Каталог товарів

Меню

Як правильно вибрати аерограф: базові вимоги

Дата: 26.01.2023 Переглядів: 3435

Зміст

Аерограф: комплектація та функції

Аерограф для нейл-майстра: параметри і характеристики

Аерограф для нігтів: який краще?

Особливості керування аерографом

Аерографія - техніка декорування нігтів за допомогою спеціального приладу під назвою «аерограф». Вона набула величезної популярності і продовжує залучати шанувальників як серед майстрів, так і серед їхніх клієнток. Багато хто починає самостійно опановувати тонкощі аерографії і стикаються з проблемою вибору оптимального приладу.

Аерограф: комплектація та функції

Перед тим як вибрати аерограф для нігтів, слід розуміти, що йдеться про комплект, який складається з компресорного блоку, ручки-аерографа та сполучного шланга. Звичайно, всі названі складові можна купити окремо, але це не найкращий варіант, особливо для новачка. Тільки профі може розібратися з тим, яка саме ручка-аерограф оптимально працюватиме з певним компресором і так далі. До того ж готовий комплект - це вигідно, доступно і просто.

Як правильно вибрати аерограф: базові вимоги - фото 1

Що робить аерограф? Простими словами він розпорошує фарбу під тиском повітря, за рахунок чого можна вкривати поверхню нігтів кольором, робити малюнки за допомогою трафаретів, створювати колірні розтяжки та багато іншого. Не дарма цей прилад також називають "повітряним пензлем", адже ним можна віртуозно малювати.

Як правильно вибрати аерограф: базові вимоги - фото 2

Аерограф для нейл-майстра: параметри та характеристики

Отже, з тим, що таке аерограф і які функції він виконує, все зрозуміло. Залишилося з'ясувати, як обрати аерограф. Насамперед, слід визначити оптимальні параметри девайсу саме для нігтьової сфери. Це дозволить не переплачувати зайвих коштів та отримати найбільш адаптований для роботи прилад. Відразу слід зазначити, що:

  • варто звернути увагу на компактні моделі з невеликим компресором, адже вони не займають багато місця і не вносять розлад у робочий простір;
  • повітря має подаватися зі швидкістю 7-13 літрів за хвилину;
  • діапазон коливань робочого тиску може становити від 0,8 до 1,8 бар.

Аерограф для нігтів: який найкращий?

Оскільки нейл-арт - це створення мініатюрних малюнків і композицій, має значення сопло аэрографа. Особливої популярності набули сучасні прилади з діаметром сопла 0,2-0,25 мм. Але тут є одне суттєве «але». При покупці фарб необхідно звертати увагу на якість пігменту: чим він дрібніший, тим краще, адже тільки так можна уникнути забивання сопла.

Як правильно вибрати аерограф: базові вимоги - фото 3

Купуючи аерограф для нігтів, як вибрати найбільш вдалий? До певного часу більшість аерографів комплектувалися соплами діаметром 0,3 мм. Це більш універсальний варіант з меншим ризиком забивання. Він нічим не поступається іншим, тому що чудово справляється з усіма завданнями, включаючи роботу з трафаретами та малювання тонких ліній.

Модель сопла - конусне чи різьбове? Перший варіант простіший, за відгуками майстрів. Аерограф з конусним соплом розібрати для промивання легше і швидше, як потім і зібрати. Таке сопло не має різьблення, воно масивніше і просто вставляється на місце. Крім того, саме прилади з соплом конусного типу найбільш адаптовані до роботи з гель-лаками (так, деякі майстри замість фарб використовують гель-лаки, хоча це викликає суперечки) і підходять для створення дизайнів з плавними колірними переходами (омбре, градієнт, всілякі розтяжки).

Як правильно вибрати аерограф: базові вимоги - фото 4

Особливості управління аерографом

Часто при виборі аерографа майстер-початківець стикається з не дуже зрозумілим параметром - одинарна або подвійна незалежна дія. Йдеться про те, яким чином подається повітря - постійно чи з можливістю регулювання. Як вибрати аерограф для манікюру, орієнтуючись на тип дії?

Як правильно вибрати аерограф: базові вимоги - фото 5

Моделі з одинарною дією більш прості та універсальні. З ними успішно працюють новачки, освоюючи техніку нейл-аерографії. Суть у тому, що за одинарної дії відбувається стала подача повітря, а відхиляючи тригер, майстер керує лише подачею фарби.

Аерографи подвійної незалежної дії влаштовані інакше. Вони дозволяють контролювати процеси подачі повітря (натисканням тригера вниз), і фарби (відведенням тригера назад). Тобто ці обидва процеси автономні:

  • працюючи лише повітрям, можна підсушити шар матеріалу;
  • знизивши або підвищивши інтенсивність тиску, можна розпорошувати різні за розміром краплі.

Такі аерографи є ідеальними для технічно складних композицій. Їх зазвичай вибирають досвідчені майстри нейл-сфери.

Як правильно вибрати аерограф: базові вимоги - фото 6

Важливо! Щоб усе йшло як слід, спочатку слід включати повітря, потім фарбу, потім знову повітря, а не навпаки. Такий алгоритм дозволить уникнути проблеми, коли фарба залишається всередині або на голці і там висихає.

Що стосується типу завантаження матеріалу (фарби), у більшості аерографів передбачена саме верхня подача. Це зручно, адже можна стежити за тим, чи достатньо матеріалу в ємності та долити за необхідності. А сам о'єм ємності для роботи з нейл-дизайном може бути невеликим.

Який аерограф вибрати для нігтів? Для новачків і тих, хто надає перевагу простим технікам, найкраще підійдуть моделі, оснащені базовими опціями. Це дозволить не витрачати зайві кошти та отримати оптимальний надійний прилад. Якщо ж мова йде про участь у конкурсах та відточення майстерності до досконалого рівня, то слід надати перевагу дорогим аєрографам із широким функціональним діапазоном. Тому спочатку варто визначитися з метою, а потім зробити вибір.