блиску, а сьогодні поряд з ним особливою популярністю користується продукт з протилежною дією. Він в лічені секунди трансформує блискуче покриття на нігтях в елегантне матове. Уявіть собі, що тепер:
- можна не поспішати розлучатися з флакончиками гель-лаків улюблених кольорів в спробі наздогнати моду;
- не потрібно в терміновому порядку скуповувати декоративні засоби з ефектом матовості (ну, хіба що пару-трійку), додаючи чергові новинки в домашній арсенал косметики.
Щоб відповідати модним тенденціям сезону і не морочитися питанням про те, як зробити матовий шелак (гель-лак) на нігтях, досить придбати всього один препарат - матуючий топ, який можна наносити на вже наявні гелеві лаки в якості фінішного шару. Переваги цього способу очевидні: можливість користуватися улюбленими відтінками декоративних засобів для нігтів, економія для власного гаманця, оскільки витратитися доведеться всього лише на єдиний флакончик топового покриття з унікальними матуючим властивостями.
Хочете мати оксамитово-ніжні нігтики? Допоможе в цьому акрилова пудра - дрібний, що нагадує пил, пісок, який буває прозорим і кольоровим. Використовувати даний декоративний матеріал необхідно в поєднанні з гель-лаком. Для початку манікюр слід виконати за принципом «основа-кольоровий шар (два)». Потім настає черга топа-фінішу і перед відправкою в ультрафіолетову лампу залишається лише присипати ніготь акрилової пудрою, акуратно розподіляючи її віяловій пензлем. Ось тепер пора на сушку в УФ-апарат, після якої надлишки акрилового порошку акуратно скидаються все тим ж пензлем. Все, матовий манікюр з ефектною бархатистою текстурою готовий. І ніяких проблем з тим, як зробити шелак матовим, не виникне.
Спосіб №3: прихильницям лаків і домашніх експериментів присвячується...
У домашніх умовах домогтися благородної матовості в манікюрі допоможе звичайний кукурудзяний крохмаль, який можна знайти практично на будь-якій кухні. Покрийте нігті основою. Поки вона сохне, займіться «алхімією» або попрацюйте над незвичайним декоративним складом в стилі «фьюжн». Візьміть звичайну харчову фольгу, відірвіть шматок середніх розмірів, який буде служити своєрідним полотном для ваших експериментів. Капніть на нього кілька крапель кольорового лаку і додайте трохи крохмалю. Змішайте до більш-менш однорідної консистенції. Колір змінився і трохи збляк? Так і має бути. Покрийте засобом, що утворився, нігті і дайте їм висохнути. Матовий манікюр готовий.
Нівелювати блиск глянцю можна і за допомогою звичайної пари. Цей варіант найбільш простий, безкоштовний і доступний всім. Однак він має свої недоліки, адже при взаємодії з парою лак втрачає ряд важливих компонентів, що негативним чином впливає на його стійкість до пошкоджень і термін носіння. Але якщо матовий манікюр необхідний вам на один-два рази, то чому б не спробувати?
Отже, поставте на плиту чайник або каструлю з водою. Поки вона закипить, займіться підготовкою нігтів. Для початку покрийте їх основою, потім нанесіть кольоровий лак. Намагайтеся досягти максимальної щільності, не обмежуйтеся одним шаром, адже розводи і смуги в матовому манікюрі проявляться дуже яскраво. Не чекаючи висихання, піднесіть руки до пари і потримайте протягом десяти-двадцяти секунд. Будьте уважні і намагайтеся, щоб дистанція між шкірою і зоною випаровування становила мінімум двадцять сантиметрів, інакше високий ризик отримати термічний опік. Висохнувши, лак набуде необхідної матовості. А ось закріплювач зведе нанівець всі зусилля, тому ним краще не користуватися, хоча дехто наносить його поверх декоративного шару і тільки потім підносить руки до пари.