Каталог товарів

Меню

Як відновити і зміцнити нігті після гель-лаку

Дата: 01.11.2018 Переглядів: 32904

Зміст

Чи винен гель-лак?

Догляд та відновлення

Засоби для відновлення нігтів

Після першого захоплення від безлічі переваг стійких нейл-покриттів виникає резонне питання про їхню безпеку. Адже будь-яка дівчина хоче, щоб її нігті як з декоративним манікюром, так і без нього мали прекрасний вид. Якщо після гель-лаку болять нігті (так-так, іноді подібна скарга зустрічається), втрачають міцність, шаруються, стоншуються, тоді вам варто дізнатися про заходи, які допоможуть уникнути подібних ситуацій.

Чи винен гель-лак?

Існує думка, що нігтики через гель-лакові покриття псуються, набувають ламкості, стають жовтими, що такий манікюр послаблює нігтьову пластину. Але насправді, все залежить від якості використовуваного нейл-продукту і професіоналізму майстра.

Фото 1 - Як відновити і зміцнити нігті після гель-лаку

Відомі бренди піклуються про свою репутацію і, відповідно, про якість та безпеку свого товару, тому не варто економити, купуючи продукцію сумнівних, нікому не відомих фірм. Відновити нігті після гель-лаку низької якості обійдеться набагато дорожче. Також велике значення має, як саме майстер обробляє нігті після шелаку і до його нанесення.

  • Ні в якому разі не можна занадто старанно шліфувати нігтьову пластину, використовуючи для цього жорсткі пилочки, тому що можна пошкодити верхній шар і тоді нігті будуть ламкими і тонкими.
  • Приблизно та ж ситуація і при знятті покриття - не можна сильно натискати на ніготь і здирати гель-лак, прикладаючи силу, він повинен зніматися легко, без особливих зусиль і тоді не буде пошкоджуватися сам ніготь.
  • Деякі дівчата перетворюють процес видалення стійких декоративних покриттів на справжні тортури для своїх нігтів, намагаючись здирати їх, як плівку. У цьому випадку разом з декоративним шаром знімається кератиновий, натуральний.

Слід розуміти і те, що навіть використання найякіснішого гелевого лаку, суворе дотримання технології нанесення і зняття не виключають необхідність відпочинку для нігтиків. Фахівці не рекомендують користуватися гель-лаками постійно, варто передбачати невеликі перерви. У цей час можна робити живильні ванночки і звичайно не забувати, що здоров'я нігтів потрібно підтримувати зсередини, правильно харчуючись і приймаючи вітаміни.

Догляд та відновлення: маски і парафінотерапія

Фото 2 - Як відновити і зміцнити нігті після гель-лаку

Це питання настільки популярне, що встигло зібрати море відповідей і порад. Є прості народні способи того, як відновити нігті після гель-лаку в домашніх умовах. Наприклад, самостійно приготована проста відновлювальна масочка:

  1. Змішати свіжовичавлений лимонний сік і оливкову олію в пропорції 1:1.
  2. Підігріти масу на водяній бані, опустити в неї нігтики і потримати до охолодження.
  3. Обережно витерти нігті серветкою і не мити ручки близько однієї години.

Фото 3 - Як відновити і зміцнити нігті після гель-лаку

Відновити нігті після гель-лаку так само можна за допомогою спеціальних лікувальних препаратів, ефект від них більш помітний і тривалий. Мова про них піде далі.

У період осінньо-зимових холодів пора згадати про парафінотерапію. Ця процедура корисна не тільки для нігтів. Її основне завдання - догляд за шкірою рук, причому, догляд повноцінний, комплексний і дуже інтенсивний. Під дією тепла від паріфіну, що огортає руки, розкриваються пори і активізується, посилюється, оптимізується дія косметичних засобів, які наносяться на шкіру. Їх компоненти отримують можливість якомога глибше проникати в шари дерми і надавати максимальний ефект. Парафінотерапія досить просто виконується і в домашніх умовах. Слід лише придбати невелику парафінотопку, косметичний парафін і косметичні засоби для очищення рук до процедури (частіше всього гелі), нанесення безпосередньо перед парафінової ванною (маски) і після неї (креми). А нігті перед цим можна делікатно очистити за допомогою спеціального пілінга.

Фото 4 - Як відновити і зміцнити нігті після гель-лаку

А що пропонує нейл-індустрія?

Питання про те, як відновити нігті після гель-лаку, успішно вирішується провідними професійними манікюрними брендами. Вони випускають просту у використанні продукцію, що дає дуже хороші результати.

Запечатуємо нігтики. Процедура полягає у втиранні в нігтьові пластини спеціального воску або крему з багатим вмістом протеїнів. Проникаючи в ніготь, такий препарат заповнює мікроскопічні пошкодження, слугуючи своєрідним нейл-філером. Потім нігті полірують, і вони відразу ж набувають здорового вигляду. Після пари процедур на поверхні нігтьових пластин утворюється захисна плівка, яка береже їх від можливих пошкоджень.

Якщо ви не знаєте, як зміцнити нігті після гель-лаку, тоді варто спробувати лікувальні засоби з вмістом кальцію, відомі як «Розумна емаль». Іноді буває, що нігті набувають крихкості через нестачу кальцію в організмі, звичайно, дуже важливо поповнювати його зсередини, але разом з цим можна впливати безпосередньо і на сам нігтик. Спеціальні покриття з вмістом кальцію створюють захисний шар, зміцнюють і живлять нігтьову пластину. При їх використанні нігті перестають розшаровуватися.

Кератинові засоби допоможуть при серйозних пошкодженнях. Якщо у вас болять нігті після гель-лаку - це означає, що вони сильно потоншені. Допомогти вирішити проблему здатний кератин - найголовніший «будівельний» матеріал наших нігтів. Процедури з ним розраховані на тривале застосування, курсом від двох до чотирьох тижнів, але результат вартий зусиль. Кератинові препарати можуть повернути здоров'я і красу навіть дуже пошкодженим нігтям, вони живлять і вітамінізують їх, захищаючи від впливу навколишніх чинників, уф-випромінюваня і ін. Тому успішно вирішують питання того, як відновити нігті після гель-лаку. Відгуки багатьох дівчат підтверджують ефективність кератинових нейл-засобів.

Лікувальні олійки чудово підійдуть для усунення ламкості і розшаровування в комплексі з іншими засобами. Крім живлення самих нігтів, олійка так само діє і на шкіру нігтьової лунки, де проходять важливі процеси, що впливають на ріст і здоров'я пластини. Такі засоби потрібно просто нанести на чисті нігтики, кутикулу і шкіру навколо і злегка помасажувати, залишити на 20-30 хв., потім витерти надлишки м'якою серветкою.

Фото 5 - Як відновити та зміцнити нігті після гель-лаку

Щоб визначитися, чим зміцнити нігті після гель-лаку, і отримати професійні рекомендації, варто звернутися до фахівця, який зможе оцінити стан ваших нігтів і порекомендувати засіб, що підходить саме вам.