Як обрати фрезер для манікюру?
Зміст
Для чого потрібен фрезер для манікюру?
Критерії вибору фрезера для манікюру та педикюру
На що ще звернути увагу при виборі фрезера для манікюру?
Обрізний, європейський, апаратний, комбінований – це техніки виконання манікюру. Поява нових девайсів, матеріалів, допоміжних засобів та декоративних покриттів стимулює майстрів пробувати різні способи, щоб максимально оптимізувати процес догляду за нігтями і шкірою та отримувати найкращі результати, заощаджуючи час. І якщо до певного моменту саме обрізний манікюр був фаворитом, то з появою сучасного висококласного електрообладнання нейл-фахівці активно переходять до апаратної та комбінованої техніки.
Не важко здогадатися, що йдеться про фрезер. Це не просто інструмент, а справжній провідник у світ бездоганних нігтів. Він відкриває нові можливості для догляду за нігтьовими пластинами та шкірою, роблячи їх не просто красивими, а й здоровими. Перед тим як вибрати фрезер для манікюру, потрібно розібратися, що це за прилад, у чому його особливості та переваги.
Для чого потрібен фрезер для манікюру?
Фрезер є електроінструментом, що складається з:
- основного блоку, який містить двигун та електроніку;
- ручки-маніпулятора, за допомогою якої майстер виконує усі процеси;
- педалі для керування ногою;
- насадок (також званих фрезами) - змінних інструментів різної форми та призначення, які фіксуються в ручці.
Найважливіше – основний блок та ручка. Як правило, у професійних моделях саме на блоці розміщені кнопки керування, регулятор швидкості, дисплей, світлові індикатори. Також зверху можуть бути отвори для насадок, а збоку вбудована підставка для ручки.
Який фрезер для манікюру купити для дому? Існують моделі, в яких ручка-маніпулятор є єдиним та основним елементом, виконуючи функції блоку живлення. Для роботи її досить легко підключити до електромережі. Для домашнього гігієнічного манікюру можливостей такого простого апарату цілком достатньо. Але дуже важливо розуміти, що працювати ним повноцінно не вдасться. Педикюр, зняття декоративних покриттів і твердих матеріалів - тут знадобиться більш потужний варіант.
Фрезер – сучасний, практичний електроприлад, здатний виконувати безліч функцій. З його допомогою здійснюються такі процеси, як:
- безпечна та безболісна обробка навколонігтьової шкіри та кутикули;
- корекція довжини та форми як натурального, так і нарощеного манікюру;
- шліфування та полірування нігтьових пластин, у тому числі і терапевтична обробка за допомогою лікувальних олій;
- швидке зняття гелю, акрилу, гель-лакових покриттів.
Безперечною перевагою роботи з фрезером є швидкість: апаратний манікюр та педикюр займають набагато менше часу, якщо порівнювати з класичними процесами, що виконуються вручну. При цьому якість обробки значно вища.
Критерії вибору фрезера для манікюру та педикюру
Перед покупкою фрезера необхідно визначитися з важливими моментами. Щоб обрана модель не розчарувала та повністю виправдала очікування, потрібно розуміти, де, як саме і ким вона експлуатуватиметься. Це є важливим, оскільки фрезери мають різні робочі характеристики, які часто і визначають їхні можливості.
Так, наприклад, вибравши апарат з невеликою потужністю, не варто розраховувати, що він добре проявить себе в роботі на потоці, при виконанні педикюру або знятті гелю. І навпаки, якщо фрезер потрібен лише для індивідуального домашнього використання, чи є сенс у покупці потужної моделі з PRO-лінійки, яка коштує досить дорого?
Отже, фрезер для манікюру професійний - як вибрати і не помилитися? На що звернути увагу, а чим можна знехтувати?
Перший параметр – це потужність. Для дому цілком підійдуть моделі потужністю до 30-35 Вт. Вони дозволяють виконувати гігієнічний манікюр, знімати гель-лакові покриття, а також час від часу робити разовий педикюр.
Для салонів та нейл-барів призначені професійні фрезери, потужність яких складає 65-100 Вт. Вони по-справжньому універсальні та виконують безліч функцій. З їхньою допомогою, крім апаратного гігієнічного манікюру, можна виконувати корекцію штучних нігтів, знімаючи тверді гелі, акрил, а також без проблем працювати з педикюром на потоці.
Другий параметр – кількість обертів чи, простіше кажучи, швидкість обертання фрези. Впевнені у собі професіонали обирають моделі з високою швидкістю обертання фрези від 30 тисяч обертів на хвилину. Але якщо досвіду немає, такий фрезер може нести небезпеку, травмуючи шкірний покрив і сам ніготь. Тому, якщо стоїть питання про те, який фрезер купити для початківців, то оптимальним вибором стануть моделі зі швидкістю 20-30 тисяч обертів на хвилину.
Практично всі фрезерні апарати мають регулювання швидкості, щоб на великих обертах знімати гель і акрил, а також виконувати педикюр, а на менших – правильно та акуратно обробляти ніжну шкіру навколо нігтів та кутикулу.
В умовах наявності проблем з безперебійним електропостачанням великим попитом користуються фрезери з акумулятором. Їхня перевага – можливість автономної роботи без прив'язки до електромережі. Як правило, це портативні моделі з невеликою вагою та потужністю до 40 Вт. Мати їх як додаткове незалежне обладнання – дуже правильне і практичне рішення. Але повноцінно замінити професійний потужний апарат такі компактні акумуляторні фрезери не можуть.
На що ще звернути увагу при виборі фрезера для манікюру?
Для деяких майстрів має значення дизайн. Сучасні бренди пропонують обладнання, виконане у кількох колірних варіантах. Крім класичного чорного та білого, фрезер може бути рожевим, блакитним, червоним, дзеркальним, райдужним… Форма – квадратна, округла, витягнута, з ручкою для перенесення… Загалом вибирати є з чого.
Важливою є і маса приладу. Для салонної експлуатації можна придбати більш важкі стаціонарні моделі масою до 2 кг, для дому - більш легкі та компактні. Який фрезер для манікюру буде найкращим, якщо виїжджати до клієнта, працювати на виставці або брати участь у конкурсі? В таких випадках потрібна професійна, але при цьому легка портативна модель.
Ручка якісного професійного фрезера не може важити менше 150-200 грамів, адже вона виготовлена з металу.
Наявність педалі навряд чи стане визначальним фактором при виборі, як і комплектація набором фрез або додаткова підставка для ручки.
Дуже добре, якщо фрезер має захист від перегріву. Як тільки час безперервної роботи апаратом перевищує заданий виробником або навантаження стає неприпустимим, спрацьовує опція автоматичного відключення. Це убереже прилад від поломки та продовжить період його експлуатації.
Механізм фіксації фрези – ще один важливий нюанс, що заслуговує на увагу. Найкраще, якщо ручка фрезера оснащена швидкозатискним цанговим патроном, куди вставляється хвостовик фрези і фіксується поворотним рухом.
Висновки
Отже, вибір фрезера для манікюру не стане проблемою, якщо чітко визначити завдання та очікування від приладу. На сучасному нейл-ринку представлені як професійні моделі відомих виробників, так і апарати більш дешевого та доступного сегменту для домашнього застосування та майстрів-початківців. Визначитись із покупкою часто допомагають відгуки та відеоогляди. Малопотужні моделі непогано справляються зі звичайним гігієнічним манікюром, а за допомогою потужніших можна робити педикюр і працювати з твердими матеріалами. Заощаджувати чи ні – вибір за користувачем.